Fórum

Beállítási kérdések

Fórum profilkép
süni
2015-03-02 07:57

Sziasztok!

A táplálkozási naplóban be lehet valahol állítani a napi kalóriaszükségletet?Jelenleg 2000 van benne,de fogyáshoz 1300-ra van csak szükségem.Ez így zavaró,ezért szeretném módosítani.

Köszönöm.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2597
Fórum profilkép
Balogh Kornél
2019-01-31 13:30

Tisztelt Cím!

 

Új élelmiszer felvétele esetén az adag egységének változtatása többszöri próbálkozásom után sem sikerült.

Technikai segítséget kérek szépen ezzel kapcsolatban.

Például: teánál szeretném az adagot börére módosítani.

 

Köszönettel: Balogh Kornél

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2598
Fórum profilkép
admin
(Balogh Kornél részére, #2597)
2019-01-31 14:52

Kedves Kornél!

 

A mértékegység szerkesztőben a listából tetszés szerint válogassa ki, milyen plussz mértékegységeket szeretne használni. A gramm, deka és kiló alapból mindig elérhető. Amit kiválasztott az bekerül a kicsit lejjebb lévő "Beállított egységek" elnevezésű táblázatba. Ebben a táblázatban jelölheti ki azt, hogy melyik legyen az alapértelmezett, amikor később az ételt kiválasztja az étrendjének vagy épp egy recept összeállítása során. Az alap a gramm, de módosíthatja. Csak kattintson a táblázatban a megfelelő másik mértékegységre.

 

Ha összeállította a mértékegységeket utána mentse a nagy zöld mentés gombbal. Talán ez a lépés marad le és azért nem sikerült.

 

A mértékegységeket utólag is tudja módosítani, ha szeretné. Ehhez az Étrend vagy Receptszerkesztőben az élelmiszer listában keresse meg a kérdéses élelmiszert vagy receptet és kattintson rá. A menüben válassza a Megnyitás, majd a felugró ablakban a Mértékegységek gombot.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2601
Fórum profilkép
Balogh Kornél
(admin részére, #2598)
2019-01-31 21:00

"A menüben válassza a Megnyitás, majd a felugró ablakban a Mértékegységek gombot."

Próbáltam de inaktív.

Mi a megoldás?

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2602
Fórum profilkép
admin
(Balogh Kornél részére, #2601)
2019-02-01 12:44

Valóban! Az új élelmiszer felvitelekor működik, de a meglévő éllemiszernél tényleg inaktív valamiért. Még ma, de legkésőbb holnap javítjuk.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2603
Fórum profilkép
admin
(Balogh Kornél részére, #2601)
2019-02-01 13:07

Megcsináltuk, már működik.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2604
Fórum profilkép
Balogh Kornél
(admin részére, #2602)
2019-02-01 15:03

Nem akarok a kákán is csomót keresni de vagy véletlenszerűen működik vagy én vagyok nagyon ügyetlen. Több alkalommal tapasztaltam, hogy a beállított egységek között nem jelenik meg az általam választott.

 

Tovább próbálkozom tapasztalatszerzés céljából is.

 

Ha van hasznosnak ítélt tanácsuk szívesen fogadom.

 

Köszönettel: Balogh Kornél

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2605
Fórum profilkép
admin
(Balogh Kornél részére, #2604)
2019-02-01 16:34

Működnie kell, de megoldjuk valahogy. Írtam privátba részleteket.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2606
Fórum profilkép
Jutkajutka
2019-02-01 17:05

Kedves Admin,

hogyan tudom egy elmentett élelmiszer kategóriáját megváltoztatni? Szeretném átrakni egy másik általam létrehozott kategóriába.

 

Köszi

J.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2607
Fórum profilkép
admin
(Jutkajutka részére, #2606)
2019-02-01 17:12

Keresse ki az élelmiszert a listában, majd kattintson rá. A menüben válassza az áthelyezés menüpontot és válassza ki melyik kategriába szeretné rakni.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2615
Fórum profilkép
Jutkajutka
(admin részére, #2607)
2019-02-03 21:04

Köszi, sikerült

Hozzászólás
Sorrend időben növekvő