Fórum

Akinek nem megy egyedül, ide!

Fórum profilkép
Noncsi09
2015-06-17 22:16

Helló mindenkinek! 

Nem jutott eszembe jobb cím, magamból kiindulva. Hónapok óta küszködök 5-6 kg leadásával. No kitartás, no önbizalom, no ösztönzès. Több alkalommal belekezdtem már ilyen-olyan fogyókúrás módszerekbe. De sajna mindig visszaesek. :(  

Szeretnèm , ha hozzám hasonló gondokkal küszködők csatlakoznának, ès segítenènk egymást . Ötletekkel, receptekkel, egymás ösztönzèsèvel.

Szèp estèt mindenkinek! 

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1025
Fórum profilkép
soma
2015-06-23 07:55

Igen, hogy ne!

1 hete járok személyi edzőhöz, heti 3x 1 óra, fogyás még nincs, de 1. sok olyan gyakorlatot tanultam tőle helyesen kivitelezni, amit régebben is csináltam de most rájöttem, hogy mennyire más, amikor pontosan csinálod,

2. sokkal jobb ha tudom hogy pl. ma x órakor vár rám, így nem halogatom, hanem megyek és csinálom. (ez a gyenge pontom)

3. kaptam diéta naplót, ami személyre szabott.

Szóval most 3 honap időt adok magamnak, ha lesz hatás, akkor az maga a legjobb motiváció és lehet hogy akkor akkor már edző nélkül is menni fog.

majd beszámolok.

szép napot Nektek

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1026
Fórum profilkép
soma
2015-06-23 08:03

étkezés: 

68 kg 166 cm nő vagyok ehhez napi 3x 68 g csirkemell, hal vagy tojás, 12 és 16 kor 51 g rizs zöldséggel este szénhidrát nincs, csak csirkemell hal sovány turó cottage sajt, reggeli 1 tojássárga 2 tojás fehérje puffirizzsel vagy abonett 2-3 db 10: puffirizs sonkával zöldséggel.

ezt mától kezdem aztán meglátjük.

szép napot

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1027
Fórum profilkép
Noncsi09
2015-06-23 15:33

Sziasztok!

Soma! Hogy bírod a pufi rizst? :D Egyszer vettem, de egy falat ment csak le belőle. Abonettet viszont szeretem. Várom nagyon a fejleményeket, hogy hogyan alakulsz!

 

Victory én is 38 leszek (van 3 gyermekem) A nagyok után pik-pakk lement rólam a kg. Igaz nem is szedtem fel sokat velük. Viszont a kicsivel 16 kg plusz maradt rajtam. :( 56 kg-ról indultam és 72 lettem, miután megszületett. Ő már 4 éves. Másfél éve nagyon beindultam 2 hónap alatt 9 kg ment le. Akkor teljesen elhagytam a kenyeret. Minden nap tornáztam, igaz csak fél órát. Akkor lettem 63 kg. Nagy volt az öröm. Azóta pedig ezt tartom, de pár hónapja ismét rámtört az érzés, nem vagyok elégedett magammal. Mindig elekzdem, lemegy 1-2 kg , aztán vissza.  Az a baj (vagyis nem baj, csak jó lenne ha támogatna!), hogy a férjem  mindig azt mondja ne fogyjak, de úgy érzem, amíg saját magam nem fogom elfogadni a testem, addig akárki akármit mondhat.

Igen! Tudom,hogy több mozgással tudnék ez ellen tenni. Ezért is szeretnék hozzám hasonlókkal "beszélgetni", hátha tudunk támogatást nyújtani egymásnak valahogyan. Bíztatni egymást, erősíteni egymást, hogy meg tudjuk csinálni!!!

Rajta lányok! Adjuk bele apait, anyait!

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1028
Fórum profilkép
soma
2015-06-23 19:30

hát igen nekem izlik a puffi rizs, de ma megkostoltam az abonettet is az sem rossz, lehet hogy idővel megunom, de meglátjuk. 

Ma puffi rizs volt cottage cheesesel( Lidl)

 a 10- órai, nagyon ízlett, probáld meg. így nem annyira száraz.

szép estét 

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1029
Fórum profilkép
Noncsi09
2015-06-24 09:59

Be kène mennem a Lidl-be. Sokan mondják, hogy  mennyi jó dolog van , ès elèg jó áron. 

Este újra tornáztam . :) Bevontam a nagy fiam is. Èn tapostam, ő pedig a kondigèpen nyomta addig. Aztán pedig kicsit èn is nyomtam a gèpen. 

Èdessèghiány nem jelentkezik nálatok nèha? Olyankor mit csináltok? Van valami tipp? 

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1030
Fórum profilkép
soma
2015-06-24 10:58

de igen. Édesszájú vagyok, sok szor rám jön az ilyen.

A multkor almás pitét sütöttem ettem belőle 1/4 kockát(20 g. ) az edzőm mondta, hogy ez belefér ha de. eszem, fogyás időszakában, később majd szintén de mondjúk 10 óraira ehetek egy egyész kocka almás pitét.

szerintem ez teljesen kielégíti az édesség iránti vágyamat.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1032
Fórum profilkép
akinomy86
(Noncsi09 részére, #1029)
2015-06-25 11:23

Sziasztok,

A lidl-s cheddar sajtos pufi a kedvenc csemegém mostanában, nagyon jó a fűszerezése, olyan mintha chipset nassolnék. :)

Az édes nasira nekem a bevált recept a túró, néha csak beledobok pár csümölcsöt (kedvenc a banán) vagy csak kis mézzel ízesítem. Ezt főként edzős napon eszem. De a gyümölocsből készült turmix is hasonlóan jó lehet.

Láttam a tesco polcokon ízesített kefírt, nekem nagyon bejött, jó kis alternatíva izesített joghurt helyett. :)

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1038
Fórum profilkép
soma
2015-06-25 18:24

Ma almát ettem mogyoróvajjal isteni 10 Órai. Amugy tervezem ezt a chedar sajtos puffi rizset is kiprobálni.

A páros edzés szerintem nagyon hasznos, egy-mást motiváltok, sajnos az én gyerekeim nem műkődnek eggyütt.

de néha a férjemmel szoktunk menni gyalogolni, biciklizni , nagyon jó szokott lenni, de sajnos nem mindig tehetünk a munkánk miatt.

kitartást Nektek és szép estét

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1039
Fórum profilkép
soma
2015-06-25 18:26

Akinomy!

 

Az ízesített joghurtban cukor van ráadásul nem kevés, vag ez vmi diétás változat???

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1040
Fórum profilkép
Noncsi09
2015-06-25 23:52

Soma! Milyen a mogyoróvaj? Én reggelire nem tudok enni. Pedig sok helyen olvastam, hogy fontos lenne. De megiszom a kávém, és valahogy eltelít. :( Délnél elöbb nem nagyon tudok enni. Ma délben megettem 4 kis fasírtgolyót, csináltam joghurtos salátát mellé. Vacsira pedig megettem 2 virslit,2 abonettel. Még a folyadékbevitelt kellen kicsit növelnem! Sokszor erőltetem már.

Tornázni sajna ma nem mentem ki "egészségügyi" okok miatt. Mint régen a tesiórán mondtuk. :) Volt azért mozgás, ablakokat pucoltam.

Nyugi! Az én fiam sem akart eddig, csak a szomszéd fiú boxolni jár egy éve, és kezd látszódni rajta. Erre indult be az enyém is. :) Amúgy lusta lenne. :) Egyébként amikor egyedül tapostam ,akkor azt csináltam , hogy bedugtam fülhallgatót a fülembe, bekapcsoltam az mp3-on a kedvenc zenéimet , és nyomás. Jó ez a taposógép szerintem. Csak nem szabad abbahagynom, mert akkor mindig tologatom. Futást próbáltam még, de azt nem nekem találták ki! Suliban is utáltam.

 

Akinomy! Ízesített kefírt megpróbálom!

 

Szép estét !!! :)

Hozzászólás
Sorrend időben növekvő