Fórum

Mikor kezdted? Hol tartasz?

Fórum profilkép
Gólyaneni
2017-01-12 18:38

Sziasztok!

Nagyon szeretem a kalóriagurut, sokat segít a diétázás kivitelezésében. Kíváncsi lennék, hogy kinek hány kilótól sikerült megszabadulnia amióta használja az oldalt. Én 7 hét alatt 5 kilóval lettem kevesebb.

Üdv: Gólyanéni

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2481
Fórum profilkép
Fancsek
(bubu46 részére, #2479)
2018-09-07 22:04

Szia!

Nekem is voltak régebben ilyen vagy ehhez hasonló problémáim. Úgy oldottam meg, hogy a mindenféle rossz "nasikat", "csipegetéseket" felváltottam sárgarépára, karalábéra, káposztára. Ugyanis tulajdonképpen már nem is éhes az ember, mert ugyebár vacsorázott, ezért a kis szeletekre vágott zöldségfélék remekül pótolják a nasit. 

Nekem bevált.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2482
Fórum profilkép
bubu46
(Fancsek részére, #2481)
2018-09-08 06:35

Szia és köszönöm ! Igen - ez jó lehet ! Előre kell  készülni  , hogy azonnal kéznél legyen, ha támad a gondolat... Kipróbálom !

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2483
Fórum profilkép
Fancsek
(bubu46 részére, #2482)
2018-09-08 14:00

Örülnék, ha segítettem. 

 

Igen, pont arról van szó, hogy fel kell rá készülni, de úgy, hogy legyen otthon mindig ezekből a zöldségekből, de ne legyen megpucolva, elkészítve. Hanem azt is csak akkor tedd meg, amikor rád tör a rágcsálhatnék. Az is még plusz idő, amíg megpucolod, felvágod. Nekem volt olyan, hogy mire a végére értem, rájöttem, hogy nem is akarom megenni. :)

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2484
Fórum profilkép
bubu46
(Fancsek részére, #2483)
2018-09-08 17:45

Ismét hálás köszönet, hogy vetted a fáradságot...

 

Én azt terveztem, hogy előre elkészítem -  de teljesen igazad van, ez sokkal jobb módszernek tűnik ! 

Sikerült elérned azt a célt amit kitűztél és mennyi idő alatt ? Olyan kevesen osztják meg az eredményeiket, pedig nagyon ösztönző lehet mások számára - nekem legalább is !

 

További szép napot !

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2485
Fórum profilkép
krisztinahajnalka
(bubu46 részére, #2484)
2018-09-08 19:10

kedves Bubu,

 

nem tudom,mennyire ösztönzö,amit irok..

julius 5 én sokkolt a mérleg..kezdetben nagyon szigoruan figyeltem,aztàn lankadt a figyelmem most ujra eröre kaptam

a kéthavi mérlegelés eredményeként a sulyom 6 kiloval lett kevesebb,a testzsirszàzalékom pedig 2.5 szàzalékkal,ez utobbi adat a fontos a szàmomra inkàbb,az egészséges testzsirszàzalék 25 lenne,ugy tervezem,havi 1 szàzalékkal fog csökkenni a zsirmennyiség atestemben,igy 11 honap mulva el is érhetem a kitüzött célt..

de mégsem igy fogalmazok,inkàbb azt mondom,nincsen cél és sosincsen vége..

minden nap sportolok és mindennap figyelek,hol  szigoruan,hol lazàbban..màr nem nassolok,az érzés,hogy ennék valamit, màra eltünt,itt hozzàszolnék az elözö posztodhoz,ahol arrol irsz,mennyire nehezek szàmodra az esték,"kajaügyileg"..azt tanàcsolom,gondold végig,miért?

én arra jöttem rà,unatkozom..nehezen talàlok olyan elfoglaltsàgot,ami igazàn szorakoztatna,komoly feladat volt szàmomra,hogy értelmes,izgalmas elfoglaltsàggal töltsem meg a szabadidöm..mostanra ugy érzem,élvezem mindazt,amit csinàlok;evés,sport..és még koràntsincs vége..màr nem igazàn vagy nemcsak a szàmok fontosak..kilo,centi.(hiszen én vagy te vagy bàrki màs nem egyenlö 35 kilo zsirral,20kilo izommal és 10 kilo csonttal)hanem az,hogy a sulyom vagy az önmagamrol kialakitott negativ képem ne akadàlyozzon abban,hogy olyan intenziv életet éljek,amilyet csak akarok..fogok én még kajakozni a Dunàn:-)hegyet màszni..és centi,szàzalék,kilo ide vagy oda,sportos,aktiv és egészséges életet élek..màr most!ez a lényegSmiley

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2486
Fórum profilkép
Fancsek
(bubu46 részére, #2484)
2018-09-09 04:47

Igen, sikerült elérnem a kívánt súlyt, sőt két kilóval kevesebb lettem.

Január közepén kezdtem el 85 kilóval és augusztus 25-én 56 kilót mutatott a mérleg. 

Összehasonlíthatatlan a nyolc hónappal ezelőtti állapotom a mostanival. Energikusabb, egészségesebb vagyok. 

Szóval fantasztikus a végeredmény.

 

Kívánom, hogy neked is sikerüljön gond nélkül elérni a célod és persze megtartani az elért eredményt.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2487
Fórum profilkép
Fancsek
(krisztinahajnalka részére, #2485)
2018-09-09 05:06

Teljesen igazad van. 

Az unalom, vagyis inkább, hogy estefelé már az ember egy kicsit elereszti magát az egész napi hajtás után, az hozza magával, hogy úgy érzi megjutalmazható egy kis nasival. 

Gyakorlatilag meg is teheti, ha egész nap rendesen étkezett. Csak ugyebár nem mindegy, hogy mi az a nasi, és bele kell számítani az egész napi kalóriamennyiségbe.

Unalomig ismételt dolog, hogy ugyebár életmódot kell változtatni. Bizony ebbe olyan dolgoknak is bele kell kerülniük, amik nemcsak az étkezési szokásokra vonatkoznak, hanem szabadidős elfoglaltságnak. Csak egy példa: tv-nézés helyett egy kis délutáni, esti séta.

Természetesen mindenkinek saját magának kell kiválasztania a neki legjobban megfelelő kikapcsolódást.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2488
Fórum profilkép
bubu46
(Fancsek részére, #2486)
2018-09-09 06:50

Ez bizony nagy teljesítmény  , gratulálok !  És ehhez valóban nem kell több,mint átlagban havi cca.-5 kg. És ez eddig működött is nálam 2 hónapig - most ( amikor S.O.S.-t kiálltottam.. ) a szintentartás is nehezemre esik ..De adtál egy " löketet" és ezt nagyon köszönöm !

Remélem az eredmény megtartása Nálad is tartós lesz és ezt tiszta szívből kívánom !

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2489
Fórum profilkép
Fancsek
(bubu46 részére, #2488)
2018-09-09 09:07

Mindenképpen írd meg, hogy haladsz hónapról hónapra!

Fontosnak tartom, hogy néha jelezzük az "ismeretleneknek" is, mit értünk el, és azt is, ha megreked a fogyás. Nem lehet tudni, kinek mi a legjebb módszer. 

Sok sikert kívánok!

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2490
Fórum profilkép
Gólyaneni
(Fancsek részére, #2486)
2018-09-09 09:25

Olyan jó ezeket a motíváló sorokat olvasni! GRT!

Hozzászólás
Sorrend időben növekvő