Fórum

Receptszerkesztő használata

Fórum profilkép
Kutvölgyi Zsóka
2016-11-21 18:34

szeretnék kenyér receptet feltenni, de a receptszerkesztőben nem tudom megtenni. Segitenétek hogy kell? Köszönöm szépen

Hozzászólás
|
Privát üzenet
Fórum profilkép
yoyo
(forgodia részére, #2135)
2017-03-29 10:05

Az linken nyomd hosszabb ideig az újjad (kb 2-3 mp) és megjelenik a menü. Ha nem vált át automatikusan, neked kell. Valahol fent egy ikon jelzi az éppen megnyitott lapokat. Gondolom böngészőtől függ.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
Fórum profilkép
forgodia
2017-03-30 13:54

Sziasztok!

Felvittem egy saját receptet, szépen kiszámolta a program a 100 g-ra és egy adagra vonatkozó adatokat.

Hogy tudom azt beállítani, hogy amikor kiválasztom az ételt, akkor ne a 100 g-ot, hanem az 1 adagra kiszámított értékeket írja be  az étkezési naplóba?

Ugyanígy, ha új receptet viszek fel, és nem g-ban, hanem pl. evőkanálban akarom megadni a mértékegységet, akkor mit kell tennem?

Előre is köszönöm a választ!

Hozzászólás
|
Privát üzenet
Fórum profilkép
yoyo
(forgodia részére, #2141)
2017-03-30 14:09

Nyisd meg a receptet és az adagok száma mező melletti második gomb. Itt sokféle mértékegységet tudsz megadni, a táblázatban meg kattints arra, amelyik az alapértelmezett legyen kiválasztáskor.

Hozzászólás
Sorrend időben növekvő

Receptszerkesztő használata

Receptszerkesztő használata Fórum téma: Receptszerkesztő használata

Receptszerkesztő használata Az új étkezési szabályok betartása csak folytonos feszültséget és nehézségeket okoznak, ezért változtasson fokozatosan a saját maga ütemében, így szinte erőfeszítés nélkül tudja megváltoztatni étkezési szokásait és életmódját. Ha az újonnan beiktatott változtatás alkalmazása csak nagyon nehezen megy, csak kínlódik vele, akkor inkább tegye félre egy időre és később próbálkozzon vele, mert a kínlódást okozó új változtatás okozta feszültséggel csak hátráltatja a folyamatot. Minden új szokás beiktatásakor csak az első néhány nap, néhány alkalom nehéz. Az étrend és életmódváltoztatás során szervezete fokozatosan hozzászokik az új ételekhez, szokásokhoz, így egy korábban nehézségeket okozó változtatást egy kis idő elteltével könnyebben tud alkalmazni. Ha eldöntötte, hogy változtat, akkor ne feledje, mostantól nem csak átmenetileg fog másként étkezni és élni, így ne türelmetlenkedjen, a kitartásnak meg lesz az eredménye.