Fórum

Mikor kezdted? Hol tartasz?

Fórum profilkép
Gólyaneni
2017-01-12 18:38

Sziasztok!

Nagyon szeretem a kalóriagurut, sokat segít a diétázás kivitelezésében. Kíváncsi lennék, hogy kinek hány kilótól sikerült megszabadulnia amióta használja az oldalt. Én 7 hét alatt 5 kilóval lettem kevesebb.

Üdv: Gólyanéni

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2871
Fórum profilkép
SétaAndi
2020-01-08 20:36

Sziasztok.:)                                                                                                            Andi vagyok. Ma regisztráltam, tetszik ez az oldal, és kiváncsi vagyok a napi étel bevitelemre. Ez év január 2-tól napi 2x 4.5 km sétálok, normál tempóban a munkahelyemre. Szeretnék vagy 5 kg leadni. Nagyobb esélyem  van az oldal segitségével.  További szép estét .:))

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2873
Fórum profilkép
max
(SétaAndi részére, #2871)
2020-01-09 12:28

A séta jó kezdet! A 4,5 az már szép táv. Én ahova lehet mindenhova gyalog megyek, persze ésszerű határok keretén belül, főként ha épp nem sietős a dolog. Egészséges és sok kalóriát leadsz, de az étkezésre is figyelj. Az oldal ebben segít.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2874
Fórum profilkép
SétaAndi
(max részére, #2873)
2020-01-09 19:39

Szia.

Köszönöm, kedves hozzászólásod. A mostani 2x napi 4,5 km új, de nagyon jól érzem benne magam. Ülő munkát végzek, és este járok haza, számomra ez a leg kivitelezhetőbb mozgás. Az étkezésemre is odafigyelek, főleg most hogy rátaláltam erre az oldalra , sokkal könyebb.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2875
Fórum profilkép
max
(SétaAndi részére, #2874)
2020-01-10 14:16

Én az egyetem alatt szerettem meg nagyon a sétát. Egész nap ültem a tömött és szük előadó teremben. A nap végén már aláig vártam, hogy végre sétáljak. Inkább sétáltam el 20-30 perc alatt a metróig, minthogy ugyanezt az időtt a megállóban várva meg a szintén tömött villamoson töltsem. :)

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2876
Fórum profilkép
SétaAndi
(max részére, #2875)
2020-01-10 19:25

Teljes mértékben igazad van. Én is így vagyok ezzel. x perc reggel és este ..ez jót tesz a szervezetnek. 1 jó séta után teljesen feltöltődik az ember.:)

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2879
Fórum profilkép
Marci44
2020-02-03 12:51

Sziasztok. Eddig sikerült tartani a diétát, viszonylag gond nélkül. Az elején egy jó hét alatt feljött még bő egy kiló, de az utàna levő szűk 3 hét alatt le is ment 4. Ez eddig igen jól hangzik, de 10 nappal ezelőtt kaptam egy tesztoszteron injekciót, kizárólag orvosi célból, terápiás adagot. Nem testèpítés célból. Ma reggelig az a négy kiló visszajött, úgy, hogy diéta tartva, a mozgás ugyanúgy megy. Miért? Kalória deficit megvan, mozgás megvan. 

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2881
Fórum profilkép
yoyo
(Marci44 részére, #2879)
2020-02-04 15:44

A súly napiszinten akár 1-2 kilót is ingadozhat. Egy injekciótól nem hiszem, hogy 10 nap alatt ilyen mérvű tényleges tömegnövekedés ment volna végbe. Szerintem csak valami ingadozás lehet az injekció miatt. Vagy lehet merül az elem a mérlegben. Akkor szokott nekem is 3-4 kilóval is többet mutatni.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2882
Fórum profilkép
Erikakovacs
2020-02-05 14:49

Ez a legjobb amit eddig találtam.Nekem napi 1200 kal.bevitelt javasolt ès nem èhezek,ülőmunkán vagyok.3 hèt alatt 3 kiló jött le.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2883
Fórum profilkép
jandó
2020-02-06 23:37

A tesztoszteron növeli az izomtömeget, ugyanakkor emeli az anyagcserét is. Ezért a férfiak erősebbek és általában többet is esznek. De ezek a hatások nem egy injekció következményei. Ahogy említették máok is a napi ingadozás elég nagy. Érdemes minden nap ugyanabban az órában és étkezési állapotban mérni a testsúlyt, mert valóban kilónyi különbségek lehetnek napon belúl is. Pl. érdemes reggel, reggli előtt, pl. WC-zés után, ugyanabban az öltözékben mèrni a testsúlyt. Még így is van ingadozás.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2896
Fórum profilkép
yoyo
2020-04-27 15:33

Érdekes módon most vírus idején könnyeben betartom a diétám, meg kevesebbet nasizok, pedig nincs edzőterem, több a szabadidőm meg hasonlók. Ki hogy van most vírus idején ezzel? :)

Hozzászólás
Sorrend időben növekvő