Fórum

Mikor kezdted? Hol tartasz?

Fórum profilkép
Gólyaneni
2017-01-12 18:38

Sziasztok!

Nagyon szeretem a kalóriagurut, sokat segít a diétázás kivitelezésében. Kíváncsi lennék, hogy kinek hány kilótól sikerült megszabadulnia amióta használja az oldalt. Én 7 hét alatt 5 kilóval lettem kevesebb.

Üdv: Gólyanéni

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#3208
Fórum profilkép
Fogy Tam
(yoyo részére, #3206)
2022-08-09 22:22

Való igaz, ezek durva számok. Tök jó, hogy felvetetted. Sokan nem is hinnék, hogy az átlag kalóriabeviteli limithez képes mennyire hízlaló is az ételek nagy része. Pláne ha még alkoholt vagy normál cukros üditőt is iszik mellé valaki. Durvák még a gyorséttermi kalória adagok is. "Csak" egy duplahambi, "csak" egy közepes krumli, "csak" egy fél literes kóla, és máris 1500 kcal-nál volnánk. És ez "csak" egy főétkezés. Sőt talán még az se - egy dumcsizós félóra -, ami után még simán lemegy egy normál vacsora is. Miközben a napi kalóriaégetés maximum annyi, hogy reggel kicsit futott a busz után a delikvens.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#3209
Fórum profilkép
yoyo
(Fogy Tam részére, #3208)
2022-08-10 11:00

Ja, a gyoréttermi kaja egy külön kategória. Ezért van elhízva amerika, mert állandóan gyorséttermi kajákon élnek, mert nekik olcsó, meg a kanapéról sem kell felkelnie hozzá. Éhes és már nyúl is a telefonhoz és rendel. Én is szoktam kalóriadús cuccokat enni, mint pár napja egy lángos sőt nagy ritkán még egy tábla csoki is lemegy egyben, de csak időnként, és utána odafigyelek a nap során, hogy ellensúlyozzam és az egészséges kalóriakeretet ne nagyon lépjem át a nap végére. Így viszonylag könnyű kordában tartani a tömeget és nem is kell lemondani semmiről.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#3215
Fórum profilkép
Babi1959
2022-11-23 19:16

Szeptemberben kezdtem el az életmód váltás. 65 -66kg voltam és 168 cm.Elhagytam a cukros üdítőket,sütiket .Most próbálkozom a " Keto" diétával. A mérleg 59 kg- ot mutat és sokkal jobban érzem magam. Ami hiányzik a sültkrumpli és a tészta.Sajnos a diétázás evvel jár.

Elisabet

 

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#3216
Fórum profilkép
DagiDylan
2022-12-21 00:19

Sziasztok!

December harmadika óta mínusz négy kiló.  De marha nagy szigorúsággal és állandó matekkal.

És messze még a vége...

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#3217
Fórum profilkép
Babi1959
(yoyo részére, #2028)
2022-12-21 09:18

Szia!

Szeptemberben kezdtem el a diétát. Semmi cukor,szén hidrátból nagyon kevés. 1500 cal-nál többet nem eszek. Én is 168cm vagyok. 64kg,-róla kezdtem. Most 58kg vagyok. Mostmár csak tartani szeretném.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#3218
Fórum profilkép
Fogy Tam
(Babi1959 részére, #3217)
2023-01-02 12:42

Jól csináljátok! Eleinte dühítően spártainak tűnik ez az táplálkozási rend, de hamar megszokható, és simán futnak majd lefelé a kilók és a körméretek. Smiley

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#3219
Fórum profilkép
yoyo
2023-01-04 13:38

Sziasztok! Én az ünnepek alatt szokás szerint szüneteltettem a diétát és az edzést is, de szerencsére a 3 zacskó szaloncukor, a sok bejgli és egyéb finomság ellenére nagyjából tartottam a súlyom.Smiley

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#3220
Fórum profilkép
bubu46
(PALKOZS69 részére, #3205)
2023-01-08 09:11

Üdvözlet Mindenkinek és B.U.É.K. !

 

Évek óta használom a kalóriagurut nagy elismeréssel és köszönettel !

Idén " sikerült " nov.közepétől jan.1-ig  kb .2 kg-ot " beépitenem "...

És megint segített a kaloriaguru, mert 1 hét alatt visszaálltam a bűnözés előtti állapotra !

Köszönet ehhez a hatalmas segítséghez és kitartás mindenkinek !

 

 

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#3221
Fórum profilkép
Palia
(DagiDylan részére, #3216)
2023-01-11 16:19

Gratulálok. További sikeres kitartást kívánok neked.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#3246
Fórum profilkép
esztramos
2023-03-19 21:14

Azt kérdezném Tőletek, hogy a napi kalórialimitet - fogyás esetén - milyen gyakran számoltátok / számoljátok újra. Hetente? Akár 1-2 kg fogyás után is? Vagy csak 5 kilónként, ahogy az oldal is felajánlja? Vagy van, aki nem számolja újra, amíg el nem éri a kívánt testsúlyt? Előre is köszönöm a válaszokat!

Hozzászólás
Sorrend időben növekvő