Fórum

Akinek nem megy egyedül, ide!

Fórum profilkép
Noncsi09
2015-06-17 22:16

Helló mindenkinek! 

Nem jutott eszembe jobb cím, magamból kiindulva. Hónapok óta küszködök 5-6 kg leadásával. No kitartás, no önbizalom, no ösztönzès. Több alkalommal belekezdtem már ilyen-olyan fogyókúrás módszerekbe. De sajna mindig visszaesek. :(  

Szeretnèm , ha hozzám hasonló gondokkal küszködők csatlakoznának, ès segítenènk egymást . Ötletekkel, receptekkel, egymás ösztönzèsèvel.

Szèp estèt mindenkinek! 

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1041
Fórum profilkép
soma
2015-06-26 08:04

Jó reggelt Nektek!

 A mogyoró vajat is Lidl ból vettem, gyerekeim imádják és ha túlzásba nem visszük egészséges is. Van benne fehérje és jó zsirok. Én kb. 1 teás kanálnyit szoktam enni alma szeletekkel( fogyókura alatt)később mehet kicsit több is. Nagyon laktató és finom.

én is így voltam az edzéssel mindig közbe jött vmi és halasztanom kellett. Az edző pl. ebben segít nekem hogy van, így ha ő vár rám nem tudom halasztani és az életemet hozzá igazítom, és ahogy látom nem vagyok lemaradva a napi teendőinben. 

Mondjük azt csinálhatsz, hogy heti 3x számold be itt a fórumon, hogy mit sportoltál, ezt vedd kötelezőnek így hátha rendszeressé  válik a heti 3x edzés és amikor már látodd némi változást már fogsz csinálni mert az lesz majd a legjobb motivátió.

puszi

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1046
Fórum profilkép
Noncsi09
2015-06-29 08:42

Sziasztok! Hogy telt a hètvègètek? Èn nem tudok sok jóról beazámolni, ami a fogyit illeti. Egyèbkènt nagyon jó volt. Anyukámnak ès nagyfiamnak tartottuk a szülinapját. Igaz, hogy grill csirkemell ès zöldsègek voltak. De a sör ès a torta is lecsúszott sajna. Ennyiről tudok beszámolni, ami engem illet.

De ma...! Majd este jelentkezem! 

Szèp mosolygós napot ès sok energiát mindenkinek!!! :) Puszi!

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1047
Fórum profilkép
soma
2015-06-29 16:24

Jaj Noncsi09!

A csirke zöldség tökéletes, torta meg sőr már kevésbbé, hozzd kis változásokat pl: torta csak egy falatnyi, sör is csak 1-3 korty.

Ha fogyni szeretnél, akkor életmódot kell változtatnod, amit legjobb ha kis változásokkal teszel.

Szerintem a hétvégi sütikék nem nagyon férnek bele most. Légy kitartó és legyen akaraterőd. én is most ezt gyakorolom.

puszi és szép napod

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1048
Fórum profilkép
Noncsi09
2015-06-29 19:23

Szia Soma! 

2- en maradtunk. :D   Köszi a leszúrást! Jól esett!!! Ezt a szó szoros èrtelmèben írtam! Tök jó, hogy segítesz!!!! 

Igen! Szègyenlem is magam emiatt! :( Ma már odafigyeltem magamra. Cs.mell ismèt , most káposztasalival ettem. Mivel kèsőn ebèdeltem, nem hiszem, hogy vacsizom. Tudom , hogy ez sem jó, de nem vagyok egyáltalán èhes. Talán a sok folyadèk miatt is van, mert ma arra is jobban odafigyeltem. :) Nemsoká megyek ki tornázni. 

Te napod hogy telt? 

Legyen szèp estèd! Pusz!

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1051
Fórum profilkép
soma
2015-06-30 06:46

Én csinálom, amit kell bár eddig sulyban nincs változás. A közérzetem viszont sokkal jobb, feszesnek és tonusosnek  érzem az izmaimat, ugy hogy folytatom.

Neked meg ajánlom a www. fittnessblender.com oldalt, ahol sok-sok gyakorlat van otthoni tornára.

Kezdj el kevéssel 5-10 percessel és növelj ahogy fejlődsz.

de ez rendszeres legyen. 

Nem baj hogy csak 2- en marDtunk majd mi segítunk egymásnak.

szép napot kívánok

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1053
Fórum profilkép
akinomy86
(soma részére, #1039)
2015-06-30 10:08

Szia Soma,

A joghurtok valóban sok cukrot tartalmaznak, ezért azt teljesen elhagytam.

Meg vagyok győződve viszont, hogy a kefírt az emésztésre gyakorolt jótékony hatása miatt ajánlott. Én alapból nem vagyok elragadtatva a kefír ízétől, de ízesített formában nagyon szeretem.

A diétás joghurtban nem hiszek, inkább annak a híve vagyok, hogy veszek egy natúr joghurtot és én magam dobálok bele gyümölcsöt, mézet, müzlit vagy lekvárt, attól függ milyen kedvem van.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1054
Fórum profilkép
akinomy86
2015-06-30 10:14

A sör nekem is gyenge pontom. :) Azzal szoktam általában kicsúszni a beállított napi keretemből... :(

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1056
Fórum profilkép
Noncsi09
2015-06-30 19:14

Hello! :)

 

Hát, a tegnapi ès mai nap után azt mondhatom büszke vagyok magamra! Ha így sikerül csinálnom tovább, akkor nem lesz gond.

Nemrèg èrtünk haza a kislányommal. Elmentünk a gátra sètálni egyet. Kb. 2óra volt a sèta. Persze közben meg- megálltunk. Most mèg szètlesek ezen a fitnessblenderen, amit írtál ès ha találok valami jó kis gyakorlatot, akkor abból csinálok. Szerintem mára elèg is lesz ennyi.  

Akinomy! Valamelyik nap èn is csináltam gyümis joghurtot.Volt a fagyasztóban eper fagyasztva. Azt tettem a natúr joghurtba. Fincsi volt! Kefírt mèg mindig nem mertem venni. De már szemezek vele.:)

 

Szèp estèt Nektek!!!!:) 

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1057
Fórum profilkép
soma
2015-07-01 06:51

Ügyes vagy Noncsi09!

Így tovább.

Én tovább csinálom a tornát és a diétát, de sajnos még bem látom változást sem súlYban sem centikban, de nem adom fel.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1058
Fórum profilkép
akinomy86
2015-07-01 07:10

Sziasztok. 

Én a héten bringával járok dolgozni, ez napi 50 perc összesen csupán, de a rendszeressegtől várom majd az eredményt. Nem gondoltam volna, de ez a reggeli mozgás sok energiat ad nekem.

Ügyesek vagytok, kitartás! :)

Hozzászólás
Sorrend időben növekvő