Fórum

Meséljük el mindennapjaink diétáját!

Fórum profilkép
hilduci25
2014-08-25 12:31

Hogyan, milyen módon próbálkoztunk, és melyik volt a legsikeresebb fogyókúra/diéta/életmód számunkra. Oszd meg velünk tapasztalataid, ezáltal motiválni fogyni vágyókat!

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#493
Fórum profilkép
hilduci25
2014-08-28 12:39

Hogyha olyan munkahelyed van, hogy még mellette van időd magaddal, és az ételeid cimkéjével foglalkozni akkor az nagyon jó dolog.Általában 9órát dolgozom, és 2 órát utazom.Enni nem nagyon van időm.A munkahelyen mit ehetek?Szendvicset? De hisz a kenyeret kerülöm.Gyümölcsöt? Igen, de az nem elég a boldogsághoz. édesitő szert soha nem használtam, szeretem a keserű kávét meg a teát is...Hogyan nem is szeretném azokat a dolgokat amiket más undorral tud csak meginni.:-)) Tényleg igyekszem odafigyelni, de néha annyira kimerült vagyok, és sajnos senki nem vár haza kész étellel...Azthiszem lecserélem a párom:-)) Vagy a kutyám megtanitom főzni:-)

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#494
Fórum profilkép
hilduci25
2014-08-28 12:43

A tejterméket picit nehéz elhagyni...habár a húst sem volt könnyű.Néha azért egy szelet csokiban tocsogó tortaszelet megteszi a magáét.Meg egy pohár házi tej...Számomra ezek a dolgok igazán léleksimogatók.Gondolom mindenkinek van olyan tevékenység az életében, amit egyszerűen imád, mert annyira boldognak érzi magát tőle:-) Már odáig jutottam, hogy egy pohár tej képes nagyobb örömet okozni, mint egy férfi társasága.Smiley

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#495
Fórum profilkép
hilduci25
2014-08-28 12:47
Hozzászólás
|
Privát üzenet
#496
Fórum profilkép
yoyo
(hilduci25 részére, #494)
2014-08-28 15:35

Hát ne hagyd el a tejet, ha ennyire szereted, nincs is vele semmi baj. Én rengeteget iszom (1,5%-osat) szinte minden nap, többnyire tejeskávé vagy kakaó formájában. Nekem elsősorban ez a nasi. Ha megiszok egy nagy bögre kakaót nekem olyan mint másnak egy szelet csoki.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#497
Fórum profilkép
hilduci25
2014-08-28 18:35

A kakaót is imádom.habár ritkán iszok.Nem tudom miért. 

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#498
Fórum profilkép
hilduci25
2014-08-29 15:19

http://www.xn--kalriaguru-ibb.hu/receptek/eperhab-...

 

Amikor Nem vagyok a toppon, egy kis finomság meghozza a kedvem.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#506
Fórum profilkép
Chriske25
2014-09-07 19:34

sziasztok. Én egy 25 éves férfi vagyok. Már túl vagyok a fogyókúrán, és egy hasplasztikán is. sajnos már akkor is kötény hasam volt amikor kövér voltam. 140 kiló fölött volt a csúcs sújom, és jelenleg 70 vagyok. az elején még nem mozogtam, csak diétáztam, cukor, kenyér, és társait kizártam az életemből. jelenleg tartom a súlyom, már 3 éve. és az utóbbi időben egyre könnyebb. lisztes pék áru helyett magam sütök süteményeket, pizzákat, ropogtatni valókat, mandulalisztből. maximum puffasztott rizst eszem, és olyan dolgokat amik nem emelik meg nagyon a vércukor szintet. természetesen húst eszem. de leginkább párolva. nekem nagyon sok problémám volt a kövérségből. az epehólyagomat elvesztettem miatta, valamint a hasplasztika is nagyon fájdalmas volt. de már túl vagyok rajta. mindenkit arra bíztatok hogy ne adja fel, és folytassa, mert ígyis megéri. sokkal jobban érzem magam a bőrömben. 

 

before/after fotó.

 

http://kepfeltoltes.hu/140907/fogyas_www.kepfeltol...

 

az elötte képen 18 körül voltam , még csak 130 és nem 140.... az utána kép pedig pár napos :)

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#652
Fórum profilkép
Bara89
2014-11-27 10:26

Sziasztok :-)

Elég régóta küzdök túlsúllyal,de most végre elszántam magam!

Örömmel olvastam a hozzászólásokat, mert így tudom, jó úton haladok :-)

Vasárnap kezdtem a diétát, vagyis inkább életmódváltást. A cél, hogy 20-25 kgtól megszabaduljak. Elsősorban egészségügyi okok miatt,és nem esztétikai szempontból.

Ez a kalória,fehérje,zsír és szénhidrát számlálós történet nekem nagyon szimpatikus. Viszonylag könnyen tartható, rajtunk múlik mennyire változatos és finom ételeket készítünk. Szerencsés vagyok, mert időm mint a tenger, úgy hogy szívesen foglalkozom az ételek kitalálásával, a következő napok étrendjének összeírásával,és elkészítésével. Élvezem :-) A mérleg 2 kilóval kevesebbet mutat, és új lukat kellett szúrnom az övre. Nyilván még csak a méreg anyagok kezdtek távozni, de akkor is lelkesít. Én mindenkinek csak ajánlani tudom, aki szintén túlsúllyal küzd, szerintem a leglogikusabb formája a súlycsökkentésnek. :-)
Sok sikert mindenkinek aki csinálja, vagy most kezdte! :-)

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#664
Fórum profilkép
ANIKO1976
(Chriske25 részére, #506)
2014-12-06 06:49

Szia ,én egy 38 éves nő vagyok ...és sajnos a jelenlegi sulyom 150 kg körül van ....! Pajzsmirigy problémám volt.3 éve mütüttek meg vele,és azóta csak mégjobban elhiztam ...sok minden változott az életemben is ,amit nem volt könnyű kezelnem és ez miatt is sokszór csak ettem és ettem ....:( kb 1 hete döntöttem el hogy változtatok az életmodomon ...nagyon szeretek enni sajnos ...szeretem a zsirós nehéz ételeket :( Valójában zavarban vagyok most h miket is kellen irnom még neked ,de nagyon szeretném ha segitenél nekem egy pár valóban hasznos ötlettel ami valóban segitene lefogyni és megtartani a sulyomat ...:( Ha te is valóban ilyen nagy tulsulyal rendelkeztél,akkor te is tudod mennyi kellemetlenséget okoz ez a nagy suly ,ami rajtam van ...Érdekene h miket és menyit fogyasztottál naponta ,édeségeket hogyan helyetesitetted ,ha nassolni akartál,mit ettél ? stb stb ..Ha nem okoz neked terhet akkor légyszives irj nekem .Köszönöm .

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#665
Fórum profilkép
ANIKO1976
(yoyo részére, #481)
2014-12-06 07:12

Szia ,teljesen kezdő vagyok ebben a dologban ...tudnál nekem segiteni ebben a kaloria számlálos dologban ??Hol tudok utánna nézni a kaloriáknak ?De konkrét napi étrend is érdekelne,ami neked mint irtad bejött ...Ha nem okoz gondot akkor várom válaszod :D 

Hozzászólás
Sorrend időben növekvő