Fórum

Ki akarja a fogyását velem elkezdeni: Támogassuk egymást

Fórum profilkép
Engel
2016-02-13 20:56

Sziasztok' Többször belekezdtem már és végig is csináltam több-kevesebb sikerrel egy-egy fogyókúrát. Az igazság az, hogy az elmúlt években azonban semmit de semmit az ég világon nem tettem azért.hogy a felkúszott kilók inkább lefelé menjenek. Most van itt az ideje, hogy elegem lett ebből és szeretenék társakat találni ehhez a nemes és igazán nem könnyű feladathoz. Együtt talán könnyebb.

Az imént kiszámoltam a kalkulátorral a mai napi étkezéseim összértékét, így szembesültem azzal, hogy csak a mai napon közel 1ooo kalóriával ettem többet, annál mint amennyit lehetne ahhoz, hogy fogyjak is. A normáltól is közel 5oo kcal-al több. Szóval ez így nem jó. Holnaptól elkezdem, akinek van kedve csatlakozzon és támogassuk egymást

Smiley

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1813
Fórum profilkép
TneBZsu
(Nati26 részére, #1812)
2016-07-06 21:16

Szia! Köszi! Bár most még nem ehetek ilyeneket sem...de amint lehet kiprobalom!!!!SmileySmiley

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1814
Fórum profilkép
Nati26
(TneBZsu részére, #1813)
2016-07-07 06:39

Miert nem ehetsz ilyesmit sem? Valami betegseg, vagy ennyire szigoru  a dietad? Smiley

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1815
Fórum profilkép
TneBZsu
(Nati26 részére, #1814)
2016-07-07 17:20

Nem betegség :) !!!!! Ennyire szigoru dietát csinálok most! Zabpehely reggel, fehérje  tízórai, csirkemell zöldséggel vagy salival vagy rizzsel ebédre, uzsi csirkemell szintén előbbiek valamelyikével van hogy ez már a vacsi is mert sokszor megcsúszok...ha nem akkor túró ....és edzés után még egy fehérje! Sajna így is lassan mennek azok a fránya kilók és centikSmileySmiley...de nem adom fel!!!SmileySmiley

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1816
Fórum profilkép
Nati26
(TneBZsu részére, #1815)
2016-07-09 18:04

Az mar valo igaz, hogy minel kevesebb a felesleg annal nehezebben es lassabban megy le.... Es azt sem szabad feledni hogy a kilók nem mervadok, mar akkor ha sportolsz is, hiszen az izom gyarapodik... Smiley Szoval en folyton mérleg-tilalmon vagyok Smiley Es Ti? milyen gyakran meritek magatokat?

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1817
Fórum profilkép
Rekviem
(Nati26 részére, #1816)
2016-07-09 19:06

Naponta mértem magam, el akartam hinni, hogy csak azért, hogy beírjam ide a táblázatba. A fenét, csak nagyon türelmetlen voltam, és elszontyolodtam, amikor 20-30-50 dekával többet mutatott a mérleg, mint előző nap, még akkor is, ha két nap múlva megint mínuszban volt a kiinduláshoz képest. Megkértem a férjem, hogy dugja el, és csak péntekenként adja vissza, különben nem bírok magammal. Csak a napok közti különbséget tudtam látni, azt elfelejtettem, hogy a kezdés óta 6,5 kg ment le. :)

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1818
Fórum profilkép
Nati26
(Rekviem részére, #1817)
2016-07-09 22:14

Haha, ugyanez van velem is, ha a mérleg nem mutat valtozast - vagy nem abba az irányba kepes vagyok pánikba esni es napokig koplalni mmajd mindnet osszeenni, agyoncsapva a sok munkat.. Smiley

na az en elettarsamnak ilyet nem lehet mondani, marmint h dugja el a merleget, o maga naponta meri magat... Smiley Persze o izmot épít es szalkasit, errol szol midnen gondolata.. En pedig csak el szeretnek érni valamit, de kozben azert jolerezni magam Smiley

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1819
Fórum profilkép
Szaszi200
2016-07-12 21:51

Sziasztok engem  Szandrànak hivnak, én kb 2 hónapja kezdtem a fogyòkùràt.Ami elèg jòl indult - 4 kg 2 hèt alatt. (rizsdièta segítségével). Amiből 2 mostanra  visszajött sajnos. Köszönhető egy egy hetes nyaralàsnak.Most talàltam rá erre az oldalra nagyon tetszik.! Jónak tűnik ez a kalória szàmlàlàs. De kivàncsi lennèk màsok tapasztalataira ezzel kapcsolatban?!    

 

Sziasztok 

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1820
Fórum profilkép
yoyo
(Szaszi200 részére, #1819)
2016-07-13 10:25

Nekem 25 kiló fogyás, átlagban havi 2 kiló az eredmény. Ebből 16 kg csak diétával és 9 kg diéta+edzés eggyütt. Számomra ez az egy jött be. Korábban már mindenfélét kipróbáltam, de ez hosszútávon is tartható és egészséges. Igazából már nem fogyózom, de azért mindennap nyomon követem nagyjából mennyit ettem, így nem fenyeget az újboli elhízás. Ez a jó benne. Persze a kalória limittel lehet kicsit kisérletezned kell, hogy mi válik be neked igazán. Számold ki az jó kiindulási értéknek aztán csökkentsd, ha úgy érzed az sok.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1821
Fórum profilkép
raczbeus
2016-07-13 12:50

Halihó, gyanítom a heti -fél kiló már nálam sem lesz több.

És ebben az sem segít, ha drasztikusan leviszem a napi bevitelt (nem direkt, csak nincs időm enni, este későn  meg már nem akarok).

az átlagom 1100 cal, a ch 70, szóval keserves az biztos.

Remélem ha vége a szezonnak és ismét el tudok járni edzésre, kissé belehúz a zsírom a távozásba.

Mert ha ez még stagnálni is fog.

De nem adom fel.

Mindenkinek kitartást!!!!

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1822
Fórum profilkép
Nati26
2016-07-13 13:57

Hahó :-) 

ugy latszik en vagyok az egyetlen aki hízott a dieta alatt hahaha 57-el kezdtem es 59 voltam sokaig :D kar h nem tudok kepet beszurni, pedig megmutatnam hogy nez ki 2 kilo plusz amikor edzel... :D 

Hozzászólás
Sorrend időben növekvő