Fórum

Ki akarja a fogyását velem elkezdeni: Támogassuk egymást

Fórum profilkép
Engel
2016-02-13 20:56

Sziasztok' Többször belekezdtem már és végig is csináltam több-kevesebb sikerrel egy-egy fogyókúrát. Az igazság az, hogy az elmúlt években azonban semmit de semmit az ég világon nem tettem azért.hogy a felkúszott kilók inkább lefelé menjenek. Most van itt az ideje, hogy elegem lett ebből és szeretenék társakat találni ehhez a nemes és igazán nem könnyű feladathoz. Együtt talán könnyebb.

Az imént kiszámoltam a kalkulátorral a mai napi étkezéseim összértékét, így szembesültem azzal, hogy csak a mai napon közel 1ooo kalóriával ettem többet, annál mint amennyit lehetne ahhoz, hogy fogyjak is. A normáltól is közel 5oo kcal-al több. Szóval ez így nem jó. Holnaptól elkezdem, akinek van kedve csatlakozzon és támogassuk egymást

Smiley

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1502
Fórum profilkép
Beu
2016-02-14 08:53

Szia!!Én is ma kezdem!!Nagyon örülök hogy van valaki akihez csatlakozhatom!! Èn is többszőr probálkoztam már egyszer sikerűlt komoly eredmènyt elèrnem de ma már szinte ott tartok ismèt ahol elkezdtem...:-(  Ha gondolod vágjunk bele!!!! :-)

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1503
Fórum profilkép
Tünde117
2016-02-14 09:11

https://www.facebook.com/tunde.nagy.752 kérlek jelölj be ismerősnek, egy hónapja kínlódok az oldal segítségével, 4,7 kg ment le. Nagyon hasznos az oldal, pedig már túl vagyok egy kórházi lefogyasztáson is. A többit priviben üdv.tünde

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1514
Fórum profilkép
moncsi60
2016-02-18 07:26

Szia én is csatlakoznék a támogatói klubhoz már sikerült nekem is az ideálishoz közeli sullyal rendelkeznem de egy babuci válalása ezt átkócolta( ő most másfél éves) és most valahogy nem igazán megy egyedül a diétázás folyton elcsábulok. De mátol tiszta lappal kezdek és és le "életmódváltom" magamról azt a 8 kg ot. Ti hogy Csináljátok?

Diéta Mozgás ??Smiley

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1515
Fórum profilkép
krisztinahajnalka
2016-02-18 13:43

benne vagyok...én nem elkezdeném,hanem szivesen folytatnàm veletek

Hozzászólás
Sorrend időben növekvő