Fórum

Kérés, bővítés

Fórum profilkép
bleedingsky
2016-08-28 15:33

Sziasztok!

 

Lehetne egy olyan kérésem, hogy a kalóriatáblázatoknál bekerüljenek a rostok is +1 oszlopba?

Jó lenne aszerint is rendezni, pl. a zöldség és gyümölcs táblázatokat.

 

Köszönöm!

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2153
Fórum profilkép
Akasha
2017-04-22 02:53

Sziasztok!

 

Nagyon tetszik az oldal, a táblázatok, jó, hogy új élelmiszereket is hozzá lehet adni a listához! Ezzel kapcsolatosan, esetleg az lehetséges, hogy ha hozzáadunk valamit, az mindenki számára elérhetővé váljon az alap listában? Így gyakorlatilag a felhasználók által bővüne automatikusan. :)

 

A másik javaslatom az lenne, hogy a naplóban napi szinten be lehessen írni a súly változását is, ami megjelenne a statisztikában, diagrammon egyaránt. Ezzel könnyen követhető lenne a fogyás (esetleg hízás) és az is, hogy a gyomrunk/ emésztésünk hogyan reagál a különböző ételekre.

 

Köszönöm! 

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2154
Fórum profilkép
admin
(Akasha részére, #2153)
2017-04-22 16:33

Szia!

 

Köszi a javaslatokat. Az élelmiszermegosztást megcsináljuk pár hét múlva. Még szükség van pár átalakításra, de néhány lelkes felhasználónál (nálad is) a megosztás jelzése már elérhető. Az élelmiszerek majd ellenőrzés után fognak bekerülni a közösbe. A tömeget most is meglehet adni akár mindennap, és a statisztikában is megjelennek az adatok.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2155
Fórum profilkép
Sumire
2017-04-24 19:02

Sziasztok!

Ma leltem rá az oldalra, még a felfedezése, megismerése közepén tartok és eddig nagyon tetszik. Remekül tudom majd benne vezetni a napi fogyasztásaimat, illetve tevékenységeimet. Ennek köszönhetően pedig remélhetőleg könnyebben tudom majd tartani magam az elhatározásomhoz és a tudatos táplálkozáshoz is segítséget nyújt a program. :)

Viszont felmerült bennem egy kérdés, amire nem találtam még választ, illetve megoldást.

Arra lennék kíváncsi, hogy a táplálkozási naplóban van-e arra lehetőség, hogy plusz 1 oszlopban a napi rostfogyasztás is látható legyen. Ki lehetne esetleg a naplót bővíteni ezzel a funkcióval?
Lehet, hogy volt már erről szó korábban és átsiklottam felette, ez esetben elnézést kérek.

Előre is köszönöm a választ!

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2156
Fórum profilkép
admin
(Sumire részére, #2155)
2017-04-24 20:09

Szia!

 

Igen, terevbe van véve. Már más is ajánlotta és mi is szeretnénk kivitelezni, de egyenlőre nem tudom megmondani mikor lesz meg, mert elég sok átalakítást, bővítést igényel a dolog. Valamint praktikus okok miatt egyéb ehhez kapcsolódó más fejlesztésekkel együtt fogjuk megcsinálni, így valószínűleg több hónapot is igénybe fog venni. Addigra talán már el is éred az álom alakod. :)

 

De addig is itt találsz egy rosttáblázatot, ha esetleg kellene.

 

http://www.xn--kalriaguru-ibb.hu/rost/rosttablazat...

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2157
Fórum profilkép
Sumire
2017-04-24 21:24

Köszönöm szépen a gyors választ! 
Rendben, akkor türelmesen várok. :)
És köszönöm a linkelt rosttáblázatot is. Már korábban megtaláltam, addig is akkor ez alapján kiszámolom a napi rostfogyasztásomat.  

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2174
Fórum profilkép
arwen82
2017-05-15 21:24

Kedves Adminok!

 

Segítséget kérnék: az étrendnapló és az aktivitásnapló valahogy összerakható? nyomtatásnál értem. Vagy az étrendnaplóban van megjegyzés, ott is írom, hogy mit mozgok aznap, de jó lenne, ha kinyomtatva látszódna a napnál. Megoldható ez valahogy? vagy már megoldott, csak én nem találom?

 

Köszönöm: Viki

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2176
Fórum profilkép
admin
(arwen82 részére, #2174)
2017-05-16 09:26

Szia! Megoldható. A nyomtatásnál most külön vannak megjelenítve, de 1-2 héten belül elvégzzük a módosítást rajta.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2177
Fórum profilkép
arwen82
2017-05-16 12:13

Köszönöm!

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2191
Fórum profilkép
zsuhezsu
2017-06-04 18:32

Sziasztok!

 

Most találtam rá erre a szuper cuccra. 

Kezdem kapisgálni, mit és hogyan kell használni.

Javaslat, kérés:

Az egészség rovatban a vércukorszint bejegyzése mellé kéne egy új oszlop: insulin mennyiség. Ha ezt valahogy belevarázsolnátok, szuper lenne, mert nem kéne kétfelé könyvelnem. Mindent be tudok írni, amit az orvos kér, kivéve a szurik mennyiségét. Ha ez is működne, nem kéne papíralapon írni, egyenesen itt "könyvelhetném" az egyéb adatokkal, értékekkel, elfogyasztott mindenfélékkel együtt.

 

Gratulálok annak, aki kitalálta, annak aki megvalósította, annak, aki karbantartja. És köszönöm nagyon sokunk nevében.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2192
Fórum profilkép
admin
(zsuhezsu részére, #2191)
2017-06-04 19:05

Szia!

 

Köszi a javaslatot! Mindenképp megfontoljuk.

 

Üdv,

 

Admin

Hozzászólás
Sorrend időben növekvő