Fórum

Élelmiszer bevitel a naplóba

Fórum profilkép
Soso
2015-10-25 20:48

Azt szeretném kérdezni miért nem lehet tizedes 

írni a bevitt élelmiszernél pl zsír 1.54g de csak így  engedi 154g egész számokat lehet beírni. 

Miért? Lehetne ezt javítani?

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1395
Fórum profilkép
admin
2015-10-25 22:39

Kedves Soso!

 

Köszi az észrevételt! Mindenképp ellenőrizzük, mert a tizedes számokat is el kellene fogadnia. Nálunk legalábbis működik és így kellene működnie máshol is.

 

Pontosan milyen eszközön (mobil, asztali gép, tablet) és böngészőnél (típus, verzió) jelentkezik ez a jelenség.

 

A kért információk sokat segítenek majd a felderítésben.

 

Köszi,

 

Admin

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1412
Fórum profilkép
drcsejtei
2015-11-04 10:31

Néhány napja nem tudom a kedvencek kategóriájában szereplő összetett étel egyikét sem megnyitni további szerkesztés, esetleges változtatás céljából a receptek menüpontban,holott ezt megelőzően működött a dolog. Valamit nem jól csinálok?

Theresa

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1413
Fórum profilkép
admin
(drcsejtei részére, #1412)
2015-11-04 16:58

Köszi, hogy jelezted!

 

Pár napja volt egy frissítés, de az elvileg nem érintette ezt a részt. De mindenképp ellenőrizzük és javítjuk, ha szükséges!

 

Admin

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1416
Fórum profilkép
Kriszta80
2015-11-08 15:05

Kedves Admin!

 

Én szénhidrátot számolok a fogyókúrám alatt és az a meglátásom hogy nagyon szegényes a választék,sok termék van még ami kapható és nincs a listában.

Lehetne e bővíteni mert már csak a számokat nézem mihez van közel és nem olvasok.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1417
Fórum profilkép
admin
(Kriszta80 részére, #1416)
2015-11-08 16:55

Kedves Kriszta!

 

Köszönjük az észrevételét! A táplálkozási napló "Élelmiszer" lapján tudja bővíteni a személyes adatbázisát azokkal a konkrét márkákkal, amiket szokott fogyasztani. Így kialakíthatja a saját kis listáját, amiben sokkal könnyebb a keresgélés. Időnként mi is szoktuk bővíteni a közös adatbázist, bár az utóbbi időben a kapacitás nem engedte.

 

Üdv,

 

Admin

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1418
Fórum profilkép
koax74
2015-11-08 18:49

Kedves Soso!

Lehet rögzíteni. Pirossal keretezi, de rögzíti. Valóban zavaró, elsőre én is bedőltem neki :) aztán javítottam a saját ételeimet.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1613
Fórum profilkép
Viraga
2016-03-18 16:08

Kedves Admin!

 

Az ételek felvitelekor a nyers vagy a főtt súlyt kell felrögzíteni a naplóba?

 

Köszönöm!

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1614
Fórum profilkép
admin
(Viraga részére, #1613)
2016-03-18 17:17

Ha nyersen mérte ki az adagot és nyersen fogyasztja, akkor a nyerset, ha már elkészítette és úgy mér ki egy adagot, akkor az elkészült/főtt/sült állapothoz tartozót. Ételtől függ, de valamikor mindegy mert nincs lényeges változás. Ez azoknál fontos, ahol a főzés/sütés során sok vizet szív magába vagy épp veszít az étel. (Pl.: főtt rizs, főtt tészta stb.)

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1617
Fórum profilkép
Éva2016
(admin részére, #1614)
2016-03-19 07:42

Folyadék ( vízbevitel ) a naplóba

 

Szia ! Szeretném rögzíteni a folyadékbevitelt is. Az összesített beírást (kézi) engedi a program, de mentésre azt válaszolja, hogy nem történt változás és nem történik rögzítés. Ha az étkezéseknél tüntetem fel pl. 3 dl víz rögzítésre kerül, de nem összesít. A vízet, mint élelmiszer utólag vittem fel. Mit csinálok rosszul ?

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1618
Fórum profilkép
admin
(Éva2016 részére, #1617)
2016-03-19 15:04

Ahol külön meglehet adni az összes folyadékbevitelt ott elég, ha csak a zöld pipára rákattint és menti is. Ki is kellene írnia, hogy mentve. Itt nem kell még külön rákattintani a nagy zöld mentés feliratú gombra, az csak az étkezés mentésére van. Ha nem írta ki, hogy mentve, amikor megadta külön a folyadékbevitelt, akkor megtévesztő lehet valóban. Majd móosítjuk a feliratot a gombon, hogy egyértelműbb legyen.

Hozzászólás
Sorrend időben növekvő