Fórum

Táblázattal kapcsolatos kérdés

Fórum profilkép
szofitamamma
2015-04-16 08:30

Sziasztok!

 

Tegnap jöttem fel először erre az oldalra és nagyon tetszik. Minden része a fórum is!

Azt szeretném kérdezni hogy ha rakeresek valamire akkor mi a mértékegység amit találok ? Tehát sonka 1 szelet?  100gr?segítsetek legyszi tok hülyének érzem magam....Smiley

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1390
Fórum profilkép
szhelci
2015-10-23 19:32

Köszönöm, már mindent megtaláltam, csak figyelmetlen voltam! :)

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1391
Fórum profilkép
admin
(szhelci részére, #1390)
2015-10-23 19:36

Szia!

 

Üdv az oldalon és sok sikert a diétához!

 

Szép estét!

 

Admin

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1419
Fórum profilkép
kolibricore
2015-11-09 08:55

Sziasztok!

 

A mai napon regisztráltam és az lenne akérdésem hogy pontosan hogyan kell beállítani a  tömeget? Mert sajnos hiába állítottam be mindenhol ahol tudtam, az aktivitásnál mindig azt írja ki, hogy nem állítottam be a tömeget,ezért nem is érzékeli ha beállítok egy sporttevékenységet:(

 

Köszönöm előre is:)

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1420
Fórum profilkép
admin
(kolibricore részére, #1419)
2015-11-09 09:38

Szia!

 

Kattints az "Egészség" fülre és ott a tömeg mezőben add meg, majd mentsd a változtatásokat. Előfordulhat, hogy nem frissült automatikusan, így egyszerűen csak töltsd be az oldalt újra. Még a mai nap ellenőrizni fogjuk!

 

Üdv,

 

Admin

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1741
Fórum profilkép
Lomp
2016-05-31 11:24

Sziasztok!

Most vettem észre, és eléggé elkeseredtem mert így az eddigi naplóm semmit sem ér, hogy ha utólag hozzáadok vagy bármit módosítok egy adott nap étkezésén azt már nem adja hozzá vagy vonja le a zsír, fehérje, szénhidrát összegéből. Nekem nagyon sokat jelentett, hogy előre megterveztem egy heti étkezést, hogy tudjam eleget eszem-e, és aztán utólag módosítottam, ha valami másként volt,  ÉS ezt a módosítást már ignorálja a rendszer, így teljesen fals kiértékelést kaptam. Ez adott esetben eléggé káros is lehet ha nem veszi észre valaki. Lehet valahogy javítani ezt a hibát hogy visszamenőleg is lehessen módosítani a naplón?

 

Köszönöm

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1742
Fórum profilkép
admin
(Lomp részére, #1741)
2016-05-31 12:29

Elvileg mindent lehet módosítani visszamenőleg is. Ellenőrizzük!

Ne aggódj, ha szükséges a rendszerrel újra számoltatjuk a naplódat visszamenőleg minden napra. Smiley

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1750
Fórum profilkép
Lomp
(admin részére, #1742)
2016-06-01 11:39

Köszönöm, most jó.Smiley

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1751
Fórum profilkép
Evi021
2016-06-03 11:28

Sziasztok !

 

Pár napja kezdtem el használni az oldalt és nagyon tetszik. Segítséget szeretnék kérni, hogy mi a teendő amikor az étkezési naplóban  véletlenül rákattintottam az " új recept" fülre és azóta az étkezési naplóm nem tudom tovább vezetni mert nem tudok kilépni az " Új receptekből "

Hogyan tudom tovább vezetni az étkezési naplóm ? Hol hozza fel újra ezt a lehetőséget ?

Kérem szépen segítsetek ! 

                                      Előre is nagyon köszönöm !

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1752
Fórum profilkép
admin
(Evi021 részére, #1751)
2016-06-03 15:14

Szia!

 

Egyszerűen kattints az "Étkezés" fülecskére és átvált. Az "Étkezés" és a "Receptszerkesztő" lap teteje úgyanúgy néz ki, így úgy tűnhet, hogy nem történt változás. Valóban megtévesztő lehet elsőre, csak ezért említem. Ha nem ez állna fenn, akkor jelezd és add megg, hogy milyen eszközről és böngészőből használod az oldalt és akkor tudjuk ellenőrizni.

 

Üdv,

 

Admin

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1842
Fórum profilkép
Kalorifer
2016-07-19 11:04

Sziasztok!
Tegnap regisztráltam, nagyon tetszik az oldal, de van egy kis bökkenő. A honlapon amerikaiasan, ponttal van elválasztva a tizedes, míg az excelben, a magyar excelben vesszővel. Kimásoltam a jelenlegi listákból, hogy egy "kedvencek" részt előre elkészítsek, és bár a fentiek miatt nehezen, de végül sikerült. Feltöltést még nem próbáltam ki, de ez nem okoz gubancot?

A "kedvencek" elnevezést nem lehetne átírni "Saját lista" vagy vlami hasonlóra a "kedvencek" ugyanis nem értelmezhető, csak akkor lenne az, ha például meg tudnám jelölgetni a fent lévő listán azt a pár dolgot ami érdekel, és automatikusan megjelennének ott, de nem így működik. A "kedvencek"-ben csak az általam sajátkezűleg beírtak kerülnek fel.

Hozzászólás
Sorrend időben növekvő