Fórum

Táblázattal kapcsolatos kérdés

Fórum profilkép
szofitamamma
2015-04-16 08:30

Sziasztok!

 

Tegnap jöttem fel először erre az oldalra és nagyon tetszik. Minden része a fórum is!

Azt szeretném kérdezni hogy ha rakeresek valamire akkor mi a mértékegység amit találok ? Tehát sonka 1 szelet?  100gr?segítsetek legyszi tok hülyének érzem magam....Smiley

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1843
Fórum profilkép
admin
(Kalorifer részére, #1842)
2016-07-19 14:13

Szia!

 

A Kedvencek kategóriát a napló Beállítások lapján, a Kategóriák résznél tudod átnevezni, vagy akár új kategóriát létrehozni.

 

A Kedvencek vagy az egyéb elnevzésű saját kategóriádba nem csak az általad létrehozott új élelmiszerek kerülnek be, hanem a meglévők közül átmásoltak is. Meglévő élelmiszert a Receptszerkesztőben tudsz átmásolni. Kattints a másolandó élelmiszerre a listában és a megjelenő menüben válaszd a Másolás menüpontot.

 

Nagyobb mennyiségű élelmiszer feltöltésekor (importálásakor) beállíthatod, hogy az általad feltöltött adatok tizedesvesszőt, vagy tizedespontot tartalmaznak, így nem okoz gondot. Előre nem lehet tudni, hogy ki milyen táblázatkezelőt használ és éppen milyen beállításokkal, így mindenki kiválaszthatja magának a megfelelőt.

 

Egyébként az oldalon mindenhol egységesen tizedespont van alkalmazva praktikus okok miatt.

 

Üdv,

 

Admin

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1845
Fórum profilkép
Kalorifer
(admin részére, #1843)
2016-07-19 17:55

Köszönöm!
Időközben rájöttem mind a három dologra, átneveztem, szépen feltöltögettem a saját listámat, így már kézben tudom tartani a spájzomat.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1861
Fórum profilkép
Kalorifer
2016-07-30 13:24

Egészen belejöttem a programba, bár még nem napi szinten.

Szerintem nagyon jó lenne, ha az élelmiszerekhez fényképet is lehetne feltenni, az segíthet az olyan konyhaamatőröknek akik pont a tudatos étkezést akarják elsajátítani. Én beírok mindent amit veszek, most épp a penny vaníliás karikáját vittem fel, de van ugye győri is, meg többféle más is. Szóval jó lenne.

 

Aztán az is jó lenne ha árat is tudnék mellé írni amivel a program szintén számolna. Beírnám valamilyen egységben, pl db, kiló stb, és utána automatikusan a felhasznált mennyiséggel számolna.

Így nem csak ételtudatos, de pénztárcakövethető is lenne.

 

Nincs a programból rendes feltelepíthető, offline verzió mint egy könyvelőprogramból? Hisz ez is az, ha jól megnézzük. Fizetnék is érte.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1862
Fórum profilkép
admin
(Kalorifer részére, #1861)
2016-07-30 21:56

Köszönjük a hasznos észrevételeket, mindenképp megfontoljuk őket! Ahogy eddig is, a későbbi fejlesztéseknél is igyekszünk minden felhasználói kérést figyelembe venni.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1906
Fórum profilkép
Luna1110
2016-09-14 13:11

SmileySziasztok! (Admin részére!)

 

Nem lehetne úgy fejleszteni a táblázatot, hogy ne csak egész napot, hanem étkezéseket (pld. reggeli, vagy vacsora) is lehessen másolni, és beilleszteni a megfelelő étkezéshez például másnap, hogy ne kelljen az ételeket egyenként újra felvinni?

A vacsoránál például lényeges lenne, mert időt spórolna meg, ha nem egyenként kellene felvinni, csak másolni és beilleszteni.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1907
Fórum profilkép
admin
(Luna1110 részére, #1906)
2016-09-14 17:07

Szia!

 

Köszi a hasznos javaslatot! Mindenképp megcsináljuk. Előre láthatólag egy-két héten belül meglesz.

 

Üdv,

 

Admin

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1909
Fórum profilkép
SzBetti24
2016-09-17 16:20

Olyan problémám lenne, hogy a Táplálkozási naplóban, a menüpontok kiválasztása elég döcögősen megy. Hiába lépnék bele, nem jön elő, vagy csak ha hosszan nyomom, de akkor is csak addig jelenik meg amíg le nem veszem róla az ujjam. Így sajnos nem tudom használni. Lehetne ez ellen tenni valamit? Eddig nem volt vele probléma, pedig lassan egy éve használom ezt az oldalt és imádom! Előre is köszönöm a segítséget!

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1910
Fórum profilkép
admin
(SzBetti24 részére, #1909)
2016-09-17 20:27

Szia!

 

Köszi, hogy jelezted! Ellenőrizzük.

 

Üdv,

 

Admin

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1912
Fórum profilkép
SzBetti24
2016-09-17 23:27

SmileyKöszönöm a segítséget!

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1915
Fórum profilkép
bohenri75
2016-09-20 08:06

Szia Admin !

 

A szénhidrátot ingadoztatnom kell a hét minden napján. Van erre lehetőség, hogy napi szinten külön be tudjam állítani a CH limit értékeket ?

Köszönöm a választ előre is ! Üdv: H

Hozzászólás
Sorrend időben növekvő