Fórum

Ki akarja a fogyását velem elkezdeni: Támogassuk egymást

Fórum profilkép
Engel
2016-02-13 20:56

Sziasztok' Többször belekezdtem már és végig is csináltam több-kevesebb sikerrel egy-egy fogyókúrát. Az igazság az, hogy az elmúlt években azonban semmit de semmit az ég világon nem tettem azért.hogy a felkúszott kilók inkább lefelé menjenek. Most van itt az ideje, hogy elegem lett ebből és szeretenék társakat találni ehhez a nemes és igazán nem könnyű feladathoz. Együtt talán könnyebb.

Az imént kiszámoltam a kalkulátorral a mai napi étkezéseim összértékét, így szembesültem azzal, hogy csak a mai napon közel 1ooo kalóriával ettem többet, annál mint amennyit lehetne ahhoz, hogy fogyjak is. A normáltól is közel 5oo kcal-al több. Szóval ez így nem jó. Holnaptól elkezdem, akinek van kedve csatlakozzon és támogassuk egymást

Smiley

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1632
Fórum profilkép
Mela345
(Timon részére, #1629)
2016-03-25 09:14

Smiley Így igaz!

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1633
Fórum profilkép
krisztinahajnalka
2016-03-29 17:41

sziasztok....

 

ma vettem részt életem első súlyzós/edzőtermi edzésén...

eddig csak atáplálkozásra figyeltem és aerob edzés volt...

mérlegelés havonta...a ketogén diéta általában betartva...azért általában,mert előfordul hetente egy - két kilengés...nehéz ez a 20/30 CH naponta..

menni fog...megy..Smiley

 

szép és derűs napokat nektek.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1636
Fórum profilkép
Mela345
(Beu78 részére, #1607)
2016-04-03 19:13

Szia!

Hogy állsz a diétával?:)

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1637
Fórum profilkép
Timon
(Mela345 részére, #1636)
2016-04-04 20:53

És te? :))

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1638
Fórum profilkép
Beu78
(Mela345 részére, #1636)
2016-04-05 19:29

Szia!! Kicsit lassan megy de ma reggel mèrtem magam-2,5 kg pocibol pedig - 1,5 cm... ....

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1641
Fórum profilkép
Mela345
(Timon részére, #1637)
2016-04-08 19:07

Köszönöm elég jól:)) és te?

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1642
Fórum profilkép
Mela345
(Beu78 részére, #1638)
2016-04-08 19:09

Nem baj a lassú fogyás a tartós,csak nehéz kivárni:D

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1643
Fórum profilkép
Beu78
(Mela345 részére, #1642)
2016-04-08 20:03

Mivel most nincs időm tornázni ezt a kis eredmènyt a kajával èrtem el így ennek is örülök!!! :-)

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1644
Fórum profilkép
krisztinahajnalka
2016-04-09 16:52

sziasztok...

àprilis elso napjaiban..mérlegelés volt...(havonta egyszer)

2.5 kilo és 1 szàzalékos tezsircsökkenés...és ezt utobbit figyelema...a kilo pusztàn a gravitàcios nyomàs szàmszerüsitve...

még 9 %-os csökkenés van vissza...aztàn még nagyobb örömködés...és tovàbbi figyelem és még több öröm élethossziglan...

a sport szerepére szeretném felhivni a figyelmet...zsircsökkentés sport nélkül alig-alig lehetséges..nem vagyok ebben szakember...csak olvasok és kiprobàlom...napi 1 ora aerob jellegü mozgàs...és figyelem a kaloriabevitelre és ezen belül a zsir/szénhidràt/fehérje arànyra...

sikert, derüt kivànok és szép tavaszi napokat kivànok nektek!!!

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1645
Fórum profilkép
szcin
2016-04-09 23:20

Sziasztok!

 

Tudom, hogy nem feltétlenül ide tartozik a téma, de kutatásomban a súlyfelesleggel küzdők anya-gyermek kapcsolatát, illetve konfliktusmegoldó képességeit vizsgálom. Azért érdekel a téma, mert úgy gondolom társadalmunk sok esetben megbélyegző és elítélő a súlyproblémával kűzdőkkel szemben és még bizonytalababbá teszik őket. Kutatási adatok bizonyítják, hogy a legtöbb súlyfelesleggel küzdő ember aktívan próbál tenni a felesleges zsírpárnáktól való megszabadulásért, azonban ez sokszor sikertelen kísérlet. Így kerültek ma központba azoknak a lehetséges kiváltó jelenségeknek a vizsgálata, mint a korai szülő-gyermek kapcsolat, vagy az étel érzelmi értékének megnövekedése, melyeket én is vizsgálok a kérdőívemben. Nagyon hálás lennék minden kitöltésért ha van pár percetek. A kérdőív az alábbi linken elérhető:

 

https://docs.google.com/forms/d/1DsJJHavKKIFwre71n...

 

Remélem nem vagyok túl tolakodó és hálásan köszönök minden kitöltést!

Hozzászólás
Sorrend időben növekvő