Kalóriatáblázat - McDonald's, Burger King

MCDONALD'S, BURGER KING(Adatok 100 grammra)EnergiakcalFehérjegrammZsírgrammSzénhidrátgrammGI
Burger King - Angus XT25213.615.813.3
Burger King - Baconos Tojásos Tortilla25811.614.520.3
Burger King - Baconos-Tojásos Szendvics23812.211.920.3
Burger King - Bkool1952.85.833.9
Burger King - Brownie3264.915.342.6
Burger King - Chicken Nuggets Burger3059.017.527.4
Burger King - Chicken Whopper18813.67.215.9
Burger King - Chili Cheese Nuggets3059.017.032.3
Burger King - Deluxe Chicken22110.211.418.4
Burger King - Deluxe Csirkemell Saláta1068.24.47.3
Burger King - Deluxe Csirkemell Tortilla22410.310.422.2
Burger King - Dupla Sajtburger27217.613.719.0
Burger King - Dupla Sajtburger Bacon BBQ27318.312.818.3
Burger King - Dupla Whopper22612.913.413.2
Burger King - Fagylalt Öntettel1803.16.129.0
Burger King - Fiesta Tortilla1639.27.014.5
Burger King - Fish King2439.912.123.1
Burger King - Grill Steakhouse28812.016.918.6
Burger King - Grillezett Csirkemell Saláta8411.12.82.4
Burger King - Hagymakarikák2604.412.634.8
Burger King - Hamburger25314.07.632.2
Burger King - Hot Chili Whopper Sajttal21214.515.111.7
Burger King - Mini Palacsinta3433.512.454.5
Burger King - Narancs Juice430.70.29.0
Burger King - Nuggets27315.916.615.1
Burger King - Partner Saláta361.50.56.2
Burger King - Party Pack2728.412.930.6
Burger King - Picante tortilla1598.47.214.1
Burger King - Rodeo Burger29111.114.628.6
Burger King - Sajtburger26114.59.229.8
Burger King - Smoothie541.10.411.6
Burger King - Snack Pack2697.013.731.0
Burger King - Sonkás-Sajtos Toast24815.47.729.3
Burger King - Sült burgonya (kicsi)2704.713.133.6
Burger King - Western Whopper21610.112.115.6
Burger King - Whopper2099.911.615.1
Burger King - Whopper Junior2199.919.210.6
Burger King - Whopper Sajt+Bacon23111.013.614.8
Burger King - Whopper Sajttal22110.612.515.1
Eisberg Cézár saláta1463.112.05.9
Eisberg Kertész saláta981.18.24.1
McCafé - Bécsi kávé160.01.50.5
McCafé - Bécsi kávé, koffeinmentes160.01.50.5
McCafé - Café Latte452.32.53.3
McCafé - Café Latte Koffeinmentes452.32.53.3
McCafé - Café Latte Koffeinmentes, szójatejes302.31.32.0
McCafé - Café Latte Szójatejes302.31.32.0
McCafé - Cappuccino502.52.84.0
McCafé - Cappuccino Koffeinmentes502.52.84.0
McCafé - Cappuccino Koffeinmentes, szójatejes352.51.52.8
McCafé - Cappuccino Szójatejes352.51.52.8
McCafé - Csokis Latte Macchiato602.83.05.5
McCafé - Csokis Latte Macchiato Fehércsokis602.83.05.5
McCafé - Csokis Latte Macchiato Fehércsokis Koffeinmentes602.83.05.5
McCafé - Csokis Latte Macchiato Fehércsokis Koffeinmentes, szójatejes442.81.84.0
McCafé - Csokis Latte Macchiato Fehércsokis Szójatejes442.81.84.0
McCafé - Csokis Latte Macchiato Koffeinmentes602.83.05.5
McCafé - Csokis Latte Macchiato Koffeinmentes, szójatejes442.81.84.0
McCafé - Csokis Latte Macchiato Szójatejes442.81.84.0
McCafé - Dupla Eszpresszó00.00.00.0
McCafé - Dupla Eszpresszó Koffeinmentes00.00.00.0
McCafé - Epres Frappé1001.81.020.8
McCafé - Eszpresszó00.00.00.0
McCafé - Eszpresszó Macchiato80.00.00.0
McCafé - Eszpresszó Macchiato Koffeinmentes80.00.00.0
McCafé - Eszpresszó Macchiato Koffeinmentes, szójatejes00.00.00.0
McCafé - Eszpresszó Macchiato Szójatejes00.00.00.0
McCafé - Eszpresszó, koffeinmentes00.00.00.0
McCafé - Fehér forró csoki992.54.013.3
McCafé - Fehér forró csoki Szójatejes892.53.312.5
McCafé - Feketeribizlis Italian soda470.00.011.5
McCafé - Flat White452.32.53.3
McCafé - Flat White Koffeinmentes452.32.53.3
McCafé - Flat White Koffeinmentes, szójatejes302.31.32.0
McCafé - Flat White Szójatejes302.31.32.0
McCafé - Forró csokoládé992.54.013.3
McCafé - Forró csokoládé Szójatejes892.53.312.5
McCafé - Frappé Duplacsokis862.32.812.5
McCafé - Frappé Duplacsokis Szójatejes812.32.512.3
McCafé - Frappé Karamellás1152.32.820.0
McCafé - Frappé Karamellás, szójatejes1102.32.319.5
McCafé - Frappé Latte812.02.511.8
McCafé - Frappé Latte Szójatejes762.02.311.5
McCafé - Frappé Mocha982.52.815.3
McCafé - Frappé Mocha Szójatejes932.52.314.8
McCafé - Hosszú kávé00.00.00.0
McCafé - Hosszú kávé, koffeinmentes00.00.00.0
McCafé - Jeges csokoládé, fehér jeges kakaóital1042.54.314.0
McCafé - Jeges csokoládé, fehér jeges kakaóital, szójatejes942.53.513.3
McCafé - Jeges Fehér Mocha942.54.311.3
McCafé - Jeges Fehér Mocha Koffeinmentes942.54.311.3
McCafé - Jeges Fehér Mocha Koffeinmentes, szójatejes812.53.310.3
McCafé - Jeges Fehér Mocha Szójatejes812.53.310.3
McCafé - Jeges kakaóital1042.54.314.0
McCafé - Jeges kakaóital, szójatejes942.53.513.3
McCafé - Jeges Mocha942.54.311.3
McCafé - Jeges Mocha Koffeinmentes942.54.311.3
McCafé - Jeges Mocha Koffeinmentes, szójatejes812.53.310.3
McCafé - Jeges Mocha Szójatejes812.53.310.3
McCafé - Jegeskávé szirup nélkül541.83.53.8
McCafé - Jegeskávé szirup nélkül, koffeinmentes541.83.53.8
McCafé - Jegeskávé szirup nélkül, szójatejes431.82.82.8
McCafé - Karamellás Latte Macchiato792.32.511.5
McCafé - Karamellás Latte Macchiato Alap480.53.04.3
McCafé - Karamellás Latte Macchiato Koffeinmentes792.32.511.5
McCafé - Karamellás Latte Macchiato Koffeinmentes, szójatejes652.31.510.3
McCafé - Karamellás Latte Macchiato Szójatejes652.31.510.3
McCafé - Latte Macchiato482.52.83.5
McCafé - Latte Macchiato Koffeinmentes482.52.83.5
McCafé - Latte Macchiato Koffeinmentes, szójatejes332.51.52.3
McCafé - Latte Macchiato Szójatejes332.51.52.3
McCafé - Mangós Italian soda460.00.011.5
McCafé - Mocha982.84.511.8
McCafé - Mocha Fehér982.84.511.8
McCafé - Mocha Fehér Koffeinmentes982.84.511.8
McCafé - Mocha Fehér Koffeinmentes, szójatejes842.83.310.5
McCafé - Mocha Fehér Szójatejes842.83.310.5
McCafé - Mocha Koffeinmentes982.84.511.8
McCafé - Mocha Koffeinmentes, szójatejes842.83.310.5
McCafé - Mocha Szójatejes842.83.310.5
McCafé - Mochaccino462.02.34.5
McCafé - Mochaccino Koffeinmentes462.02.34.5
McCafé - Mochaccino Koffeinmentes, szójatejes352.01.33.5
McCafé - Mochaccino Szójatejes352.01.33.5
McCafé - Orange Mocha1292.84.519.5
McCafé - Orange Mocha Fehércsokis1292.84.519.5
McCafé - Orange Mocha Fehércsokis Koffeinmentes1292.84.519.5
McCafé - Orange Mocha Fehércsokis Koffeinmentes, szójatejes1152.83.518.3
McCafé - Orange Mocha Koffeinmentes1292.84.519.5
McCafé - Orange Mocha Koffeinmentes, szójatejes1152.83.518.3
McCafé - Orange Mocha Szójatejes1152.83.518.3
McCafé - Pörkölt földimogyorós habos latte1002.54.512.5
McCafé - Pörkölt földimogyorós habos latte Koffeinmentes1002.54.512.5
McCafé - Pörkölt földimogyorós habos latte Koffeinmentes, szójatejes882.53.511.5
McCafé - Pörkölt földimogyorós habos latte Szójatejes882.53.511.5
McCafé - Vanillatte892.54.010.8
McCafé - Vanillatte Koffeinmentes892.54.010.8
McCafé - Vanillatte Koffeinmentes, szójatejes742.52.89.5
McCafé - Vanillatte Szójatejes742.52.89.5
McDonald's - Almás álompite2302.910.230.7
McDonald's - Baconös toast28314.213.226.4
McDonald's - Barbecue szósz1250.00.031.3
McDonald's - Big Mac23112.211.818.6
McDonald's - Burgonya Kicsi3003.815.036.3
McDonald's - Burgonya Közepes2983.514.936.0
McDonald's - Burgonya Nagy2973.814.436.3
McDonald's - Cézár öntet3002.431.79.8
McDonald's - Cézár saláta939.03.55.8
McDonald's - Chicken burger2598.312.028.6
McDonald's - Chicken burger Fresh2388.210.926.5
McDonald's - Chicken burger Fresh+bacon2489.211.825.5
McDonald's - Chicken burger+bacon27110.112.927.3
McDonald's - Chicken McNuggets24615.312.517.2
McDonald's - Curry McChicken23411.110.523.7
McDonald's - Curry McChicken+bacon24111.711.223.0
McDonald's - Csirkés McMuffin2489.711.025.8
McDonald's - Csokoládé ízű Shake832.31.814.5
McDonald's - Csokoládés fánk4008.020.048.0
McDonald's - Dupla Sajtos McRoyal26419.911.811.5
McDonald's - Dupla Sajtos McRoyal+bacon26417.516.610.9
McDonald's - Dupla sajtos toast29713.911.435.4
McDonald's - Édes-savanyú szósz1670.00.040.0
McDonald's - Epres Shake832.01.515.3
McDonald's - Ezersziget öntet2920.025.59.8
McDonald's - Filet-O-Fish23510.39.626.5
McDonald's - Forró almás pite2922.415.534.5
McDonald's - Forró kakaóital700.72.710.3
McDonald's - Fresh McMuffin sertéshúspogácsával26611.315.619.4
McDonald's - Halrudak23616.010.720.0
McDonald's - Hamburger24112.38.528.3
McDonald's - Hamburger+bacon26814.39.829.5
McDonald's - Jeges csokoládé501.01.78.0
McDonald's - Jegeskávé260.70.74.3
McDonald's - Jegeskávé csokoládé ízű öntettel621.32.09.7
McDonald's - Jegeskávé karamellás ízű öntettel731.00.713.7
McDonald's - Joghurt1353.86.015.5
McDonald's - Kertész saláta291.01.03.8
McDonald's - Ketchup180.00.028.6
McDonald's - Majonéz5000.066.74.2
McDonald's - McBuri2211.613.123.0
McDonald's - McChicken23210.511.118.4
McDonald's - McDouble26215.312.721.0
McDonald's - McDouble+bacon27116.013.520.2
McDonald's - McMorning Bacon2758.816.721.3
McDonald's - McMorning Chicken2149.38.922.9
McDonald's - McRib26014.413.020.7
McDonald's - McRib+bacon26715.413.620.1
McDonald's - McWrap omlett26310.216.417.3
McDonald's - Natúr croissant3777.518.943.4
McDonald's - Reggeli burger26411.511.527.0
McDonald's - Reggeli Fresh burger28511.515.623.8
McDonald's - Sajtburger25413.310.827.5
McDonald's - Sajtburger Fresh23810.912.918.4
McDonald's - Sajtburger Fresh+bacon25712.414.419.6
McDonald's - Sajtburger+bacon26214.311.923.8
McDonald's - Sajtos McRoyal25615.513.517.4
McDonald's - Sajtos omlett szendvics2319.812.120.2
McDonald's - Sajtos tojásrántotta19510.715.614.0
McDonald's - Sajtos tojásrántotta Baconcsík feltét 2 félszelet25016.716.70.8
McDonald's - Sajtos tojásrántotta Sonkacsík feltét9820.02.52.5
McDonald's - Sajtos-sonkás croissant31013.017.425.0
McDonald's - Sárgarépa virágok481.30.09.3
McDonald's - Sertés McFarm26610.815.220.9
McDonald's - Sonkás toast26113.89.629.8
McDonald's - Spicy Sertésburger2459.212.822.7
McDonald's - Spicy Sertésburger+bacon25410.913.621.8
McDonald's - Szalámis toast28514.012.827.9
McDonald's - Taco szósz810.00.018.8
McDonald's - Tea00.00.00.0
McDonald's - Tojásos McMuffin23011.510.721.3
McDonald's - Tojásos McMuffin sertéshúspogácsával25013.814.415.5
McDonald's - Tojásos-baconos McMuffin23813.110.820.8
McDonald's - Vanília ízű Shake822.01.515.0
McFlurry 2 adag Balaton szórással, öntet nélkül2134.27.033.1
McFlurry 2 adag pörkölt földimogyoró szórással, öntet nélkül1725.37.919.5
McFlurry Balaton csokoládé ízű öntettel2084.16.432.6
McFlurry Balaton epres öntettel1883.54.733.7
McFlurry Balaton karamellás öntettel2274.15.839.5
McFlurry Cornetto3414.219.038.0
McFlurry M&M's Mogyorós4257.719.952.6
McFlurry Pörkölt Földimogyorós szórással, csokoládé ízű öntettel1984.87.527.4
McFlurry Pörkölt Földimogyorós szórással, epres öntettel1804.35.428.5
McFlurry Pörkölt Földimogyorós szórással, karamellás öntettel2164.87.033.9
McFreeze csokoládé ízű öntettel1743.35.317.9
McFreeze Csokoládé ízű öntettel, Balaton szórással1923.66.129.7
McFreeze Csokoládé ízű öntettel, M&M's Mogyorós szórással2034.27.330.9
McFreeze Csokoládé ízű öntettel, pörkölt földimogyoró szórással1994.87.926.7
McFreeze epres öntettel1512.72.728.7
McFreeze Epres öntettel, Balaton szórással1713.04.230.9
McFreeze Epres öntettel, M&M's Mogyorós szórással1843.04.931.7
McFreeze Epres öntettel, pörkölt földimogyoró szórással1794.35.528.0
McFreeze karamellás öntettel1862.63.935.3
McFreeze Karamellás öntettel, Balaton szórással2123.65.537.0
McFreeze Karamellás öntettel, M&M's Mogyorós szórással2203.66.037.7
McFreeze Karamellás öntettel, pörkölt földimogyoró szórással2164.86.633.5
Szuper McFreeze csokoládé ízű öntettel, Balaton szórással2954.812.140.6
Szuper McFreeze csokoládé ízű öntettel, M&M's Mogyorós szórással3065.512.741.8
Szuper McFreeze csokoládé ízű öntettel, pörkölt földimogyoró szórással3026.113.937.6
Szuper McFreeze csokoládé-epres öntettel, M&M's Mogyorós szórással2854.210.942.4
Szuper McFreeze csokoládé-epres öntettel, pörkölt földimogyoró szórással2815.511.538.8
Szuper McFreeze csokoládé-karamellás öntettel, M&M's Mogyorós szórással3264.812.149.1
Szuper McFreeze csokoládé-karamellás öntettel, pörkölt földimogyoró szórással3226.112.744.8
Szuper McFreeze epres öntettel, Balaton szórással2754.29.741.8
Szuper McFreeze epres öntettel, M&M's Mogyorós szórással2653.68.543.6
Szuper McFreeze epres öntettel, pörkölt földimogyoró szórással2614.29.139.4
Szuper McFreeze epres-karamellás öntettel, Balaton szórással2943.69.149.1
Szuper McFreeze epres-karamellás öntettel, M&M's Mogyorós szórással3054.29.749.7
Szuper McFreeze epres-karamellás öntettel, pörkölt földimogyoró szórással3014.810.946.1
Szuper McFreeze karamellás öntettel, Balaton szórással3354.210.955.2
Szuper McFreeze karamellás öntettel, M&M's Mogyorós szórással3464.211.556.4
Szuper McFreeze karamellás öntettel, pörkölt földimogyoró szórással3425.512.152.1
Tölcséres McFreeze1353.53.522.4
Kalóriatáblázatok
Irodalomjegyzék

kalóriaGuru.hu - Fogyókúra, diéta egészségesen, Online Táplálkozási Napló, Kalkulátorok, Kalóriatáblázatok.

McDonald's, Burger King kalóriatáblázat - kalóriaGuru.hu

McDonald's, Burger King kalóriatáblázat - kalóriaGuru.hu McDonald's, Burger King kalóriatáblázat. Az adatok 100 grammra vonatkoznak.

McDonald's, Burger King kalóriatáblázat - kalóriaGuru.hu Tehát a koplalás végső következménye a hízás, mely hibába szinte minden fogyókúrázó biztos, hogy bele esett már egyszer-kétszer. A lényeg, hogy nem szabad koplalni, hogy az anyagcserénk gyors maradjon és az elfogyasztott ételt ne beépítse a szervezet, hanem felhasználja. A fogyáshoz azonban még is csökkentenünk kell a napi bevitt kalóriamennyiséget de úgy, hogy közben az anyagcserénk gyors maradjon. Ezt úgy érhetjük el, hogy a napi bevitt kalóriamennyiséget csak kis mértékben csökkentjük és a fogyáshoz szükséges kalóriadeficit másik felét valamilyen sporttevékenység végzésével biztosítjuk. Bármilyen sporttevékenység megfelel, amihez kedvet érez és már alkalmanként 30-60 perc is sokat segít, de a leginkább hatékony segítőtársak az aerob jellegű sportok.