Fórum

Új vagyok az oldalon :

Fórum profilkép
Tunn
2016-08-05 23:23

Sziasztok. Csak szeretném el mondani, hogy úgy örülök ennek az oldalnak! :)  Életemben először fogyni és nem hízni akarok.  Régebben azon az oldalon álltam akik azt mondták hogy fogyni könnyebb mint hízni.  És most itt vagyok :( Régebben nem szerettem enni, csak azért ettem mert muszáj. Most pedig hallom a frigo monster hívogató duruzsolását, '' csak egy falatot '' '''  Elegem van! 50 kg voltam 1 évvel ezelőtt most pedig 65,4 kg és 165 cm.  Nem is lenne gond, de     a hasamon landolt egy jó része...   Nos csak ki akartam írni magamból.  Sok sikert mindenkinek. 

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1872
Fórum profilkép
zsiráfkata
(fogyikati részére, #1870)
2016-08-09 18:13

Sok sikert, kitartás! :)

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1873
Fórum profilkép
Szilvi063
2016-08-11 15:17

Sziasztok! Én is most kezdtem el az oldalt használni. Nekem 40 kg-ot kellene leadnom, a szervezetem jelzett, hogy itt a vége a habzsolásnak. Magas a koleszterin szintem, a vérnyomásom, a vércukor szintem, a húgysavszintem. Fájnak az izületeim, sajnos nekem már csak az a jó nap, ha nem fáj semmim. De remélem életmódváltással sikerül. Egyelőre a paleo diétát látom megfelelőnek. Üdv

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1874
Fórum profilkép
fogyikati
2016-08-11 16:14

Kata! 50 kg-ot? Ez fantasztikus! Gratulálok! Kíváncsi vagyok a naplódra. Valahol megvan a neten? Publikus? Beleolvasnék. Főleg az első lépések érdekelnének.

Köszönöm a biztatást. Nagyon elszánt vagyok.

 

Megelégeltem ezt az állapotot. 

Az étrend nem alakult ki nálam. Egyelőre kalóriát számolok és 6 után nem eszem. Próbálok napi 2-3 liter vizet inni, de ez megy a legnehezebben.

 

Fogyózzunk együtt! Engem motiválna, ha másokkal együtt indulnék a karcsúság felé. Mit szóltok? 

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1875
Fórum profilkép
Szilvi063
2016-08-11 16:50

Készételekről van esetleg lista? Hogyan találom meg?

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1876
Fórum profilkép
Mela345
(Szilvi063 részére, #1875)
2016-08-15 23:54

Szia!szerintem ne keress kész ételeket,hanem számold ki te,mert azok nem biztos,hogy passzolnak ahoz amit te raksz bele.

Sok sikert!

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1877
Fórum profilkép
Szaki
2016-08-16 10:18

Sziasztok én is új vagyok

 Nem találok információt arra, hogy kell kitölteni pl

A táplálkozási naplót.

Remélem vko tud segíteni.

Köszi szépen Szaki

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1878
Fórum profilkép
Mela345
(Szaki részére, #1877)
2016-08-16 11:25

Szia!

Belemész a táplálkozási naplóba és oldalt ott vannak felsorolva.pl:húsok,gyümölcs tejtermék.

Erre vagy kiváncsi?

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1879
Fórum profilkép
yoyo
(Szaki részére, #1877)
2016-08-16 13:21

Szia! Egyszerűen válogasd ki miket ettél és mikor. Minden amit kiválasztasz bekerül a lentebb található táblázatba. Ott beállíthatod a mennyiségeket, mértékegységeket stb. Aztán mentsd és kész!

 

Ha nem találsz valamit az új élelmiszer lapon bővítheted az adatbázisod, vagy a receptszerkesztőben recepteket is készíthetsz.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1880
Fórum profilkép
Szaki
(Mela345 részére, #1878)
2016-08-16 15:39

Köszi azt hiszem rájöttem. Szaki

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1898
Fórum profilkép
gancsix
2016-08-30 05:36

Sziasztok

Már egy ideje használom az oldalt, adatok kikeresésére, de tegnap - végre - felfedeztem a táplálkozási naplót, és csak jelezni szeretném, hogy rendkívül hálás vagyok, a kettes diabéteszem diétájára remekül használható, tervezhetem a munkahelyi ebédeket is. Remélem, hogy az adatok megbízhatók, mert szinte mindent megtalálok, és a beszámításhoz rengeteg megnyugtató dolgot találtam (pl. burgonya). Ha minden így igaz, akkor ez a földi paradicsom, és nagyon hálásan köszönöm!SmileySmiley

Hozzászólás
Sorrend időben növekvő