Fórum

Mikor kezdted? Hol tartasz?

Fórum profilkép
Gólyaneni
2017-01-12 18:38

Sziasztok!

Nagyon szeretem a kalóriagurut, sokat segít a diétázás kivitelezésében. Kíváncsi lennék, hogy kinek hány kilótól sikerült megszabadulnia amióta használja az oldalt. Én 7 hét alatt 5 kilóval lettem kevesebb.

Üdv: Gólyanéni

Hozzászólás
|
Privát üzenet
Fórum profilkép
MESEK
2017-02-23 09:56

Februar 1-en eltortem a bokamat; a kaloriaguru segit abban, hogy a mozgashiany miatt ne hizzak el tulsagosan, kontrollalom vele a kaloria fogyasztasomat

penteken megyek "lebojt" kurara 6 napra; azt remelem, hogy leadok nehany kilot drasztikusan es utana folytatom az egeszseges etkezest, es meg nehany het mulva ujra yogazhatok, setalhatok.

van valakinek tapasztalata a lebojtrol?

Hozzászólás
|
Privát üzenet
Fórum profilkép
yoyo
(MESEK részére, #2104)
2017-02-23 11:12

Léböjt kúrát nem csináltam, de régen egyszer még "kezdő" fogyókúrázó koromban egy hétig kibróbáltam egy fehérje turmix diétát (nem említem a nevét nehogy valaki kipróbálja, de te is tuti ismered). Egy hétig csak azt a bizonyos fehérjét lehetett inni.

A hatás: állandóan gyenge és fáradt voltam, mely egyre fokozódott. Végül 1 hét után abba hagytam. Persze most már tudom milyen hülyeség.

Szerintem próbáld ki, ha akarod (gondolom most úgy is csak fekszel). 1-2 nap biztos nem árt (legfeljebb méregtelenít), de ha szarul vagy ne eröltesd tovább.

Hozzászólás
Sorrend időben növekvő

Mikor kezdted? Hol tartasz?

Mikor kezdted? Hol tartasz? Fórum téma: Mikor kezdted? Hol tartasz?

Mikor kezdted? Hol tartasz? Akik folyton "kiskapukat" keresnek mindenféle csodamódszer, csodatabletta formájában, azok képtelenek lesznek lefogyni és az elért eredményeket megtartani. Csak gondolja át az egészet egy percre és vizsgálja meg reálisan! Még ha sikerül is rálelnie egy olyan gyors fogyást ígérő módszerre, amely valamilyen varázslatos oknál fogva Önnél épp működik, és sikerül leadnia felesleges kilóit, nagyon rövid időn belül mindenképpen visszahízza az egészet ill. jóval többet, ahogy az általában lenni szokott. Mert azzal, hogy lefogyott a dolognak még nincs vége. Az elért eredményeket nyilván meg is szeretné tartani, viszont ehhez helyesen kell étkeznie és rendszeresen kell mozognia, máskülönben a kilók biztosan vissza jönnek.