Fórum

Receptszerkesztő használata

Fórum profilkép
Kutvölgyi Zsóka
2016-11-21 18:34

szeretnék kenyér receptet feltenni, de a receptszerkesztőben nem tudom megtenni. Segitenétek hogy kell? Köszönöm szépen

Hozzászólás
|
Privát üzenet
Fórum profilkép
yoyo
(forgodia részére, #2135)
2017-03-29 10:05

Az linken nyomd hosszabb ideig az újjad (kb 2-3 mp) és megjelenik a menü. Ha nem vált át automatikusan, neked kell. Valahol fent egy ikon jelzi az éppen megnyitott lapokat. Gondolom böngészőtől függ.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
Fórum profilkép
forgodia
2017-03-30 13:54

Sziasztok!

Felvittem egy saját receptet, szépen kiszámolta a program a 100 g-ra és egy adagra vonatkozó adatokat.

Hogy tudom azt beállítani, hogy amikor kiválasztom az ételt, akkor ne a 100 g-ot, hanem az 1 adagra kiszámított értékeket írja be  az étkezési naplóba?

Ugyanígy, ha új receptet viszek fel, és nem g-ban, hanem pl. evőkanálban akarom megadni a mértékegységet, akkor mit kell tennem?

Előre is köszönöm a választ!

Hozzászólás
|
Privát üzenet
Fórum profilkép
yoyo
(forgodia részére, #2141)
2017-03-30 14:09

Nyisd meg a receptet és az adagok száma mező melletti második gomb. Itt sokféle mértékegységet tudsz megadni, a táblázatban meg kattints arra, amelyik az alapértelmezett legyen kiválasztáskor.

Hozzászólás
Sorrend időben növekvő

Receptszerkesztő használata

Receptszerkesztő használata Fórum téma: Receptszerkesztő használata

Receptszerkesztő használata Sose felejtse el, hogy most nem gyors, átmenti eredményeket szeretne elérni, hanem tartós és végleges változásokat, így az eredmények is lassabban jönnek, de a befektetett energia kifizetődik. Ne legyen a tükör és a mérleg rabja. Egy héten maximum csak egyszer mérje magát és egyszer vizsgálja magát a tükörben. Azzal, hogy folyton vizsgálgatja magát nem fog gyorsabban fogyni viszont hátráltatni tudja a folyamatot. Ha túl gyakran nézegeti magát a tükörben nem fogja észrevenni a változást, így tévesen azt hiheti, hogy nemtörtént változás, pedig igen.