Fórum

Mikor kezdted? Hol tartasz?

Fórum profilkép
Gólyaneni
2017-01-12 18:38

Sziasztok!

Nagyon szeretem a kalóriagurut, sokat segít a diétázás kivitelezésében. Kíváncsi lennék, hogy kinek hány kilótól sikerült megszabadulnia amióta használja az oldalt. Én 7 hét alatt 5 kilóval lettem kevesebb.

Üdv: Gólyanéni

Hozzászólás
|
Privát üzenet
Fórum profilkép
dzsini14
2018-02-19 10:07

Sziasztok! December 24.-én találtam erre az oldalra azóta számolom a kalóriát 158 cm magas vagyok akkor volt 84 kg most 74 kg még minimum  14 kg tól szeretnék megszabadulni. Bevetem a futást mert sokat segít 300 kalóriát égetek ha 30 percet futok és ez kecsegtető meg egy hete elkezdem szedni egy étrendkiegészítőt is (súlykontroll éjjel nappal) amitől helyre állt az emésztésem. Szurkoljatok

(23 éves, anyuka vagyok )

Üdv Georgina

Hozzászólás
|
Privát üzenet
Fórum profilkép
yoyo
(dzsini14 részére, #2331)
2018-02-19 22:05

Ilyen rövid idő alatt -10 kiló szép eredmény! Csak így tovább! Smiley

Hozzászólás
|
Privát üzenet
Fórum profilkép
Mela345
2018-02-20 15:45

Én 1év alatt 25 kg-t fogytam a kalória számolással.Nagyon sok féle diétát kipróbáltam,de ez volt ami meghozta a várva várt sikert.

Mindenkinek kitartást.

Hozzászólás
Sorrend időben növekvő

Mikor kezdted? Hol tartasz?

Mikor kezdted? Hol tartasz? Fórum téma: Mikor kezdted? Hol tartasz?

Mikor kezdted? Hol tartasz? Futhat, biciklizhet, úszhat, ugrókötelezhet, aerobikozhat vagy akár eljárhat barátaival focizni vagy bármilyen egyéb labdajátékot játszani. A lényeg, hogy mozogjon! Ha mást nem is csinál, de legalább otthon tornázzon minden nap. A glikémiás index (GI) diéta a biztos fogyás módszere. Ez egy bárki által könnyen betartható és egészséges diétás módszer, így csak ajánlani lehet. A glikémiás index az élelmiszerek fontos jellemzője, mely 0-tól 100-ig egy számmal jellemzi őket, aszerint, hogy mennyire emelik meg a vércukorszintet.