Fórum

Receptszerkesztő használata

Fórum profilkép
Kutvölgyi Zsóka
2016-11-21 18:34

szeretnék kenyér receptet feltenni, de a receptszerkesztőben nem tudom megtenni. Segitenétek hogy kell? Köszönöm szépen

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2086
Fórum profilkép
Gólyaneni
2017-02-17 08:43

Sziasztok! Kekszreceptet tettem fel, sok hozzávalóval. Az "apró" hozzávalókból törölnöm kellett (pl. só, szódabikarbóna), mert nem fértek el az alapanyagok. Maximálva van a hozzávalók száma?

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2087
Fórum profilkép
admin
(Gólyaneni részére, #2086)
2017-02-17 09:44

Szia! Nincs korlátozva a hozzávalók száma. Nyisd meg a receptet és próbáld meg újra berakni a hiányzó összetevőket. Ha újra előállna a gond jelezd és ellenőrizzük a receptet, mi okozhatta. Valószínűleg átmeneti zavar lehetett.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2089
Fórum profilkép
Gólyaneni
2017-02-17 11:55

Köszönöm a gyors választ! Most már rendben van, működik.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2132
Fórum profilkép
forgodia
2017-03-28 17:57

Sziasztok!

Ma regisztráltam, nagyon tetszik az oldal! Gratulálok!

Még nem  Mindenre jöttem rá, így lenne kérdésem.

Ha a receptkeresőbe beírom pl., hogy spenót, behozza az összes receptet, de ha elolvasok egyet, a vissza nyíllal nem a spenótos receptekhez lép, hanem a legutóbb feltöltöttekhez. Ha másik  spenótos receptet is elolvasnék, újra be kell írnom a keresőbe. Csak én bénázok, vagy tényleg így van?

Írnék be saját receptet, de nem feltétlenül szeretném  megosztani (6 hétig nagyon speciális diétát kell tartanom, emiatt most sok receptet ideiglenesen át kell variálnom. Ezek viszont nem kell, hogy az oldalon szerepeljenek. Van rá mód, hogy csak én lássam őket, hogy ne kelljen újra és újra

  kiszámolnom a recept kcal-t stb.

 

Válaszotokat előre is köszönöm!

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2133
Fórum profilkép
admin
(forgodia részére, #2132)
2017-03-28 19:46

Szia!

 

A receptek megosztása nem kötelező. Ha létrehozol egy receptet a napló receptszerkesztőjében, azt csak te láthatod egészen addig, amíg meg nem osztod. A megosztást bármikor visszavonhatod és a megosztott recepteket is bármikor szerkesztheted.

 

A visszagomb használata után azért tűnnek el a keresési eredmények mert azok csak ideiglenes keresési eredmények, de kitalálunk rá hamarosan egy megoldást.

 

Üdv,

 

Admin

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2134
Fórum profilkép
admin
(admin részére, #2133)
2017-03-28 20:03

Illetve most jutott eszembe, ha a recept nevén jobb klikket nyomsz, a megjelenő menüben válaszd a "Link megnyitása új lapon" menüpontot.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2135
Fórum profilkép
forgodia
2017-03-28 20:33

Nagyon köszönöm a gyors választ!

A jobb klikkre rá kell jönnöm, hogy a telefonon hogy kell

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2136
Fórum profilkép
yoyo
(forgodia részére, #2135)
2017-03-29 10:05

Az linken nyomd hosszabb ideig az újjad (kb 2-3 mp) és megjelenik a menü. Ha nem vált át automatikusan, neked kell. Valahol fent egy ikon jelzi az éppen megnyitott lapokat. Gondolom böngészőtől függ.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2141
Fórum profilkép
forgodia
2017-03-30 13:54

Sziasztok!

Felvittem egy saját receptet, szépen kiszámolta a program a 100 g-ra és egy adagra vonatkozó adatokat.

Hogy tudom azt beállítani, hogy amikor kiválasztom az ételt, akkor ne a 100 g-ot, hanem az 1 adagra kiszámított értékeket írja be  az étkezési naplóba?

Ugyanígy, ha új receptet viszek fel, és nem g-ban, hanem pl. evőkanálban akarom megadni a mértékegységet, akkor mit kell tennem?

Előre is köszönöm a választ!

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2142
Fórum profilkép
yoyo
(forgodia részére, #2141)
2017-03-30 14:09

Nyisd meg a receptet és az adagok száma mező melletti második gomb. Itt sokféle mértékegységet tudsz megadni, a táblázatban meg kattints arra, amelyik az alapértelmezett legyen kiválasztáskor.

Hozzászólás
Sorrend időben növekvő