Fórum

Fogyókurás társat keresek

Fórum profilkép
banita35
2016-12-31 08:03

Sziasztok!

 

100+ fogyókúrás társat keresek, akivel östönöznénk, segítenénk egymást.

 

Köszönöm

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2023
Fórum profilkép
Mela345
2017-01-10 11:37

Sok sikert nektek!

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2024
Fórum profilkép
yoyo
2017-01-10 19:09

Egy biztos. Akadnak akiknek könnyen megy, de a többségnek sok erőfeszítésébe telik, de a végén annál nagyobb lesz a sikerélmény. Szóval a tanácsom, hogy az átmeneti megingások ne vegyék el a kedveteket. Mindig próbálkozzatok újra és újra. Csak apró célokat tűzzetek ki, ami könnyen megy. Ne kínozzátok magatokat olyannal, ami még nagyon nehezen megy, azt hagyátok későbbre. Minden egyes újabb "menet" megerősít, és előbb-utóbb eléritek a célotokat. Nálam is így volt. Próbáljátok megtalálni azokat a változtatásokat a sportban, diétában, amik neketek örömérzetet okoznak és könnyen megy, és így haladjatok lépésről lépésre. Így biztos a siker! Sok sikert és kitartást!

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2032
Fórum profilkép
apababa
2017-01-18 07:58

Sziasztok ! 

 

Engem is segíthetne valaki. 

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2033
Fórum profilkép
Bogi530
2017-01-18 15:17

SZiasztok! A lényeg, hogy fokozatosan alakítsátok át az étrendeteket. Először csak 1-1 dolgot változtassatok rajta. Mindig tervezzétek el legalább 3 napra előre, mit esztek és ahhoz vásároljatok be előre. Hetente tűzzetek ki újabb célt, változtatást. (nem eszem kenyeret; nem iszom bort; nem eszem csokit...) És kb 1 hónap múlva, ha már az életmódváltást tudjátok követni, kezdjetek el kalóriát számolgatni.

Igyatok sok (2l) vízet, ha lehet citrommal.

És mozogjatok. Heti min 2, de inkább 3* 1 óra mozgás. És használjátok a lépcsőt a lift helyett. ;)

Én személyi edzéssel és táplálkozási tanácsadással foglalkozom egy lakásfitnesz stúdióban. Ezek a módszerek beválnak.

Sok sikert Nektek!

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2048
Fórum profilkép
Melcsi3
2017-02-01 20:21

Sziasztok! Én is örülnêk ha valaki csatlakozna hozzám. Én 3 hónapja kezdtem, azóta lement 9 kg, de valahogy most megállt. Jó lenne ha ösztönözni tudnánk egymást valamilyen módon. 

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2051
Fórum profilkép
yoyo
(Melcsi3 részére, #2048)
2017-02-02 12:39

9 kiló szép eredmény. Csak így tovább! Néha előfordul, hogy kicsit lelassul, vagy akár 1-2 hétre is megálla fogyás, ez természetes. Ne foglalkozz vele csak folytasd és majd beindul megint. Ilynkor szokták a legtöbben feladni. Ez a legkeményebb rész, de minél több ilyet "túlélsz", annál könnyeb lesz.

 

Ilyenkor érdemes még valamin változtatni is, az is segíthet. Étkezésen, mozgáson stb.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2055
Fórum profilkép
Vikike84
2017-02-05 10:08

Sziasztok! 

Én is szívesen csatlakoznék. 8 hónapos babám van 17 kiló plusz van rajtam aminek java a szoptatás alatt jött fel. Most már nem szoptatok igy január óta diétázok de semmit nem fogytam

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2058
Fórum profilkép
Bogi530
2017-02-05 20:53

Sziasztok!

Nem gondoltatok arra, hogy szekértő tanácsot, segítséget vegyetek igénybe?

Edzésre és táplálkozási tanácsadásra gondolok.

Én ezzel foglalkozom, és tapasztalataim szerint sokszor elég csak egy-két apró diéta hibán változtatni a táplálkozásban, hogy elinduljon a fogyás. És a sport mindenképpen szükséges a fogyáshoz, illetve hosszú távon is az egészséges élethez.

Szerintem hasznos lehet egy külső szakember segítsége.

Bogi

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2059
Fórum profilkép
yoyo
(Vikike84 részére, #2055)
2017-02-05 23:00

Ha megadod a paramétereid és hogy most mennyi kalóriát eszel, meg mennyit mozogsz többet segíthetek. Lehet még mindig túl sokat eszel, vagy épp túl keveset, de lehet nem mozogsz eleget, stb. Bármi lehet. Általában több dolog együtt szokott a gubanc lenni.

 

De az oldal kalkulátora is ad egy jó támpontot mennyi az ajánlott max kalóriabevitel.

 

Általánosságban elmondható, hogy töbször (napi 4-5) egyél keveset, mozogj minél többet. Csökkentsd a szénhidrát beviteled (a legtöbb embernél ez a fő gond). Baba mellett nyilván nem nagyon tudsz eljárni edzeni, de egy mindennapos kiadós 30 perces otthoni torna is már sokat segít.

 

Így látatlanban ennyi tanácsom van. Hajrá! Smiley

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2061
Fórum profilkép
Vikike84
(yoyo részére, #2059)
2017-02-06 09:42

Köszi szèpen ☺️ valamiért lemaradt az üzenetem második fele. Eddig nem számoltam a kalóriákat de van egy eddig jól bevalt diétám: nem eszek kenyeret krumplit rizst tésztát cukrot és lisztet. Eddig ezzel mindig fogytam most egy jó hónap után sem ajar beindulni. Vettem egy ellipszis trénert és heti 2-3 alkalommal tekerek 30 - 40 percet meg tornázok utána egy kicsit. 60kilo voltam a terhesség előtt most 78 és nagyon szomorú

Hozzászólás
Sorrend időben növekvő