Fórum

Ki akarja a fogyását velem elkezdeni: Támogassuk egymást

Fórum profilkép
Engel
2016-02-13 20:56

Sziasztok' Többször belekezdtem már és végig is csináltam több-kevesebb sikerrel egy-egy fogyókúrát. Az igazság az, hogy az elmúlt években azonban semmit de semmit az ég világon nem tettem azért.hogy a felkúszott kilók inkább lefelé menjenek. Most van itt az ideje, hogy elegem lett ebből és szeretenék társakat találni ehhez a nemes és igazán nem könnyű feladathoz. Együtt talán könnyebb.

Az imént kiszámoltam a kalkulátorral a mai napi étkezéseim összértékét, így szembesültem azzal, hogy csak a mai napon közel 1ooo kalóriával ettem többet, annál mint amennyit lehetne ahhoz, hogy fogyjak is. A normáltól is közel 5oo kcal-al több. Szóval ez így nem jó. Holnaptól elkezdem, akinek van kedve csatlakozzon és támogassuk egymást

Smiley

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1838
Fórum profilkép
yoyo
(judo81 részére, #1833)
2016-07-17 15:08

Szia! Csak a zöld teától nem fogsz fogyni!

 

Fogyás = 70% diéta + 30% sport

 

Tarts napi 5-6 kisebb étkezést, csökkentsd a kalória és szénhidrát beviteled és csinálj heti 2-3 aerobik edzést. De jó még a kocogás, bicikli és más hasonló aerob jellegű tevékenység is amit huzamosabb ideig tudsz csinálni. Minél többet mozogsz annál jobb.

 

A fogyáshoz a kalóriaszükségleted meg itt kiszámolhatod:

 

http://www.xn--kalriaguru-ibb.hu/kalkulator/kalori...

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1839
Fórum profilkép
yoyo
(raczbeus részére, #1835)
2016-07-17 15:41

Étkezéseknek a kis apró "valamik" is számítanak, így nagyon könnyű napi 5-6-szor, de akár 6-7 szer is enni egy nap. Ha egy kicsit többet és többször eszel pár nap után megszűnik majd a cukor éhséged, amint a vércukorszinted stabilizálódik.  Nekem is minden nap az egyik étkezésem például egy nagy bögre tejeskávé. Van hogy egy banán, egy alma, egy turmix, vagy egy kis magkeverék, aszaltgyümölcs, egy pár főtt tojás, rántotta stb. Annyi lehetőség van. Például az utolsó, késő esti étkezésnek pont jó az a lassú felszívódású fehérje, amit iszol. Én általában este 8-9 felé eszek utoljára, többnyire csak valami könnyű fehérjét, például sima tejet, vagy valamilyen turmixot, esetleg túrót. Ha napközben megvolt a 4-5 étkezésed, akkor az esti fehérje után már nem leszel éhes.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1840
Fórum profilkép
Mex
2016-07-17 16:14

Én két hete kezdtem el az 1200 kalóriás fogyókúrát. Smiley két hét alatt lement kettő kiló. Még két kilót szeretnék fogyni, úgyhogy folytatom. Korábban próbáltam más diétákat, de nem vált be.Smiley . Most az 1200 kalóriás étrendnél nem vagyok éhes állandóan, és fogyok is. Szerintem ez a leghatásosabb módszer ha valaki le akar adni pár kilót. Smiley

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1846
Fórum profilkép
Beu78
2016-07-20 04:56

Sziasztok!! A mai nappal újra nekiugrok átgondolva, felkészülten. Tegnap megvettem mindent..a kajámon fogok változtatni!! Megpróbálom egèszsèges formáját a dolgoknak..( barnarízs, hajdina...) 

   Kitartást mindenkinek!!!!

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1847
Fórum profilkép
Beu78
(Mex részére, #1840)
2016-07-20 04:57

Ügyi vagy !!!!! Èn is az 1200-at lőtem be!!

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1848
Fórum profilkép
raczbeus
(yoyo részére, #1838)
2016-07-23 14:28

sziasztok, az eritrites kókuszlisztes kakaós cucc csúnya lett de finom.

És mivel az egész adagban 2 ek kókuszliszt volt, mind a kalória mind a ch tartalom minimális volt.

Két napig nasiztuk.

Igazándiból nincs ch hiányom egyáltalán, de ha nagyon kimerítő nap van mögöttem, jólesik valami jutifali,és arra tuti lett.

Ez a peak lötyi bevált, tegnap is este fél 10-re végeztem, reggeli egy habos kávé, tízórai egy mini  barna zsemle,  valamint egy ebéddel (ananászos salsa rostcsirkével) húztam végig a napot. 

Estére lettem éhes, elkortyoltam egy adagot és úgy bújtam ágyba.

Még olvasgattam egy darabig, és nem voltam éhes.

Már kezdem megszokni a mű eper ízt;)

szerintetek vacsorára gyümölcsöt enni oké?

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1849
Fórum profilkép
yoyo
(raczbeus részére, #1848)
2016-07-24 14:55

Néha egy kevés lefekvés elött legalább 1-2 órával nem számít. Bár az utóbbi időben azzal kísérletezem, hogy az utolsó étkezésem minél kevesebb szénhidrátot tartalmazzon. Nekem ez most nagyon beválik ezért igyekszem szokásommá tenni.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1850
Fórum profilkép
raczbeus
2016-07-25 12:53

na ezért iszom a peak lötyit.

Csak itt a nyár, a rengeteg fincsi gyümölcs, így este van időm szedni, enni, (füge, barack).

Majd keveset.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1851
Fórum profilkép
Rekviem
2016-07-25 16:07

Ma madarat lehet velem fogatni. A mérleg szerint -7.5 kgnál vagyok, és ma a "majd belefogyok" nadrágomban mentem dolgozni. Kényelmes, sőt, kicsit laza, pedig amikor áprilisban megvettem, jó öt centi távolság volt a két gomb között. :)

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1852
Fórum profilkép
TneBZsu
(Rekviem részére, #1851)
2016-07-25 16:22

Gratulálok!!!SmileySmiley

Hozzászólás
Sorrend időben növekvő