Fórum

Fogyókurás társat keresek

Fórum profilkép
banita35
2016-12-31 08:03

Sziasztok!

 

100+ fogyókúrás társat keresek, akivel östönöznénk, segítenénk egymást.

 

Köszönöm

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2062
Fórum profilkép
yoyo
(Vikike84 részére, #2061)
2017-02-06 10:20

A fogyásban időnként vannak hetek amikor meg se moccan a mérleg, de ez természetes. Izmosodik is az ember a sporttól. Ez is benne van sokszor. Ilyenkor a legnehezebb kitartani, de ha csinálod türelmesen újra beindul. És a jó hír, hogy mindig egyre könnyebb lesz. Tudom mert, eddig összesen 27 kilót adtam le. Jónéhány ilyen időszakon vagyok már túl. Én csak a kalóriát számolom plusz heti 4-szer kondizok.

 

Egyébként az utóbbi időben mindig azt javaslom mindenkinek inkább fotózza magát havi egyszer, mert sokszor tapasztaltam, hogy a tömegem nem csökkent, de a fotón egyértelműen látszott a változás. Az ember magán meg nem látja a változást annyira, mert hozzászokik a tükörben a látványhoz.

 

Az jó hogy elhagytad a kenyeret meg krumplit, általában ezek meg a sok pékárú okozza a legtöbeknél a gondot. Mozogsz is, az is remek.

 

A mozgással az van, hogy egy idő után a szervezet mindig mindenhez hozzászokik és ezért időnként változtatni kell valamin: gyakorlat, sorrend, mennyiség, intenzitás, nehézség stb. Én a helyedben a tornát raknám most előre és más napszakban csinálnám. És próbálj valamelyik nap másfajta mozgást is csinálni, hogy változatosabb legyen. Kocogj, ha eltudsz menni. Ez segíthet. 

 

Anélkül, hogy mennyiségeket tudnék nem tudom megmondani, de lehet egy picit még mindig többet eszel a kelleténél, hisz ha már fogytál akkor a szükségleted is csökkent.

 

A mozgással és a diétával lehet variálni, főként a mennyiséggel. A mozgást növelni, a kaját meg csökkenteni (kicsit).

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2063
Fórum profilkép
Vikike84
(yoyo részére, #2062)
2017-02-06 10:59

Köszi szèpen ☺️ próbálok kitartó lenni. De fizikailag is totál kimerült vagyok a 8kilos pindurka folyamatos emelgetésétől. Sokszor úgy érzem ha ennél is kevesebbet eszek nem tudom ellátni a babámat. Nyomom tovább aztán majd beszámolok

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2064
Fórum profilkép
yoyo
(Vikike84 részére, #2063)
2017-02-06 13:30

Akkor lehet tényleg keveset eszel. Ha kimerült vagy, és nagyon gyengének érzed magad akkor kevés a kaja, a szénhidrát. Szénhidrátot is egyél, de az egészséges fajtát (teljeskiőrlésű dolgok, rizs zöldséggel, stb.). Reggel, délelőtt és napközben nyugodtan eheted módjával, mert úgy is ledolgozod a tornával meg a napi tenni valókkal. Késő délután és este kerüld a szénhidrátokat.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2065
Fórum profilkép
Melcsi3
(yoyo részére, #2051)
2017-02-06 21:59

Köszönöm szépen a bíztatást! Igen, most a legnehezebb, de mivel most nagyon elszánt voltam mikor elkezdtem, most nem fogom feladni.SmileyEgyébként igaz, hogy a kilók most nem mennek, de szépen formálódok, legalábbis én így látom. Heti két személyi edzés, esetleg ha belefér + 1 alakformáló torna. De amit nagyon várok, az a futás. Azzal indult minden novemberben, csak most januárban az időjárás közbe szólt. Viszont lassan újra kedhetem, nagyon várom. 

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2066
Fórum profilkép
Kriszti32
2017-02-07 13:35

Sziasztok! Ha lehetne én is szeretnék csatlakozni. Az elmúlt 1 évben fogytam 20 kilót ,de mostanában megint elengedtem magam és visszahíztam 5 kilót  Szeretnék 15 kilót fogyni!Smiley

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2067
Fórum profilkép
Benetton
2017-02-08 09:43

Sziasztok, nehany napja regisztráltam, es örülök, h vannak "újak", beállok közétek...:) Minimum 15 kilótól kellene megszabadulnom, mert vhol 80 felett vagyok, meg sem mérem amíg nem érzem h elindul, jobb ha addig nem tudok pontos adatot... 

4 éve sikerült leadnom 20 kilót, nem könnyen, állandóan bicajoztam, es nagyon visszavettem az étel mennyiségét. Az elmúlt egy évben szedtem vissza - szerintem - mindet. Se nem vigyáztam, se nem kerékpároztam.:( 

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2068
Fórum profilkép
renata198006
2017-02-08 14:07

Szia! Vagyok :)

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2069
Fórum profilkép
yoyo
2017-02-08 14:08

Kitartást mindenkinek! Vagy, ahogy Yoda mondaná az erő legyen veletek! Smiley

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2070
Fórum profilkép
renata198006
2017-02-08 14:13

Sziasztok!

Én is beállnék a sorba :) Soha életemben nem mozogtam most heti 3x edzőtermezek személyi edzővel a kaját is átalakítottuk ma méretkőztünk,mert meg kellett mérni az edzőnek 101,3 kg. Mennyi???

Soha nem voltam ennyi. De elszántam magam és most menni fog tuti!!! Próbálom értelmezni ezt a kalóriatáblázatot, de nem nagyon megy...

Honnan tudja mennyit ettem csak azt enngedi kiválasztani, hogy mit ettem, mit eszek...Ezt még nem értem annyira ma kezdtem ezt is úgyhogy ha valamit rosszul csinálok akor a gyakorlottabbak segítségét szeretném kérni!

Köszönöm és mindenkinek kitartást és nagyon sok sikert! 

 

Renáta

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2071
Fórum profilkép
Benetton
(yoyo részére, #2069)
2017-02-09 11:25

Köszi! Szükség lesz rá, mert végül csak megmértem magam... soha nem voltam még ennyi, azt hittem infarktust kapok amikor megláttam h 87...

Hozzászólás
Sorrend időben növekvő