Fórum

Kérés, bővítés

Fórum profilkép
bleedingsky
2016-08-28 15:33

Sziasztok!

 

Lehetne egy olyan kérésem, hogy a kalóriatáblázatoknál bekerüljenek a rostok is +1 oszlopba?

Jó lenne aszerint is rendezni, pl. a zöldség és gyümölcs táblázatokat.

 

Köszönöm!

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2405
Fórum profilkép
bubu46
2018-06-19 06:07

Jó reggelt !   A ma reggeli értékek beírása,mentése után ismét összeadásra kerültek a fogyasztás és a tartalék mező adatai a " limit " rovatba ! Ez csak nálam gond ?

 

Köszönöm - Bubu46

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2406
Fórum profilkép
admin
(bubu46 részére, #2405)
2018-06-19 14:17

Szia! A Limit sort az aktivitásból származó töblet módosítja (nem csak egyszerűen hozzáadódik), ha a Beállításokban be van kapcsolva a "Limitek automatikus változtatása az aktivitásnak megfelelően" lehetőség. Hiszen, ha többet mozgunk, többet is ehetünk. Ha nem szeretnéd, hogy a limitek automatikusan változzanak, csak kapcsold ki.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2407
Fórum profilkép
bubu46
2018-06-19 19:49

Köszönöm, átállítottam .

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2417
Fórum profilkép
sender
2018-06-27 13:02

Sziasztok!

 

Már több éve használom az oldalt. Nagyon jók vagytok. Egy fejlesztési kérdésem lenne. Több eszközről való bejlentkezésnél picit zavaró, hogy kijelentkeztet a másik eszközről. PL ha mobilon ránézek az oldalra (és belépek), laptopról már kiléptet, hiába van ott a pipa h maradjak bejelentkezve, még a hitelesítő adatokt is újra be kell írni. Van erre valami fejlesztési 5letetek, hogy ne léptessen ki ha egy másik eszközről belépek? Kapcsolódó 5letként, hogy ha kilépek csak az adott eszközről léptessen ki? Session ID-k, cookiek és admin beállításba, hogy Összes munkamenetből kiléptessen (kilépjen minden eszközről) vagy csak az adott eszközről. :D

 

Üdv: Gábor

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2418
Fórum profilkép
admin
(sender részére, #2417)
2018-06-28 10:40

Szia! Köszi, hogy jelezted, utánanézünk! Elvileg nem kéne ilyet csinálnia és a kijelentkezés is úgy működik, hogy csak az adott eszközről jelentezik ki. Eddig más nem jelezte és most gyorsan megnéztem, és én sem tapasztaltam. Megnézzük mi lehet gond.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2419
Fórum profilkép
sender
(admin részére, #2418)
2018-06-28 12:25

Szia!

 

Többször is előfordult már, ezért írtam most, de majd igyekszek én is jobban megfigyelni, hogy milyen esetkben léptet ki.... :)

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2429
Fórum profilkép
Tercsi29
2018-07-12 15:05

Sziasztok!Tegnap derült ki hogy várandós vagyok (spirál mellett) nos a diétámat tartanám de nem tudom,hogy maradhat-e az 1200-1300 kcal.Van arra lehetőség hogy valahogy figyelembe vegye a várandósságot a program?Eddig minden terhességemmel +30,40 kg-al mentem szülni mondanom se kell hogy gurulva.Ezt nem szeretném ismét elérni...

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2430
Fórum profilkép
admin
(Tercsi29 részére, #2429)
2018-07-12 19:32

Kedves Tercsi29! A várandósság alatt nem ajánlott bármilyen fogyókúra vagy diéta, különösképpen a csökkentett kalória bevitelű táplálkozás, hiszen a magzat egészséges fejlődéséhez sok energiára, tápanyagra és változatos étrendre van szüksége a szervezetnek. A terhesség alatt a bizonyos mértékű súlygyarapodás elkerülhetetlen, de kordában tartható a kalória bevitelre való odafigyeléssel. A dietetikai ajánlások alapján a terhesség alatt a normál kalória szükséglet 6-7%-kal növekszik. Egyszerűen növelje meg 6-7%-kal a kalkulátor által kiadott normál, azaz szintentartáshoz szükséges kalória értéket. Ha például a szintentartáshoz szükséges kalória érték 2000 kcal, akkor 2140 kcal lesz. De táplálkozás és kalória bevitel terén mindig a saját kezelőorvosa ajánlásait kövesse!

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2431
Fórum profilkép
Tercsi29
(admin részére, #2430)
2018-07-13 10:55

Köszönöm a tanácsot még egyeztetek a dokival,hogy mit gondol.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2433
Fórum profilkép
Surabaya
2018-07-24 17:55

Sziasztok,

 

Pennys rizs, vagy kókuszitalt iszom, sajnos nincs a listán és Rossmann WellMix fogyókúrás italport, jó lenne, ha ezek is felkerülnének.

 

köszönöm!

Hozzászólás
Sorrend időben növekvő