Fórum

Turbó diéta

Fórum profilkép
szlaci
2016-11-22 20:42

Sziasztok!

Ma kezdtem el kitölteni a naplót. Reggel és este Turbó diéta italt iszom. Nem találom a felkínált táplálékkiegészítőt jelöljem be?

Végig néztem, de egyik sem stimmel.

Köszönöm: Laci

Hozzászólás
|
Privát üzenet
Fórum profilkép
yoyo
2016-11-22 21:51

Az új élelmiszer menüpontban feltudod vinni az adatbázisba, vagy bármi egyebet, amit épp nem találsz.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
Fórum profilkép
yoyo
2016-11-22 21:56

Egyébként csak óvatosan a turbó diétával. Ne menjen át koplalásba a dolog.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
Fórum profilkép
szlaci
2016-11-23 06:43

Köszönöm. Nekem csak kiegészítő.

Hozzászólás
Sorrend időben növekvő

Turbó diéta

Turbó diéta Fórum téma: Turbó diéta

Turbó diéta A fehérjét elsősorban baromfi hússal és hallal biztosíthatja a szervezete számára a legegészségesebb módon. A zsír esetében az a jó, ha a zsír minél nagyobb részét az egyszeresen és töbszörösen telítettlen zsírsavak teszik ki, amik igen hasznosak a szervezet számára. Ezekben a zsírsavakban gazdagok többek között a szűz és extra szűz olivaolaj, tengeri halak és bizonyos magvak (Pl.: dió, tökmag, szezámmag, lenmag), valamint az ezekből készített hidegen sajtolt olajok. Kerülni kell viszont a telített zsírsavakat (főként állati zsírok) és a transz-zsírsavakat (növényi olajok hidrogénezésével állítják elő), melyek viszont károsak. Transz-zsírokat többnyire az előregyártott élelmiszerek tartalmaznak, és az élelmiszer cimkéjén az esetek többségében fel van tüntetve az összetevők között "hidrogénezett növényi olaj" vagy "részben hidrogénezett növényi olaj" megnevezéssel.