Fórum

Mikor kezdted? Hol tartasz?

Fórum profilkép
Gólyaneni
2017-01-12 18:38

Sziasztok!

Nagyon szeretem a kalóriagurut, sokat segít a diétázás kivitelezésében. Kíváncsi lennék, hogy kinek hány kilótól sikerült megszabadulnia amióta használja az oldalt. Én 7 hét alatt 5 kilóval lettem kevesebb.

Üdv: Gólyanéni

Hozzászólás
|
Privát üzenet
Fórum profilkép
yoyo
(Trixi12 részére, #2184)
2017-05-30 20:53

Kedves Trixi12! Az említett 6 nap alatt 4,5 kiló jól hangzik, de ne feledd az a minden fogyókúra kezdetén jelentkező szokásos hirtelen nagyobb súlycsökkenés, de az utána mindig lelassul. Havi 2-3 kilóval számolj max. Ha a havi 2 kiló megy, akkor jól csinálod! A lényeg, hogy mozogj sokat, amit szeretsz! Mindent bele!

Hozzászólás
|
Privát üzenet
Fórum profilkép
telstar
2017-06-19 21:12

Sziasztok!

3 hónap alatt 15 kilót fogytam, de csak 1 hete "járok" ide.

Az oldal/alkalmazás nagyon tetszik. Bizonyára egy (nagyon értelmes) orvos áll mögötte. Gratulálok, már eddig is nagyon szép (is és jó is) az oldal! Ez egy remek téma! Hasznos is és az interneten jól összehozza az információkat, igényeket.

Annyi kérdésem volna: használ-e valaki vitálkonyhát (vitalkonyha.hu, de ugyanaz elérhető a citifood-on és az interfood-on is)? Aki nem ismerné, annak ajánlanám, hogy nézzen rá.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
Fórum profilkép
Biia02
2017-06-25 10:11

Sziasztok! 

Én szintén a makrók számolásával fogytam le 2 hónap alatt 6 kg-t, ráadásul ezek az utolsó kilók voltak a cél eléréséhez. Viszont egy nagyon egyszerű módon történt mindez, ugyanis a barátnőm meghívott a Lifetilt DiétaPro csoportba facen, ahol a napi étrend előre ki volt számolva, tehát nekem már csak az ott leírt mennyiségek alapján kellett a napi kajákat összeraknom. Ráadásul olyan isteni ételek szerepelnek az étrendben, hogy én nem is gondoltam ezelőtt, hogy így is lehet fogyni, formálódni. :)

Hozzászólás
|
Privát üzenet
Fórum profilkép
bszria
2017-06-27 14:45
Hozzászólás
|
Privát üzenet
Fórum profilkép
telstar
(bszria részére, #2206)
2017-06-27 16:21

Aránytalanul drága megoldásnak tűnik. Én sem éhezem (az elmúlt 15 napos kcal átlagom: 1292). Ez ma már, szerintem, minden fogyasztó kúránál elvárható dolog.

Más: Az előző hozzászólásomban elírtam a citifood.hu-t. Helyesen: cityfood.hu. De gondolom ez egy közismert hely és senki nem hagyta megtéveszteni magát.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
Fórum profilkép
Shajaran
2017-06-29 21:53

Sziasztok,

segítséget szeretnék kérni.

Fogynom kell 20-30 kg-t. Magas koleszterin, magas vérnyomás, stressz, kardiológiai problémk csak a szokásos. 

123 kg-ról indulok, nem vagyok nagy fogyókúrázó, nem a mennyiséggel van bajom, hanem hogy finom legyen. Sajnos a diétázás nehezített, mert hisztamin intoleranciám van, így pl csirkehúst, szóját, érlelt dolgokat (sajt, savanyúság) sárgadinnyét, banánt egyáltalán nem, paradicsomot kis mennyiségben ehetek. Ami még teljesen ki van zárva azok a csonthéjasok. (a többi kipróbálás alapján dől el, mit birok)

Na erre építsen diétát az ember, úgy hogy még finom is legyen és változatos.

Vagy nem lehet, vagy nem tudom megenni.

Szívesen rendeltem volna komplett menüt egész hétre, az diétás ételszállító oldalakról, de ezekkel a paraméterekkel nem lehet. Tudnátok e olyan oldalt ajánlani, ahol legalább többféle ételből lehet naponta választani és összeállíthatnám magamnak a napi kaját?  

Főzni minden nap nem tudok, pláne nem egy személyre, de ha adnátok tippet a főzéshez, megköszönöm.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
Fórum profilkép
egeszségesélet
2017-08-09 10:56

Sziasztok.

Én sok sikertelen jojós próbálkozás után 10 kiló minuszon vagyok túl 3 hónap alatt. Azóta havi 1,5 kiló jövöget lefelé. A jó benne, hogy nem kell koplalni, sőt, bármit lehet enni ebédre. Persze nem a hűtőt végig, de még a habos kávé is belefér. Figuactiv a neve, német, és nagyon szeretem. Ha valaki kipróbálná, keressen meg, egész más így fogyni, hogy finom édes és sós ízben is vannak étkezések. Sok sikoert a fogyáshoz mindenkinek!!

Hozzászólás
|
Privát üzenet
Fórum profilkép
bocsizsolt
2017-08-14 13:56

Sziasztok!

Végre találtam egy jól használható weboldalt. Jól felépített a működése és tetszik, hogy mindent részletesen nyomon tudok követni, hogy minden általam kedvelt ételt, hozzávalóst, stb. fel tudok vinni a rendszerbe. 10 éve vagyok 2-es típusú cukorbeteg és az igazságot megvallva, nem nagyon foglalkoztam eddig vele, szedtem a gyógyszereket és ennyi. Harmadik hete váltottam teljes étrendet. Eddig -6.3 kg az eredmény, persze az elején jobban fogy az ember, később ez lassul. Egyszer már végig csináltam egy fogyókúrát, ott 26 kg-ot adtam le, de ezt az évek alatt sajna vissza is szedtem. 

Az oldal segítségével jól kontrollálhatom a napi bevitt értékeket, napközben mindent kimérek grammra és 5x étkezem, így egyenletesen tudom tartani a vércukor szintemet. Egyáltalán nem éhezem, sőt néha már úgy vagyok vele ... "jajj ne, már megint enni kell!!". Én a zab alapú diétát választottam, saját sütésű kenyérrel (27-28 g szénhidrát/100g), nem eszem semmilyen finomított szénhidrátot és csak lassú felszívódásúakkal főzök. Amit kerülök teljes mértékben kenyér (fehér és a többi), tészta, rizs (fehér), burgonya. Amit eszem, azok gersli, lencse, vöröslencse, csicseriborsó, barna rizs, párolt zöldségek. Fő fehérje forrásaim a csirkemell és a tojás. 

Üdv: Bocsi Zsolt

Hozzászólás
Sorrend időben növekvő

Mikor kezdted? Hol tartasz?

Mikor kezdted? Hol tartasz? Fórum téma: Mikor kezdted? Hol tartasz?

Mikor kezdted? Hol tartasz? A pontos tápanyag mennyiségeket a Kalória kalkulátor segítségével határozhatja meg. A fogyókúra alatt fogyasszon megfelelő mennyiségű fehérjét, hogy a fogyókúra minél kevesebb izomveszteséggel járjon és elsősorban a testzsírja csökkenjen. A fehérjét elsősorban baromfi hússal és hallal biztosíthatja a szervezete számára a legegészségesebb módon. A zsír esetében az a jó, ha a zsír minél nagyobb részét az egyszeresen és töbszörösen telítettlen zsírsavak teszik ki, amik igen hasznosak a szervezet számára. Ezekben a zsírsavakban gazdagok többek között a szűz és extra szűz olivaolaj, tengeri halak és bizonyos magvak (Pl.: dió, tökmag, szezámmag, lenmag), valamint az ezekből készített hidegen sajtolt olajok.