Fórum

Mikor kezdted? Hol tartasz?

Fórum profilkép
Gólyaneni
2017-01-12 18:38

Sziasztok!

Nagyon szeretem a kalóriagurut, sokat segít a diétázás kivitelezésében. Kíváncsi lennék, hogy kinek hány kilótól sikerült megszabadulnia amióta használja az oldalt. Én 7 hét alatt 5 kilóval lettem kevesebb.

Üdv: Gólyanéni

Hozzászólás
|
Privát üzenet
Fórum profilkép
Tercsi29
(juliette18 részére, #2393)
2018-05-30 09:06

Kicsit gugliztam 30 ezer egy clean 9 csomag...az adatlapon csak a doboz tartalma szerepel az étkezéseknél mást nem is lehet enni,csak ami benne van néhany gyümölcs kivételével?Te terjeszted a terméket?

Hozzászólás
|
Privát üzenet
Fórum profilkép
Fancsek
(Tercsi29 részére, #2394)
2018-05-30 13:23

Atya világ! És ezt még meg is veszik.

Hiába, a fogyásért tényleg semmi sem drága.

Én biztos, hogy 1 forintot sem adnék érte.

Rendes, egészséges táplálkozással, éhezés nélkül, január 16-tól máig 20 kilót adtam le.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
Fórum profilkép
juliette18
(Tercsi29 részére, #2394)
2018-05-30 15:07

Szia Tercsi29, nem kell a fanyalgókkal foglalkozni, olyanok mindig akadnak. Rendszert akartam vinni az életembe, de leginkább életmódot akarok váltani és tartósan lefogyni (nemcsak fél évre). Ezt a két programot pedig kitűnőnek tartom. Jómagam nem forgalmazom, egy teljesen más szakterületen dolgozom. Én kerestem őket és nem fordítva. Igazán hozzáértőkkel dolgoztam "magamon", minden infót, segítséget megkaptam/megkaptunk. Egészen pontos leírást küldenek a fenti kérdéseidre. Írj bátran Katikának: katus0725@icloud.com. Sok sikert és mosolygós napot kívánok.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
Fórum profilkép
Tercsi29
(Fancsek részére, #2395)
2018-05-30 15:26

Hú!Gratulálok!Én is saját erővel fogok lefogyni,eddig is ment,ezután is fog.Egyébként egy fórumon mint rák ellenszereként reklámozták a termékeket...

Hozzászólás
|
Privát üzenet
Fórum profilkép
bubu46
2018-06-14 18:01

Üdvözlet Mindenkinek ! Bubu46 vagyok .

Ma kezdtem - vacsival - a rendszer használatát.Nekem nagy szükségem van a kontrollra, mert hajlamos vagyok be-bekapni , nem sokat, de mégis... szóval így halmozódnak a kalóriák, meg a derékbőség . Alig 20 kilótól szeretnék megszabadulni és ha más is küzd , akkor máris könnyebb ! Jó lesz, ha beszámoltok az eredményekről, mert az nagyon lelkesítő tud lenni. Hajrá és kitartás mindenkinek  !!

Hozzászólás
Sorrend időben növekvő

Mikor kezdted? Hol tartasz?

Mikor kezdted? Hol tartasz? Fórum téma: Mikor kezdted? Hol tartasz?

Mikor kezdted? Hol tartasz? Transz-zsírokat többnyire az előregyártott élelmiszerek tartalmaznak, és az élelmiszer cimkéjén az esetek többségében fel van tüntetve az összetevők között "hidrogénezett növényi olaj" vagy "részben hidrogénezett növényi olaj" megnevezéssel. A szénhidrát esetében arra kell ügyelnie, hogy a bevitt szénhidrát mennyiség minél kisebb részét tegye ki a cukor. Az Egészségügyi Világszervezet ajánlása szerint a napi cukor bevitel ne haladja meg a napi energiabevitel 10%-át. A szokásos napi három nagyobb étkezéssel ellentétben a napi 5-6 kisebb étkezés sokkal egészségesebb a szervezet számára. Kiegyensúlyozottabb lesz a vércukorszint, nem jelentkezik farkaséhség, nem fog további fölösleg ránk rakódni, és fogyás is csak így érhető el.