Fórum

Akinek nem megy egyedül, ide!

Fórum profilkép
Noncsi09
2015-06-17 22:16

Helló mindenkinek! 

Nem jutott eszembe jobb cím, magamból kiindulva. Hónapok óta küszködök 5-6 kg leadásával. No kitartás, no önbizalom, no ösztönzès. Több alkalommal belekezdtem már ilyen-olyan fogyókúrás módszerekbe. De sajna mindig visszaesek. :(  

Szeretnèm , ha hozzám hasonló gondokkal küszködők csatlakoznának, ès segítenènk egymást . Ötletekkel, receptekkel, egymás ösztönzèsèvel.

Szèp estèt mindenkinek! 

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1110
Fórum profilkép
soma
2015-07-14 13:21

Üdv. Mindenkinek!

Én is nyaralni voltam, az ételek annyira finomak voltak, hogy abba maradt a diéta, persze túlzásba nem vittem, de nem tudtam a tervezettek szerint haladni. De vasárnap óta megint diéta és torna. Súlyom nem változott. 

Látom több társunk is lett, örülök neki csajok.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1111
Fórum profilkép
eri32
2015-07-14 13:49

Halihó!Köszönöm a köszöntéseket immár 32 éves vagyok és 2,5 kilóval könnyebb!Hétvégén családi party volt nagyon szép helyen finom kajákkal borokkal de csak ésszel.:)egész héten vezetni jártam ezért tűntem el de figyelek!Látom mindenki ügyeskedik!Holnap délben vizsgázok szóval küldjétek a csíííííííít ezerrel !Nem mondom ,hogy nem izgulok ,de érzem meglesz muszáj neki :)mindenkinek csók holnap beszámolok ....

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1121
Fórum profilkép
eri32
2015-07-16 08:52

sziasztok!ek mi újság?

Túl vagyok a vizsgámon végre sikerült szóval boldogság van .A háten 1,4 kg ment le így összesen 3 hát alatt 3.9 kg -tól szabadultam meg.Az ideg dolgozott szépen !Tegnap alaposan megünnepeltem a sikeres vizsgát úgyhogy most látványosan szenvedek de ma kefir napot tartok amibe útifűmaghéjat rakok hogy a beleimet megkönnyítsem :)velet

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1122
Fórum profilkép
aylam
(eri32 részére, #1121)
2015-07-16 09:18

Gratula  vizsgádhoz meg a kg-k hoz is!

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1130
Fórum profilkép
eri32
2015-07-17 08:39

aylam !köszi szépen jó normálisanhogy  koncentrálhatok  végre a kilóimra !sok időm nincs már de belehúzok .ráadásul vár még rám egy mellműtét is találtam tavaly a mellemben egy csomót kiderült jóindulatú fibroadenóma de ki kell vetetnem mert nagyon fáj zavar és ha babát szeretnék a szoptatásnál nagyon fájna .A megrosszabb helyen a bimbóudvarban van :(úgyhogy fosok ezerrel

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1131
Fórum profilkép
Noncsi09
2015-07-17 12:54

Bakker Eri! Jól összejöttek a dolgok! De gratulálok én is a vizsgádhoz! És a leadott kilóidhoz! Mi aug végén megyünk majd nyaralbi addigra, ha tôrik, ha szakad meg lesz az 56-57 kg. Most úgy beindultam. Reggeli mérlegelés feldobott nagyon. Végre nem 6-ossal kezdődik. Igaz nem sok híja, de meg van. 59,8 kg. Nem adjátok fel!!!! Ha nagyon akarja az ember, meg lehet csinálni. 

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1132
Fórum profilkép
eri32
2015-07-18 11:06

Noncsi! de jó neked basszus bár már én is ott tartanék de van időm kb 10 hónap még mire belevágunk a babapojectbe :) közben át kell alakítanunk a fél házat hogy legyen még 1 gyerekszoba :) az alagsorban kialakítunk egy amerikai konyha étkező nappali részleget már várom hogy végre a szakemberek megoldják a víz villany fűtést és nekiállhassunk a csempézésnek festésnek tavaszra kész kell lennie aztán júniusban beleadunk apait anyait :)mire meglesz a bébi elkészül a szobája is .és lassan nekiállok melót keresni ugyanis május óta itthon vagyok ....párom szabadságolt a nyárra kérte legyek a gyerekekkel

jelenleg 87,6 kg vagyok megyeget lefelé lassan de biztosan

2 hét múlva lerakom a cigit is hát remélem könnyen megy majd ...így tovább ügyes vagy !

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1133
Fórum profilkép
eri32
2015-07-18 11:06

Többiekkel mi újság???????????????????

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1138
Fórum profilkép
eri32
2015-07-22 07:21

hova tűnt mindenki?

úgy döntöttem bekeményítek beszéltem egy edzővel .Hétfőtől bekeményítek

megvettem mindent aki kell vitamin fehérje stb.heti 4 sulyzós edzés heti 2 futás és jól összeállított étrend :)

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1139
Fórum profilkép
aylam
(eri32 részére, #1138)
2015-07-22 10:41

Eltünt mindenki az árnyékba, mert meleg van!

Te meg egy HŐS vagy hogy a legnagyobb kánikulában keményítesz be. Hát hajrá!!!!Smiley

Hozzászólás
Sorrend időben növekvő