Fórum

Ki akarja a fogyását velem elkezdeni: Támogassuk egymást

Fórum profilkép
Engel
2016-02-13 20:56

Sziasztok' Többször belekezdtem már és végig is csináltam több-kevesebb sikerrel egy-egy fogyókúrát. Az igazság az, hogy az elmúlt években azonban semmit de semmit az ég világon nem tettem azért.hogy a felkúszott kilók inkább lefelé menjenek. Most van itt az ideje, hogy elegem lett ebből és szeretenék társakat találni ehhez a nemes és igazán nem könnyű feladathoz. Együtt talán könnyebb.

Az imént kiszámoltam a kalkulátorral a mai napi étkezéseim összértékét, így szembesültem azzal, hogy csak a mai napon közel 1ooo kalóriával ettem többet, annál mint amennyit lehetne ahhoz, hogy fogyjak is. A normáltól is közel 5oo kcal-al több. Szóval ez így nem jó. Holnaptól elkezdem, akinek van kedve csatlakozzon és támogassuk egymást

Smiley

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1537
Fórum profilkép
Engel
(vivienvigh részére, #1535)
2016-02-22 21:32

Szia Vivi:) Üdv. itt nálunk.  Biztosan sikerülni fog:)

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1538
Fórum profilkép
moncsi60
(Engel részére, #1536)
2016-02-23 07:38

Szia Engel megtaláltad a szót az álapotomra szájfogyókuráztam reggel elszántan keltem illetve inkáb előzö este elszántan feküdtem aztán valahol a napi cirkusz közepedte elhalványult a cél.De most vége a farsangnak és talán a betegség hullámon is mindenkit ápolgatni kellet kicsit és nagyot. SZÓVAL MÁTÓL TÉNYLEG BELEVÁGOK.Smiley

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1539
Fórum profilkép
moncsi60
(ambipur részére, #1530)
2016-02-23 07:41

Szia nem lehet ,hogy annyira lecsökkentetted a kaját hogy a szervezeted vészreakcióként visszafog mindent és ezért nem indul be a fogyás?

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1540
Fórum profilkép
Ancsi7
2016-02-23 09:19

Sziasztok!

Minden sorstársam szeretettel üdvözlöm és csatlakozok hozzátok. Többször fogyóztam már, a legszebb sikerem - 16kg volt, amit évekig tartottam. Sajnos ez apránként visszakúszott. Kevés mozgás+ jó ételek ... tudjátok. Családanya révén sütök- főzök, így nem könnyű. Amúgy közel vagyok a negyvenhez, de ezt nem érzem hátránynak, most nagyon elszánt vagyok. Célom legalább -10 kg és akkor bátran viselhetem a bikinim nyáron. SmileyMa kezdem a kalóriaszámolást és az edzéseket, amit magam otthon kedvem és időm szerint fogok csinálni (elliptikus tréner, futás, aerobik, jóga)

Kitartást mindenkinek!

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1541
Fórum profilkép
Regenor
2016-02-23 12:12

Sziasztok! Szeretnék egy nagyszerű terméket ajánlani nektek, amivel garantált a fogyás. Nincs jojó effektus, a bőr szépen visszahúzódik és közel 80 féle betegséget is gyógyít! Ez a Reg-Enor a Biocom-tól! A géniusz díjas feltaláló Szabó Szigfrid találta fel jó pár éve, de mivel Lagzi Lajcsi is ezzel fogyott le, most lett felkapott! Nekem sok problémámon segített. Candida diétával alkalmazva csodát tesz! Aki belevágott még nem bánta meg! A lényeg, hogy szigorúan be kell tartani a zsíros diétát! Nézzetek utána neten a tapasztalatoknak, étrendnek! A kúra minimum 3-4 hónapos. Vérnyomást 2-3 hét alatt beállítja, cukrosok inzulint tesznek le a segítségével. Izületre kiváló és még sorolhatnám. Csak természetes összetevőket tartalmaz. Poli -és oligopeptidet, Grapefruit mag kivonatot, c vitamint,tejsavat. Feladata a méregtelenítés, a fogyás kedvező mellékhatás!Ennél a diétánál kitétel a zsír fogyasztása! Igaz nagy a tiltólista, de megéri! Sokmindent írhatnék még róla, de akit érdekel, írjon nekem privátban a facebookon, Miklián -Dudás Adrienn, Nézsa! Ha nélkülem is belevág valaki, akkor a Biocom oldaladon tud regisztrálni már 3 üveg Regenorral, ami 2 havi adag. Ajánlói kódom 146931. Rengeteg csodálatos termékük van még és az ügyesebbek még pénzt is kereshetnek vele, de ahhoz már nyújtanék segítséget! További szép napot! 

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1542
Fórum profilkép
Rigoletta
2016-02-23 12:21

Köszönöm a kdves fogadtatást :)

 

Megvolt az első napom, és teljesítettem amit elterveztem.

 

Naponta 4x-5x tervezem az étkezéseket, csökkentett mennyiségben. És ami nekem mindig bevált eddig, elhagyom a vacsorát. Tegnap du. egy naranccsal fejeztem be az étkezést, utána csak folyadékot ittam.

 

Én nem nagyon tudok még mozogni, de tervezem, hogy a jövő héttől elkezdem a vizitornát. aztán ahogy mennek le a kilók (bárcsak így lenne), lehet egyre több mindent csinálni.

 

Fiatalon minden könnyen ment. Rekordom -32 kg fél év alatt, amit elég sokáig tartottam... Most a duplája vagyok :(

 

Kitartás, gondoljuk egymásra amikor csüggedünk Smiley

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1543
Fórum profilkép
moncsi60
2016-02-24 09:23

Sziasztok tegnap sikerült egy nagyából elcsábulás mentes napot összehozni  és jógáztunk is a legnagyobb lánykámmal . SmileyRemélem ez már csak jobb lesz . Örülök az újjaknak és remélem mindenki álom alakkal rendelkezik majd nyárra idén vagy jövőre a lányeg ,hogy sikerüljön.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1546
Fórum profilkép
Ancsi7
2016-02-24 11:55

Gratulálok mindenkinek minden sikeres naphoz! Nekem ez az elvem, ha egynap meg tudom csinálni, akkor máskor is sikerülni fog! Hát igen, elhatározás, elszántság és kitartás!!! Az első napom jól telt, bírom. Elképzelem magam vékonyabbnak, ez ad erőt, lelkesedést. Néha persze kívánós az ember, de ez idővel hétről-hétre csökkenni szokott, hozzászokik a szervezet az új életvitelhez. Amúgy én szoktam bevetni természetes étvágycsökkentőket, citromos víz, grepfruit. Utóbbi keserű, de ha legyűröd nem leszel éhes (legalábbis nekem segít) Kitartást nektekés jó egészséget!Smiley

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1547
Fórum profilkép
Rigoletta
2016-02-24 12:54

Minden a fejben dől el. Én most hétfőn kezdtem a diétázást, előtte egy nap még siránkoztam, hogy ez számomra lehetetlen. Aztán bekattantam, és ma van a harmadik nap. Kicsit "éhezni" szerintem jobb érzés mint degeszre enni magamat. Tegnap már nem gondoltam arra, hogy felbontom a diákcsemegés zacskót. Az a tudat, hogy ha rendesen csinálom, akkor vendégségben nem kell üres tányér előtt ülnöm, hogy bátran elmehetek vacsorázni barátokkal, ne adj Isten eszek 80. éves anyukám születésnapi tortájából... Szóval, hogy ha akarom ehetek, de nem akarom. Legalábbis délutántól. Az éhséget a folyadékbevitel sokszor elveszi, mert éhséget érzünk, de a szervezet tudlajdonképpen szomjas... Erre is gondoltatok már? :)

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1548
Fórum profilkép
moncsi60
2016-02-24 13:35

Sziastsztok engem érdekelnének a műhelytitkok ti hogyan étkeztek mármint mindent esztek csak kevesebbet? Számoljátok kindennap a kalóriát fehér kenyér hejett barna cukor helyet ....? Vagy hogy csináljátok?

Én most csak a kalória limitben próbálok maradni és kerulöm a cukrot és a sima lisztet .

Hozzászólás
Sorrend időben növekvő