Fórum

Mikor kezdted? Hol tartasz?

Fórum profilkép
Gólyaneni
2017-01-12 18:38

Sziasztok!

Nagyon szeretem a kalóriagurut, sokat segít a diétázás kivitelezésében. Kíváncsi lennék, hogy kinek hány kilótól sikerült megszabadulnia amióta használja az oldalt. Én 7 hét alatt 5 kilóval lettem kevesebb.

Üdv: Gólyanéni

Hozzászólás
|
Privát üzenet
Fórum profilkép
MESEK
2017-02-23 09:56

Februar 1-en eltortem a bokamat; a kaloriaguru segit abban, hogy a mozgashiany miatt ne hizzak el tulsagosan, kontrollalom vele a kaloria fogyasztasomat

penteken megyek "lebojt" kurara 6 napra; azt remelem, hogy leadok nehany kilot drasztikusan es utana folytatom az egeszseges etkezest, es meg nehany het mulva ujra yogazhatok, setalhatok.

van valakinek tapasztalata a lebojtrol?

Hozzászólás
|
Privát üzenet
Fórum profilkép
yoyo
(MESEK részére, #2104)
2017-02-23 11:12

Léböjt kúrát nem csináltam, de régen egyszer még "kezdő" fogyókúrázó koromban egy hétig kibróbáltam egy fehérje turmix diétát (nem említem a nevét nehogy valaki kipróbálja, de te is tuti ismered). Egy hétig csak azt a bizonyos fehérjét lehetett inni.

A hatás: állandóan gyenge és fáradt voltam, mely egyre fokozódott. Végül 1 hét után abba hagytam. Persze most már tudom milyen hülyeség.

Szerintem próbáld ki, ha akarod (gondolom most úgy is csak fekszel). 1-2 nap biztos nem árt (legfeljebb méregtelenít), de ha szarul vagy ne eröltesd tovább.

Hozzászólás
Sorrend időben növekvő

Mikor kezdted? Hol tartasz?

Mikor kezdted? Hol tartasz? Fórum téma: Mikor kezdted? Hol tartasz?

Mikor kezdted? Hol tartasz? Keressen elő egy régebbi fotót magáról, amin még elvárásainak megfelelően néz ki. Ezt a régebbi fotót tegye egy olyan helyre (Pl.: hűtő), ahol minden nap látja és ösztönzi Önt. Ha épp arra készül, hogy engedjen a kísértésnek vegye kezébe ezt a képet és álljon a tükör elé, majd gondolja át, hogy valóban megéri-e elfogyasztani azt a néhány tiltott falatot. Mindig jusson eszébe, hogy "valamit valamiért". Mindig legyen otthon valamilyen kedvenc gyümölcse vagy olajos magva, így ha nem bír ellenálni a csábításnak, hogy csokoládét vagy egyéb zsíros és cukros étel fogyasszon, egyen elöbb egy kis gyümölcsöt vagy magot, ami segíthet leküzdeni a tiltott falatok utáni vágyát.