Fórum

Új vagyok az oldalon :

Fórum profilkép
Tunn
2016-08-05 23:23

Sziasztok. Csak szeretném el mondani, hogy úgy örülök ennek az oldalnak! :)  Életemben először fogyni és nem hízni akarok.  Régebben azon az oldalon álltam akik azt mondták hogy fogyni könnyebb mint hízni.  És most itt vagyok :( Régebben nem szerettem enni, csak azért ettem mert muszáj. Most pedig hallom a frigo monster hívogató duruzsolását, '' csak egy falatot '' '''  Elegem van! 50 kg voltam 1 évvel ezelőtt most pedig 65,4 kg és 165 cm.  Nem is lenne gond, de     a hasamon landolt egy jó része...   Nos csak ki akartam írni magamból.  Sok sikert mindenkinek. 

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1869
Fórum profilkép
szorimo
2016-08-06 21:26

Sziasztok.Én is tegnap keztem el használni először az oldalt Smiley . Nagyon örülök,hogy javasolták . Szuper, nagyon tetszik. Sajnos orvosi javaslatra kell fogynom kb. 25-30 kg-ot . Jelzett a szervezetem , hogy elég volt...Nagy az elhatározás , szerintem kitartásban sem lesz hiány . Mindíg is nagy volt  túlsúlyom , de bízom benne , 1 év múlva már csak mosolygok az egészen . Végül is mindent csak elkezdeni nehéz . A konyhámban fellelhető élelmiszereket átválogattam , a feleslegeseket "leselejteztem ".  Még csak kísértés sem legyen az általam felállított szabályokat megszegni egy elkeseredett pillanatomban . Kitartást és sportra fel mindenki ! Üdv

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1870
Fórum profilkép
fogyikati
2016-08-09 13:08

Sziasztok! Az oldal nagyon tetszik. Örülök, hogy megtaláltalak benneteket! Mától kezdődött a fogyókúrám. 30 kg-tól szeretnék megszabadulni. Szeretném, ha jönnétek és írnátok, hogy hol tartotok! 

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1871
Fórum profilkép
zsiráfkata
2016-08-09 18:12

Sziasztok! 

Tegnap óta használom az oldalt és élvezem. 

írtam naplót régebben, de aztán beleuntam. 50 kilót fogytam egy év alatt, önerőből paleóval. Nem reklámozni akarom, csak megjegyeztem 

Orvosi utasításra híztam vissza 10 kilót, de szabadulok tőle ahogy csak lehet :)

Kitartást mindenkinek! :) 

Hozzászólás
Sorrend időben növekvő