Fórum

Táblázattal kapcsolatos kérdés

Fórum profilkép
szofitamamma
2015-04-16 08:30

Sziasztok!

 

Tegnap jöttem fel először erre az oldalra és nagyon tetszik. Minden része a fórum is!

Azt szeretném kérdezni hogy ha rakeresek valamire akkor mi a mértékegység amit találok ? Tehát sonka 1 szelet?  100gr?segítsetek legyszi tok hülyének érzem magam....Smiley

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1355
Fórum profilkép
admin
(Luna1110 részére, #1354)
2015-10-16 09:39

Köszi a visszajelzést! Ellenőrizzük! Az este folyamán kibővítettük 9-re az étkezések számát. Lehet, hogy ez okozott valamit. A "Beállítások" lapon az "Étkezések elnevezése" lapont tudod beállítani őket. Amelyiket üresen hagyod az nem jelenik meg.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1356
Fórum profilkép
Galadriel85
(Luna1110 részére, #1354)
2015-10-16 09:41

Szia Luna!

 

Én kiléptem, bezártam az oldalt, újra megnyitottam és azóta működik rendesen! ( Gondolom megcsinálták.) Smiley

 

Üdv: Galadriel

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1357
Fórum profilkép
admin
(Luna1110 részére, #1354)
2015-10-16 09:41

Megvan a hiba. Mindjárt javítjuk!

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1358
Fórum profilkép
Galadriel85
2015-10-16 09:43

Még annyit hozzátennék, hogy ezelőtt megcsináltam amit az admin is írt, a reggelit és a tízórait beírtam az étkezésekhez!

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1384
Fórum profilkép
rákosi
2015-10-21 16:59

Kedves Admin!

Pár napja nem tudom az ismerősömtől átmásolni sem a bevitt recepteket, sem a bevitt ételeket.Üresen van az a rész.(ismerősömre is elég furcsán tudok rákattintani)Segítséget előre is köszönöm!

Judit

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1385
Fórum profilkép
admin
(rákosi részére, #1384)
2015-10-21 17:41

Kedves Judit!

 

Hogy ne kelljen külön bemenni az ismerősök lapra az ismerős adatbázisának eléréséhez a funkció pár napja átkerült az "Étkezés" és "Receptek" lapra. A kereső mező jobb oldalán található kis gombra kattintva közvetlenül betölthető az ismerős adatbázisa az étel böngészőbe. A megjelenő listában az étel egyből kiválasztható vagy másolható is a szokásos módon.

 

Az "ismerősömre is elég furcsán tudok rákattintani" alatt pontosan mit ért? Nem érzékeli a kattintást vagy valami mást tapasztalt? Mobilon, asztali gépen vagy egyéb eszközön jelentkezik a dolog? Köszi az infót előre is!

 

Üdv,

 

Admin

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1386
Fórum profilkép
rákosi
2015-10-22 06:08

Kedves Admin!

Asztali gépet használok.Ismerősökön belül rákattintok az ismerősökre,ott megnyíló ablakban a név nem is jelenik meg,csak egy keskeny csík,úgy tudom kiválasztani.Abba is beleér a beállítások.

Üdv.:Judit

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1387
Fórum profilkép
admin
(rákosi részére, #1386)
2015-10-22 11:43

Köszi az infót! Ellenőrizzük!

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1388
Fórum profilkép
admin
(rákosi részére, #1386)
2015-10-22 18:30

Kedves Judit!

 

Javítottuk! Ha bármi további észrevétele lenne nyugodtan jelezze!

 

Üdv,

 

Admin

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1389
Fórum profilkép
szhelci
2015-10-23 19:23

Sziasztok!

 

Én is holnaptól tervezem elkezdeni használni az oldalt, nevezetesen a táplálkozási napló vezetését. Egyelőre minden nagyon tetszik, köszönöm a lehetőséget és hajrá Nektek továbbra is!

Előre összeállított étrendem van, így szigorúan meg van határozva, hogy naponta mi lehet a tápanyagok aránya. Elég sok fehérjeport tartalmaz, és a gondom, hogy azt a típusút, amit használok (Lifetilt) nem találom a fehérjék listában. Én fel tudnám vinni valahol külön, hogy ezek után ki tudjam választani, megadva a tápérték adatokat hozzá? Ez egy generikus kérdésem is lenne, azaz, hogy ha valamit nem találok a listákban, hozzá lehet valahol adni?

 

Nagyon köszönöm a segítséget!

 

Helga

Hozzászólás
Sorrend időben növekvő