Fórum

Táblázattal kapcsolatos kérdés

Fórum profilkép
szofitamamma
2015-04-16 08:30

Sziasztok!

Tegnap jöttem fel először erre az oldalra és nagyon tetszik. Minden része a fórum is!

Azt szeretném kérdezni hogy ha rakeresek valamire akkor mi a mértékegység amit találok ? Tehát sonka 1 szelet?  100gr?segítsetek legyszi tok hülyének érzem magam....Smiley

Hozzászólás
|
Privát üzenet
Fórum profilkép
Juditta
2017-12-05 08:58

Üdv Mindenkinek!

Segítsetek lécci, a táplálkozás naplóban kiválasztható ételek milyen mennyiségekre vonatkoznak? 1 szelet, 1 db, 10 dkg?

Próbáltam visszaolvasni a hozzászólásokat, de erre vonatkozó választ nem találtam...

Köszönöm szépen! 

Hozzászólás
|
Privát üzenet
Fórum profilkép
admin
(Juditta részére, #2290)
2017-12-05 13:14

Szia!

A listában minden érték egységesen 100 grammra vonatkozik. Kiválkasztás után, amit beraktál az étrendbe, ott módosíthatod a mennyiséget és a mértékegységet is.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
Fórum profilkép
Juditta
(admin részére, #2291)
2017-12-07 10:50

Köszi!

Hozzászólás
Sorrend időben növekvő

Táblázattal kapcsolatos kérdés

Táblázattal kapcsolatos kérdés Fórum téma: Táblázattal kapcsolatos kérdés

Táblázattal kapcsolatos kérdés Szénhidrátszegény diéták A szénhidrátok nélkülözhetetlenek a szervezet számára, csak arra kell odafigyelni, hogy milyen forrásból és milyen arányban biztosítjuk őket. A szénhidrátok hiánya csökkenti a szellemi- és fizikai teljesítőképességet, okozhat szédülést, fejfájást és depressziót. Az alacsony szénhidrátbevitellel együtt jár a megnövekedett fehérje- és zsírbevitel, ami növeli számos betegség kialakulásának a kockázatát. Fehérje és fehérjeszegény diéták