Fórum

Akinek nem megy egyedül, ide!

Fórum profilkép
Noncsi09
2015-06-17 22:16

Helló mindenkinek! 

Nem jutott eszembe jobb cím, magamból kiindulva. Hónapok óta küszködök 5-6 kg leadásával. No kitartás, no önbizalom, no ösztönzès. Több alkalommal belekezdtem már ilyen-olyan fogyókúrás módszerekbe. De sajna mindig visszaesek. :(  

Szeretnèm , ha hozzám hasonló gondokkal küszködők csatlakoznának, ès segítenènk egymást . Ötletekkel, receptekkel, egymás ösztönzèsèvel.

Szèp estèt mindenkinek! 

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1059
Fórum profilkép
akinomy86
2015-07-01 07:12

Örülök, hogy ízlett a gyümölcsös joghurt. :)

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1061
Fórum profilkép
Noncsi09
2015-07-01 12:41

Sziasztok! ;) 

 

Soma! Ne aggódj, tuti beindul!!! Mèg csak most kezdtük szinte. :) Milyen sűrűn mèred magad?

Akinomy! Igen! Èrdekes, hogy az ember azt gondolná jól kifárad az edzès után , ès pont ellenkezőleg. Èn csak este tudom csinálni, így mikor feküdni kellene, akkor kezdek èlni. :)

Örülök, hogy jól megy Nektek is!!! Meg tudjuk csinálni!!!! Most úgy be vagyok indulva! Azon vagyok, hogy így is maradjon!!!!!

Puszi Nektek!:)

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1062
Fórum profilkép
soma
2015-07-01 14:39

Sziasztok!

Igen lehet, hogy itt van a hiba nálam, naponta méregetem magam és eddig 3 hétnél tovább nem folytattam.

Egyszer volt, amikor a férjemmel jártunk konditerembe, de nem volt edzőm, a súlyzos edzést csináltam, de kardiót nem nagyon mert a párom mindig siettetett, hogy gyorsan szaunázhasson. 

Mi van a fittnessblenderrel??? megnézted???

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1063
Fórum profilkép
Noncsi09
2015-07-01 14:40

Jaj Soma! Nem is mondtam! Megnèztem az oldalt ès megcsináltam egy 10 perces tornát. Nagyon jó!!!!! Puszi! :)

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1064
Fórum profilkép
soma
2015-07-01 14:43

Napi 50 perc nagyon jól hangzik, így van a rendszeresség majd meghozza az eredményt.

Lányok nekem tetszik ez a forum, nekem       

erőt ad és motivál. úgy, hogy köszi Noncsi09, hogy létre hoztad.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1065
Fórum profilkép
Noncsi09
2015-07-01 14:44

Ezzel nagyon el lehet rontani amúgy! Mármint , ha minden nap mèregeted magad! :) Èn is csináltam. Meg olyat is , hogy reggel-este mèrtem. Na akkor tènyleg úgy èrzi az ember, hogy hiába dolgozik. Most azt csinálom, hogy ma megmèrem magam , ès legközelebb egy hèt múlva. De szigorúan csak egy hèt múlva.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1066
Fórum profilkép
Noncsi09
2015-07-01 14:46

Engem is feldob, hogy nem egyedül küszködök ès igazad volt Soma, hogy , ha naponta beszámolok az eredmènyekről az valóban motiváló.

Meg fogjuk csinálni!!!!!!!! :)

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1067
Fórum profilkép
akinomy86
2015-07-01 16:01

Én is a heti méregetés híve vagyok. :) És így mindig van siker, még ha lassan is, tizedesével, de pörögnek le a kilók. :)

 

Az gondolom fejben kell ezt eldönteni és erősen ragaszkodni a tervhez. Közel 4 hónap alatt én már -8kg-nál tartok!!! :):):):) Július 15-n lesz kereken 4 hónap, addig még le szeretnék adni kettőt, hogy meglegyen a -10 kg. :)

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1068
Fórum profilkép
Noncsi09
2015-07-01 16:28

Addig még van 2 hét. :) Szerintem simán meg lehet csinálni, ha tényleg odafigyel az ember. Szorítok! :)

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1069
Fórum profilkép
soma
2015-07-01 18:06

De jó -8 kg. gratula. remélem majd mi is irhatunk hasonlókAt.

És igérem heti csak 1x fogom mérni magam.

Hozzászólás
Sorrend időben növekvő