Fórum

Akinek nem megy egyedül, ide!

Fórum profilkép
Noncsi09
2015-06-17 22:16

Helló mindenkinek! 

Nem jutott eszembe jobb cím, magamból kiindulva. Hónapok óta küszködök 5-6 kg leadásával. No kitartás, no önbizalom, no ösztönzès. Több alkalommal belekezdtem már ilyen-olyan fogyókúrás módszerekbe. De sajna mindig visszaesek. :(  

Szeretnèm , ha hozzám hasonló gondokkal küszködők csatlakoznának, ès segítenènk egymást . Ötletekkel, receptekkel, egymás ösztönzèsèvel.

Szèp estèt mindenkinek! 

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1141
Fórum profilkép
eri32
2015-07-22 15:04

aylam!hát úgy döntöttem haddizzadok  égjen a zsír Smileyannyit izzadok mint a ló és annyit iszok,mint egy teve kihasználom a hőséget!hétfőtől a cigit is lerakom remélem örökre !így lesz ideje kiürülni mire belevágunk a baby programba Smiley

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1142
Fórum profilkép
eri32
2015-07-22 15:08

hali soma!téged most vettelek észre!mit lehet tudni rólad ?hány kilót szeretnél elfelejteni?

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1143
Fórum profilkép
Noncsi09
2015-07-22 16:32

Sziasztok!

Jaja, ebben a melegben mi is megyünk majdnem minden nap fürdeni a velencei tòra. De itt is igaz, hogy alig megyle kaja a melegben. Inkább sok folyadék. Megvettem ezt az útifűmaghéjat. Hát nagyon jó!!!! Tényleg kevesebbtől is jóllakom. Annyira jó, hogy így kitart mindenki ! :) Tegnap beültünk agárdon egy kajáldába, mindenki rantott sajt, hambi , sstb,..evett körülöttem. Ettem egy csirkés salátát. De nagyon jól esett!!!! Na puszi lányok! Kitartás!!!!! :)

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1144
Fórum profilkép
eri32
2015-07-22 18:40

noncsi!

örülök hogy bejött a cucc mondtam én hogy jó és most már van tablettában is és még almapektin is van benne ami pláne jó a fogyihoz a builder.hu oldalon kapható nem vészes az ára 1 hónapig elég én kipróbálom azt is.De jó hallani hogy másnak is jó !mi az anyósomék óriási medencéjében fürdőzünk délutánonként nagyon jó megdöglök már ebben a melegben Smileykár hogy ennyi izzadástól nem megy le a zsír is

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1145
Fórum profilkép
aylam
(eri32 részére, #1141)
2015-07-22 22:45

A mai edzésen én is izzadtam mint egy ló. Meleg is volt sokan is voltunk és kicsi is a hely. Már a bemelegítés után megittam a vizem harmadát. Smiley De azért keményen végignyomtam  :-D Itthon meg megmártóztam a medencében. Smiley

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1146
Fórum profilkép
eri32
2015-07-23 08:51

halihó!lányok a facebookon fent vagytok!ha van kedvetek szivesen megkeslek titeket!

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1147
Fórum profilkép
akinomy86
2015-07-23 12:07

Sziasztok. Visszatértem én is. :) Sajna én egy picit most meginogtam, a kitartás picit alább hagyott és mostanában picit sokat bűnöztem Igaz ez azért is volt mert szabin voltam és mindig volt valami program, amikor nehéz betartani a diétát. Ennek köszönhetően nálam a fogyás is megállt. :( A nagy melegben az edzés is nehezebb, nehezmre esik elindulni. Nah de ismét belevetem magam. :)) 

Az útifűmaghéjat, hogyan kell használni? 

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1149
Fórum profilkép
Noncsi09
2015-07-23 17:53

Én személy szerint úgy szoktam, hogy egy e.k. keverek egy pohár 1.5%-os tejbe, és gyorsan megiszom. Ja és mivel reggelizni nem szoktam, csak megiszom a kávét és az eltelít,így ezt a keveréket is csak olyan 11 körül szoktam inni. És tök jól bírom utána. 

Én most nagyon-nagyon belendültem. Minden nap csinálok valami edzést. Húzz bele Akinomy!!! :) 

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1151
Fórum profilkép
eri32
2015-07-24 07:18

Noncsi!

tejbe még nem próbáltam de kipróbálom én is !én főzelékbe is szoktam rakni liszt helyett de csak magamnak Smileyés amikor már nem fő csak mielőtt megeszem !eltűnt a hasam a felfújódás minden .Napi kétszer nagywécézes jó érzés .Bocsi hogy itt bejelentem a napi szarás adagomat de ez fontos .Hajrá csak így tovább

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1152
Fórum profilkép
eri32
2015-07-24 07:21

akinomy86!

üdv !

http://www.femina.hu/fogyokura/utifumaghej_kura

itt elolvashatod hogyan használhatod.Mehet reggel este egy joghurtba gyümölcslébe bármibe a lényeg hogy gyorsan idd/edd meg mert hamar dagad és az a jó ha a gyomrodban dagad be .Utána igyál jó 3 dl fogyadékot és ennyi.Te mióta fogyózol?mi a cél?sok sikert

Hozzászólás
Sorrend időben növekvő