Fórum

Mikor kezdted? Hol tartasz?

Fórum profilkép
Gólyaneni
2017-01-12 18:38

Sziasztok!

Nagyon szeretem a kalóriagurut, sokat segít a diétázás kivitelezésében. Kíváncsi lennék, hogy kinek hány kilótól sikerült megszabadulnia amióta használja az oldalt. Én 7 hét alatt 5 kilóval lettem kevesebb.

Üdv: Gólyanéni

Hozzászólás
|
Privát üzenet
Fórum profilkép
yoyo
(Trixi12 részére, #2184)
2017-05-30 20:53

Kedves Trixi12! Az említett 6 nap alatt 4,5 kiló jól hangzik, de ne feledd az a minden fogyókúra kezdetén jelentkező szokásos hirtelen nagyobb súlycsökkenés, de az utána mindig lelassul. Havi 2-3 kilóval számolj max. Ha a havi 2 kiló megy, akkor jól csinálod! A lényeg, hogy mozogj sokat, amit szeretsz! Mindent bele!

Hozzászólás
|
Privát üzenet
Fórum profilkép
telstar
2017-06-19 21:12

Sziasztok!

3 hónap alatt 15 kilót fogytam, de csak 1 hete "járok" ide.

Az oldal/alkalmazás nagyon tetszik. Bizonyára egy (nagyon értelmes) orvos áll mögötte. Gratulálok, már eddig is nagyon szép (is és jó is) az oldal! Ez egy remek téma! Hasznos is és az interneten jól összehozza az információkat, igényeket.

Annyi kérdésem volna: használ-e valaki vitálkonyhát (vitalkonyha.hu, de ugyanaz elérhető a citifood-on és az interfood-on is)? Aki nem ismerné, annak ajánlanám, hogy nézzen rá.

Hozzászólás
Sorrend időben növekvő

Mikor kezdted? Hol tartasz?

Mikor kezdted? Hol tartasz? Fórum téma: Mikor kezdted? Hol tartasz?

Mikor kezdted? Hol tartasz? Az egészséges életmód és a biztos fogyás nélkülözhetetlen alapja a rendszeres mozgás. Ha ideje vagy anyagi helyzete nem engedi meg, hogy edzőterembe járjon az sem baj, mert nem kell ahhoz edzőterembe járni, hogy mozogjunk. Otthonunkban és a szabadban is számos mozgásformát művelhetünk hatékonyan, melyel remek alakra tehetünk szert. Otthonában végezhet normál és erősítő tornagyakorlatokat, edzhet kézi súlyzókkal, jógázhat, szobabiciklizhet, vagy kimehet a szabadba biciklizni, sétálni, kocogni. Ha természetközelben lakik gyakrabban elmehet kirándulni, és ha egy úszásra is alkalmas szabadvíz van a lakhelye közelében még rendszeresen úszhat is.