Fórum

Etelalergia

Fórum profilkép
Georgia Ellis
2016-09-18 15:08

Sziasztok. Nincsenek ekezeteim. Elnezest.

 

Eloszor is, remek ez az oldal. Csak mostansag fedeztem fel, nagyon elvezem es minden elismeresem a szerkesztoinek. Telitalalat.

 

Azon kivul, hogy gyors fogyas utan gyors hizas kovetkezett nalam, azt is el kell mondjam, hogy benne van egy munkahely- es lakehlyvaltas valamint allergia glutenre, laktozra, tojasra es mezre. Szoval, sikerult kiutni magamat egy par honap alatt. 

 

De ebbol elegem lett. Es az onsajnalat sem volt jo ot napnal tovabb, ugyhogy... :)

 

Ahol elek, van egy meleg etelt  hazhoz szallito vallakozasom. Nem csak gluten es laktoz mentes, hanem teljesen vegan is. Nem a reklamozas a celom (nem Magyarorszagon elek), csak elmondtam, hatha valaki szivesen bekapcsolodik az allergia, coliak betegseg es egyeb intolerancia legyozosere tett kiserletrol valo diskurzusba, hogy segiteni tudjuk egymast nem csak a kulonbozo allergeneket helyettesiteseben, hanem megosztani a torteneteinket es joizueket enni a hizas 'Damoklesz kardja' nelkul. :)

 

Koszonom a figyelmet.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1914
Fórum profilkép
krisztinahajnalka
2016-09-18 19:14

Kedves Georgia,

 

engem érdekelne..de inkább a vállalkozásod...én strasbourgban élek,egy Hungaricumokat (élelmiszerek,bor) forgalmazó kicsi cégnél dolgozom,egy éve felhagytam a húsevéssel ..szeretném egy kicsit átalakítani a cégünket,..amolyan traiteurré..ez tulajdonképpen megfelelne annak..hogy ételkiszállítás....jó lenne..én nagyon örülnék,ha mesélnél arról,hogyan alakítottad ki a cégedet..hogyan működik....

talán ez a téma keveseket érdekel/érint itt a gurun..ezért megadom a mail cimemet is(ipomea730913@gmail.com)

de ha neked nem lenne terhes,szívesen felvenném veled a kapcsolatot telefonon vagy skype-on is..

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2050
Fórum profilkép
Ringlet
2017-02-02 07:31

Sziasztok! 

 

Én szívesen olvasgatok allergia témában. 

A gyermekeim tejfehérje, szója, tojás, kakaó allergiásak. 

 

Felénk sajnos nincsen ilyesmi ételkiszállító cég. Pedig jó lenne. Az oviba sem tudják megoldani így az étkezést. 

 

Hogyan kell elindítani egy ilyen céget? Van erre valami bevált menetrend?

 

Anna

Hozzászólás
Sorrend időben növekvő