Fórum

Táblázattal kapcsolatos kérdés

Fórum profilkép
szofitamamma
2015-04-16 08:30

Sziasztok!

Tegnap jöttem fel először erre az oldalra és nagyon tetszik. Minden része a fórum is!

Azt szeretném kérdezni hogy ha rakeresek valamire akkor mi a mértékegység amit találok ? Tehát sonka 1 szelet?  100gr?segítsetek legyszi tok hülyének érzem magam....Smiley

Hozzászólás
|
Privát üzenet
Fórum profilkép
Juditta
2017-12-05 08:58

Üdv Mindenkinek!

Segítsetek lécci, a táplálkozás naplóban kiválasztható ételek milyen mennyiségekre vonatkoznak? 1 szelet, 1 db, 10 dkg?

Próbáltam visszaolvasni a hozzászólásokat, de erre vonatkozó választ nem találtam...

Köszönöm szépen! 

Hozzászólás
|
Privát üzenet
Fórum profilkép
admin
(Juditta részére, #2290)
2017-12-05 13:14

Szia!

A listában minden érték egységesen 100 grammra vonatkozik. Kiválkasztás után, amit beraktál az étrendbe, ott módosíthatod a mennyiséget és a mértékegységet is.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
Fórum profilkép
Juditta
(admin részére, #2291)
2017-12-07 10:50

Köszi!

Hozzászólás
Sorrend időben növekvő

Táblázattal kapcsolatos kérdés

Táblázattal kapcsolatos kérdés Fórum téma: Táblázattal kapcsolatos kérdés

Táblázattal kapcsolatos kérdés Ezt úgy érhetjük el, hogy a napi bevitt kalóriamennyiséget csak kis mértékben csökkentjük és a fogyáshoz szükséges kalóriadeficit másik felét valamilyen sporttevékenység végzésével biztosítjuk. Bármilyen sporttevékenység megfelel, amihez kedvet érez és már alkalmanként 30-60 perc is sokat segít, de a leginkább hatékony segítőtársak az aerob jellegű sportok. Futhat, biciklizhet, úszhat, ugrókötelezhet, aerobikozhat vagy akár eljárhat barátaival focizni vagy bármilyen egyéb labdajátékot játszani. A lényeg, hogy mozogjon! Ha mást nem is csinál, de legalább otthon tornázzon minden nap. Első lépésként határozza meg a napi kalóriaszükségletét a Kalória kalkulátor segítségével.