Fórum

Ki akarja a fogyását velem elkezdeni: Támogassuk egymást

Fórum profilkép
Engel
2016-02-13 20:56

Sziasztok' Többször belekezdtem már és végig is csináltam több-kevesebb sikerrel egy-egy fogyókúrát. Az igazság az, hogy az elmúlt években azonban semmit de semmit az ég világon nem tettem azért.hogy a felkúszott kilók inkább lefelé menjenek. Most van itt az ideje, hogy elegem lett ebből és szeretenék társakat találni ehhez a nemes és igazán nem könnyű feladathoz. Együtt talán könnyebb.

Az imént kiszámoltam a kalkulátorral a mai napi étkezéseim összértékét, így szembesültem azzal, hogy csak a mai napon közel 1ooo kalóriával ettem többet, annál mint amennyit lehetne ahhoz, hogy fogyjak is. A normáltól is közel 5oo kcal-al több. Szóval ez így nem jó. Holnaptól elkezdem, akinek van kedve csatlakozzon és támogassuk egymást

Smiley

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1853
Fórum profilkép
Beu78
2016-07-25 20:26

Gratulálok!!! Nagyon ügyi vagy!!!!!Smiley Én holnap mèrem magam....Smiley

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1854
Fórum profilkép
Beu78
2016-07-26 08:40

Sziasztok!! Első mèrlegelès az újrakezdés óra....-2,7 kg!!!!!!!

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1855
Fórum profilkép
raczbeus
(Rekviem részére, #1851)
2016-07-26 15:49

húú az ilyen belefogyok cuccok nagyon tudják az ember lányát lelkesíteni, többet ér mint a mérleg. Csak így tovább:))))))))Smiley

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1856
Fórum profilkép
Rekviem
2016-07-26 20:01

Köszi! Tényleg jól jön egy kis megerősítés, mert a mérlegem csal. Akárhova teszem a lakásban, mást mutat, de olyan nincs, hogy a nappaliban 5 kilóval több vagyok, mint az előszobában. :)

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1857
Fórum profilkép
futocs
2016-07-26 21:14

Hahóó!

Én végső elkeseredésemben àlltam neki a táplálkozási naplónak tegnap, így tegnap is meg ma is 1100 kcal és 95 g alatti ch jött össze, sírva könyörgöm mondjátok, hogy ez használni fog! Tavaly nyáron elkezdtem úgy rendesen futni, idén húsvétkor ráálltam a mérlegre, +9 kg Smiley

 

Ez is csak én lehetek!!

Így most összesen 15 kilót kellene leadnom

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1858
Fórum profilkép
futocs
2016-07-27 08:33

Rólam annyi, hogy a második szülésem után 97 kiló voltam, másfél év alatt lementem 65-re aztán most 73 vagyok egy év futás után.

Véleményem szerint a gyerekek maradéka a gond, ami pár napja könyörtelenül a kukába vagy a Rudi kutya elé kerül és mostantól számolok.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1859
Fórum profilkép
yoyo
(futocs részére, #1857)
2016-07-27 10:15

A futás, sport jó, de önmagában csodákra nem képes, az étkezésen is változtatni kell mindig. Fuss, sportolj továbbra is, de az étkezésre, kalóriabevitelre is muszáj figyelned mert másképp nem megy. Kemény sport mellett is lehet hízni, ha túl sokat eszik az eber. Valószínűleg ez történt. Minden a kalóriabevitelen múlik.

 

Ha egyszer lefogytál, másodszorra is menni fog. Szóval fel a fejjel! Mostantól csináld jól és eléred a célod. 

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1860
Fórum profilkép
futocs
2016-07-28 01:32

Köszi

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1864
Fórum profilkép
futocs
2016-08-01 09:14

Képzeljétek egy hét után feljött a 40-es gatya

(tavaly ilyenkor utoljára)

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1890
Fórum profilkép
Betulla
2016-08-25 10:50

SziasztoK

 

Hosszú idő után itt vagyok újra.3 hónapja kezdtem bele az életmódváltásba,hadd ne írjak fogyókúrát!Mivel csak minden 2. hónapban tudom itt a naplómat vezetni és ezzel együtt nagyon egyenletes, fegyelmezett,programozott életet élni, így az 1. hónap után 2,5 kg mínuszt követte 1 kg visszahízás,és most egy újabb fegyelmezett hónap után összesen 

 -4 kg, -16 cm, ebből a derékbőségből -6 cm, csípőbőségből  - 9 cm ment le.

Keservesen lassan megy a fogyás,de talán majd meg is marad.Sokkal jobban érzem magam, nem fáj a térdem és NEM VAGYOK ÁLLANDÓAN ÉHES !!!!!! Megszoktam, hogy alacsony kalóriatartalmú ételeket válasszak,így megtölthetem a bendőmet és nincs evési kényszerem.Egy kéthetes stagnálás után felmérgedtem és bevetettem egy káposztaleveses 6 napot is (mivel éppen volt hozzá mindenem,így gondoltam, kiegészítve mással is ezt ki lehet bírni, ártani nem árthat.).újra beindult a fogyás. Majd a következő hónapban is igyekszem jobban odafigyelni az étkezésre, hogy ha már nem megy le semmi, legalább ne is hízzak vissza semmit sem.Hát ennyi a beszámoló,mindenkinek sikeres életmódváltást kívánok!

Hozzászólás
Sorrend időben növekvő