Fórum

Ki akarja a fogyását velem elkezdeni: Támogassuk egymást

Fórum profilkép
Engel
2016-02-13 20:56

Sziasztok' Többször belekezdtem már és végig is csináltam több-kevesebb sikerrel egy-egy fogyókúrát. Az igazság az, hogy az elmúlt években azonban semmit de semmit az ég világon nem tettem azért.hogy a felkúszott kilók inkább lefelé menjenek. Most van itt az ideje, hogy elegem lett ebből és szeretenék társakat találni ehhez a nemes és igazán nem könnyű feladathoz. Együtt talán könnyebb.

Az imént kiszámoltam a kalkulátorral a mai napi étkezéseim összértékét, így szembesültem azzal, hogy csak a mai napon közel 1ooo kalóriával ettem többet, annál mint amennyit lehetne ahhoz, hogy fogyjak is. A normáltól is közel 5oo kcal-al több. Szóval ez így nem jó. Holnaptól elkezdem, akinek van kedve csatlakozzon és támogassuk egymást

Smiley

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1527
Fórum profilkép
moncsi60
2016-02-20 13:11

Sziasztok rá kellet jönnöm most valamiért nagyon nem megy a diétázás tudom mit nem kéne enni és kb minden második lépésnél ilyesmi van a közelmben vagy a kezemben szóval mert nem vagyok tisztára mazohista mára szünetet adok magamnak és holnaptól tényleg belevágok . Nállatok szokott  lenni ilyen ehetnék nap ?

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1528
Fórum profilkép
krisztinahajnalka
(moncsi60 részére, #1527)
2016-02-20 17:43

szokott...

föleg ha szomoru vagyok

ilyenkor az a fontos(szerintem),ha megetted azt a néhàny kocka csokit vagy valami màst,ami tiltolistàs,akkor azt ne kövesse több

ne mondd,hogy àààà ugyis mindegy....

fél nap...rendbeszeded és folytatod...

 

amikor nekem ilyenem van,akkor fél oràval többet elliptikus bigyozok

ami nagyon unalmas...ha megennék valami édességet(mert én föleg azt kivànom)

mielott bekapnàm,kiszàmolom,mennyi kal...

fél ora bigyozàs:250 cal...

ilyenkor könnyebb meghozni a döntést

visszacsomagolom a csokitSmiley

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1529
Fórum profilkép
krisztinahajnalka
2016-02-20 20:33

el kell ujsàgoljam nektek

ma sikerült egybe 2 oràt elliptikus bigyoznom

a legerösebb fokozaton

ami kijelzö szerint 27 km

és 1000 kaloria minusz

ez azért nagyon fontos nekem,mert eddig mindig a sport volt a mumus..ezen a területen nem sikerült teljesiteni

azt gondolom,napi két ora tekerés munka elött bele fog férni a napi idöbeosztàsomba,szoval lehet ezt igy csinàlni minden nap

persze akkor leszek igazàn boldog,ha az 1 honap/4 kilo minusz is sikerül,valamint a 1 szàzalék testzsircsökkenés..mérlegelés màrcius elsején...

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1530
Fórum profilkép
ambipur
2016-02-21 22:05

Sziasztok!:)

Én is most Februártól kezdtem a diétát,a kaját meglepően elég jól bírom eddig,és a mozgást is sikerülheti 5ször teljesíteni,és nem is esik nehezemre:) Viszont nem nagyon akar beindulni  a fogyás,pedig nem eszem sokat,700-800kcal és 50ch az átlagom.

Mennyi idő múlva lesz eredménye?Kezdek elkedvtelenedni  :/

További sok sikert és kitartást mindenkinek:)!

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1531
Fórum profilkép
miragehun
(ambipur részére, #1530)
2016-02-22 08:56

Szia!

 

Valami nem stimmel nálad, ennyi mozgás és ilyen kevés kalória bevitelt mellett fogyni kellene.

 

Mit mozogsz, milyen intenzitással?

Az étrended teljesértékű? 

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1532
Fórum profilkép
Rigoletta
2016-02-22 10:02

Sziasztok! Felhasználónevem Rigoletta, a valódi Rita. Már nem vagyok fiatal, 52 éves, és a két éve törtönt válásom után felkúszott 15 kg az amúgy is túlsúlyos testemre. így most a célom 20 kg fogyás, de az igazi 25 kg.

 

Ma kezdtem. Sajnos már mester fogyokúráűzónak mondhatom magam. első körben az étkezésre helyezem a hangsúlyt, mert nehezemre esik a mozgás minden tekintetben, és majd kb. fél / egy hónap múlva folytatom a vizitornát.

 

Egyedül élek a cicámmal, így egyrészt könnyű diétázni, mert csak magammal foglalkozok, másrészt nehéz, mert sokszor unalmamban ettem.

 

Szeretném, ha segítenétek, és cserébe én is segítséget nyújtok Nektek.

 

Hajrá :)

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1533
Fórum profilkép
Rigoletta
(ambipur részére, #1530)
2016-02-22 10:03

Nem mindenkinél indul be azonnal a fogyás. Ismertem olyan kolléganőt, aki derékban normális volt, de óriási a csípője és a hátsója, neki 3 hét múlva kezdődött el a fogyás, de akkor már szép egyenletesen...

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1534
Fórum profilkép
krisztinahajnalka
(Rigoletta részére, #1533)
2016-02-22 10:42

szia Rigoletta,

 

bàrcsak aProféta szolna belöledSmiley

én homokora alkat vagyok és kb 20 kilotol szeretnék megszabadulni,és hozzàd hasonloan én is hobby fogyokuràzo vagyok

de most rettentöen elszàntnak érzem magam!!!!

szerencsére semmilyen szervi bajom nincsen,birom a mozgàst

az elliptikus tréner mellett szeretnék sulyzos edzéseket is bevezetni

ezenkivül biciklizem és kiràndulok

Hozzàd hasonloan egyedül élek,ràadàsul külföldön,macskàt meg nagyon szeretnék,de sajnos a hàz tulajdonosa nem....

ràm a depressziv hangulat - potosabban - a sulyomra nagyon veszélyes...ugyhogy a jokedvem megörzése az alapja a motivàltsàgnak és a fogyàsnak...1000 caloràra és max 100 gr CHra löttem be magam...szia

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1535
Fórum profilkép
vivienvigh
2016-02-22 15:23

Sziasztok!

Vivi vagyok, 24 éves.

Én 10 kg-tól szeretnék megszabadulni,régen 48-50kg voltam, most 61kg vagyok és 158cm.

Középiskolába napi szinten sportoltam, rendészetire jártam, így kötelező volt a futás és a napi komoly testedzés.

Utána elkerültem fősulira, majd elkezdtem dolgozni, persze irodán....

Az esti nagy "kajálások" megmaradt a sport és a mozgás eltűnt, így repültek is a kilók vissza.... :(

Az első 5 kg után még mondták is, hogy jól áll, én már akkor kezdtem magam rosszul érezni, de nem tettem ellene semmit....

Múlt héten már ott tartottam, hogy ettől a "sok" hízástól elkezdett megjelleni a combomon a lilás rózsaszín csíkok, ami egyre csúnyább, valószínűleg nem bír ennyi hízást. A barátom előtt világosba már lassan szégyellek levetkőzni, pedig azt mondja csinos vagyok, én még se ezt érzem. :(

Mától gőzerővel minden nap edzeni fogok és odafigyelek a helyes étkezésre is :D

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1536
Fórum profilkép
Engel
(Rigoletta részére, #1532)
2016-02-22 21:30

Szia Rita:) Szerintem nem vagy egyedül a kilóiddal és a mozgással. Együtt biztosan sikerül mindenkinek itt a fórumon fogynia:) 

Én ahogy elnézem magam, egyenlőre szájfogyókúrázom:)))) Egész nap jól betartom, este pedig a vacsi után mindig bekapok egy kis csokit.... hát ezt nem kéne. Hál Istennek azért a kilók maradtak. Azaz le se fel se, ez is valami. Nálam azt hiszem valami inditó löket, motiváció hiányzik. Viszont ahogy olvasom Kriszti kitartását és hogy mennyit mozog, örülök, hogy másokban meg van ez, ami bennem egyenlőre  valahol mélyen lakozik. De ígérem nektek igyekszem előkapni a régi önmagam. Én első körben legalább 15 kg fogyni, de 2o kg lenne az ideális fogyás. Az idő nem számít, tehát havi 2-3 kg-val már ki is békülnék:)

Szóval sok sikert Nekünk:)

Hozzászólás
Sorrend időben növekvő