Fórum

Mikor kezdted? Hol tartasz?

Fórum profilkép
Gólyaneni
2017-01-12 18:38

Sziasztok!

Nagyon szeretem a kalóriagurut, sokat segít a diétázás kivitelezésében. Kíváncsi lennék, hogy kinek hány kilótól sikerült megszabadulnia amióta használja az oldalt. Én 7 hét alatt 5 kilóval lettem kevesebb.

Üdv: Gólyanéni

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2650
Fórum profilkép
bubu46
2019-02-25 06:56

Sikerült  7 hónap alatt leadnom 22 kg-ot, de az elmúlt 2 hónapban csak a szintentartás működik. Persze ennek is örülök, de folytatni kellene, mert volna itt még mit csökkenteni..Rá is jöttem, hogy mi lehet a gondom . Nálam a fogyáshoz nem szabad túllépnem az  1000  Kcal -t, ami bizony nagyon kevés.Talán, ha jön a jóidő és a primőrök..?!

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2651
Fórum profilkép
ll80
2019-02-25 16:22

Sziasztok! Én lassan 2 hónapja számolok, 6 kilónál tartok. Egyenlőre nincs testmozgás, komolyabb átalakítás alatt vagyunk, majd másrciustól :). 

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2653
Fórum profilkép
yoyo
2019-03-01 09:46

Új fejlemény nálam! Én már elég sokat leadtam kb 25-30 kilót. Közben edzek is, izom is jött fel. De még azért van rajtam pár kiló. Az utóbbi évben inkább csak szintentartottam, de a héten megint megjött a motiváció és nekiálltam annak a makacs pár kilónak, ami nem jött le eddig. Én nehezen fogyó típus vagyok, aki hasonló cipőben jár, annak írom, talán neki is bejön. Már 4 napja csinálom és szépen látszik.

 

  • Kalória limit betartása (A legfontosabb), Napi kb -500-600 kcal deficit. Egyébként kb 1500 kcal-eszek.
  • Szénhidrtát csak 14:00-ig, de azt nyugodtan, én külön nem számolom. A délutáni vagy esti szénhidrát is mehet bele a reggelibe vagy déli étkezésbe. Sokkal könnyebb így kajálni.
  • Délután és este már csak fehérje (húsok, halak, tojás, tej, sajt, túró, fehérje ital stb) és nulla vagy nagyon minimális szénhidrát (azaz maximum saláták és zöldségek).
  • Jelenleg nálam heti 2 edzés és sok séta.

 

Sok sikert!

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2663
Fórum profilkép
supernatural33
2019-03-21 17:56

Sziasztok. 

Nem tudom mennyire aktív ez a fórum, de gondoltam írok.:)

Hónap elején kezdtem életmódváltásba. Elegem volt a kövérségből is, meg a fogyókúrázós, jójóeffektusos koplalós hülyeségekből. Szántam rá időt és beleástam magam a LCHF életmódba, és ezt csinálom, fél szemmel figyelve azért a kalóriákat is. 

Már ilyen rövid idő alatt is észleltem gyökeres változásokat.

-A közérzetem sokkal jobb lett

- sokkal több az energiám, korábban egész nap fáradtnak álmosnak éreztem magam

-és a körméreteim határozottan csökkenni kezdtek több centivel, tehát elkezdtem fogyni is, ami az elsődleges célom az egészségem visszaszerzése mellett. 4 helyen mérem magam, összességében 22 centivel vagyok kisebb.

Persze nyilván ennek még nagy része visszatartott víz, meg egyéb nyalánkságok, de úgy érzem működik. Éhezés, koplalás, szenvedés nélkül.

Napi 2000 kalórián eddig nem léptem túl, nekem ez most nagyon kényelmes. Később, ha szükség lesz rá, lecsípek egy kicsit a zsírból.

70-100g  között mozog a szénhidrátom

105-110 a fehérje

110-120 a zsír

 

Egyenlőre ennyi:)

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2664
Fórum profilkép
bubu46
2019-03-22 06:29

Gratulálok ! Ez a lényeg szerintem - koplalás nélkül, okosan !

Az én jelszavam : " A gerincemért, a szívemért ! "

A centizés nagyon bevált nálam is - óriási sikerélmény , ne hagyd abba ! Várjuk a fejleményeket ! Bubu

Smiley

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2667
Fórum profilkép
Eszter1983
2019-03-23 15:59

Sziasztok!

 

Én most tartok a 11. hetemen amióta életmódot változtattam és leadtam 6 kg-ot.

1 éve szűltem az első kisbabámat és hát nem mindenkinél de nálam sajnos 10 kg felszökött. Eddig nem zavart igazán mert a kis hercegnőm fontosabb volt mint a diétázgatás meg tudtam úgyis leadom majd. Igazából nem fogyókúrázom most sem csak megválogatom, hogy mikor mit eszem és mennyit. Amit minimálisra csökkentettem az a hozzáadott cukor és a különféle pékáruk. Nassolni színte semmit sem nassolok jöhet a gyümôlcs vagy zöldség. 

És igen szeretem , hogy jobban érzem magam így. Heti 3* sportolok is amit annyira megszerettem hogyha nincsen hiányzik. 

Szóval örülök, hogy itt lehetek és megoszthatom Veletek is az ösrömömet.

További szép Napot!

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2668
Fórum profilkép
RZoli
2019-03-25 12:59

Helló! 

 

Lassan a végére érek a diétá ak de kicsit tartok tőle hogyan folytassam. Biztos kell kontroll de még kitalálom. Eddig 18kg ment le.

 

kérdés: kajáldában rizottó volt a leglightosabbbak tűnő kaja? Ezekkel

mi van? átlagot néztem, zöldséges rizottórá kb 150kcal/100g jött ki. Én 500át megettem, ezzel számoltam. Ez így korrekt? Ha máshol eszem, így számolom, eddig bejött.

olaj nincs a dologban ennél ugye?

 

köszönöm továbbra is!!!

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2671
Fórum profilkép
yoyo
(RZoli részére, #2668)
2019-03-27 15:56

Persze, hogy jó, bízz jobban magadban! 18 kilót leadtál, ami nagyon szép,... jól csinálsz mindent. Amúgy meg ami jól működik, azon nem kell változtatni, még akkor sem, ha valaki azt mondja, hogy az úgy szerinte nem jó. Mert, ami másnak bejön, az nem biztos, hogy neked is.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2672
Fórum profilkép
fedaka
2019-04-06 09:51

Most kezdeném  de nem tudom hogy mukodik hogy kell be irni, van e valamilyen utmutato?

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2673
Fórum profilkép
yoyo
(fedaka részére, #2672)
2019-04-06 10:49

Szia!

 

Ha a naplóban az elején megadtad az adataidat, akkor már elvileg be van állítva minden. Ha kihagytad a lépést, akkor menj a Beállításokba és a Cél beállítása résznél állítsd be az adataid.

 

Utána egyszerűen az Étrend lapon válogasd ki a listából hogy miket és mennyit ettél és mindig maradj a napi keret alatt, amit az étrend legalján az utolsó sorokban tudsz figyelni.

 

Akár előre is összetudsz magadnak állítani étrendeket és azt követed. Érdemes.

 

Nagyjából ennyi! Sok sikert!

Hozzászólás
Sorrend időben növekvő