Fórum

Statisztika észrevételek

Fórum profilkép
Ameri
2017-03-30 11:11

Kedves admin, az utóbbi pár hétben nem működik nálam a diagram (a súlyommal kapcsolatos). Egyszer (egy alkalommal) megadtam a kar, csípő stb. paramétereket is és azóta képtelenség megnyitnom a diagramot. Rákkantintok a színes kockákra is alatta, hogy mire vagyok kíváncsi, de az sem működik, a kattintásra nem reagálnak a gombok. A diagram állandóan nullát mutat, hogy nincs változás, pedig a súlyváltozásaimat rendszeresen megadom. Azok a kis színes kockák (test cm paraméterek) miért nem reagálnak a kattingatásokra? Már agyon nyomkodtam az egeremet :( Régen ilyen nem volt!

Kérem írd meg mi lehet a probléma, köszönöm.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2840
Fórum profilkép
Jutkajutka
(admin részére, #2839)
2019-11-13 20:38

Köszi, jó lesz akkor is :)

És akkor, ha lehet, akkor ne csak %-ban legyenek meg az értékek helyei, hanem számolhatna a beírt testsúlyból a százalék alapján tömeget is a zsírból, vízből és izomból.

Mégegyszer köszi.

 

J.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2841
Fórum profilkép
repaczkysandor
2019-11-27 22:54

Egy olyan kérésem lenne, ha lesz rá lehetőség, nagyon hasznos lenne ha a különböző ételeknek a rosttartalmát is lehetne vezetni az oldalon. Köszönöm!

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2842
Fórum profilkép
admin
(repaczkysandor részére, #2841)
2019-11-28 11:52

Lesz az is. Folyamatban van a dolog. Január közepe, de inkább vége. A többi fejlesztéstől függ, hogy halad.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2887
Fórum profilkép
Linda2222
2020-02-21 11:12

Sziasztok!Elég új vagyok, nem találtam 90 es 120 perces vércukorértek feljegyezhető rublikat...csak figyelmetlen voltam, vagy nincs?

Esetleg lehetne...

Hova írhatnám magamnak 3* kellene mérnem/ nap, hogy nyomtatható legyen?

Köszönöm!!!

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2888
Fórum profilkép
admin
(Linda2222 részére, #2887)
2020-02-21 15:08

Szia! Összesen 8 rubrika van a szokásos Reggeli előtt/után stb. elnevezésekkel. Az "Egészség" lapon találod őket. Egyszerűen írd be a mért értékeket amelyikbe szimpatikus. Nyomtatni is lehet a "Statisztika" lapon. Beállítod a nyomtatni kívánt időszakot és a jobb felső sarokban a menüre kattintva a "Letöltés, nyomtatás" pontot választod. Nyomtatás után legfeljebb átírod a táblázat fejlécében az oszlopok elnevezéseit, ill. excel táblázatban is lelehet tölteni, ott igényeid szerint formázhatod kedvedre.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2916
Fórum profilkép
Szeliger
2020-06-17 15:07

Kedves Admin!

Kb. egy hete nem működik a diagram funkció. Korábban tudtam használni, de most nem csinál semmit. Először azt hittem, hogy csak iOS alatt nem megy, de Windows alól sem tudom használni. Mi lehet a hiba?

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2917
Fórum profilkép
admin
(Szeliger részére, #2916)
2020-06-17 20:55

Köszi, hogy jelezted! Javítjuk mielőbb! Az elmúlt héten többször is volt frissítés, az okozhattott valamit. 

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2918
Fórum profilkép
admin
(Szeliger részére, #2916)
2020-06-17 23:46

Javítva! :)

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2921
Fórum profilkép
Valyaki
2020-06-21 18:29

Kedves admin! 

 

Még nagyon új vagyok az oldalatokon. Próbálom felfedezni a különböző funkciókat, de most megakadtam. A beállításnál megadtam az adataimat, így a súlyomat is. Az a kérdésem, hogy a súlyváltozást hol lehet vezetni, eddig nem találtam lehetőséget. Válaszod előre is köszönöm!

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2922
Fórum profilkép
admin
(Valyaki részére, #2921)
2020-06-22 12:22

Szia!

 

Az Egészség lapon tudod vezetni a tömeged és egyéb paramétereket.

 

Ha a Beállításokban a "Cél és limitek" résznél bejelölted "Limitek automatikus újraszámítása, ha a tömegem 5 kg-nál többet változik" lehetőségekt, akkor ilyenkor a napló automatikusan újra számítja a limiteket.

 

Ha azt szeretnéd, hogy a limitek ne változzanak vagy te magad szeretnéd bizonyos időnként újra számíttatni a limiteket, akkor ne jelöld be ezt az opciót. itt a Cél beállításnál bérmikor végezhetsz újraszámítást te magad is. Néhány kilót mindig érdemes várni, mert a tömeg 1-2 kilót simán ingadozik.

Hozzászólás
Sorrend időben növekvő