Fórum

Mikor kezdted? Hol tartasz?

Fórum profilkép
Gólyaneni
2017-01-12 18:38

Sziasztok!

Nagyon szeretem a kalóriagurut, sokat segít a diétázás kivitelezésében. Kíváncsi lennék, hogy kinek hány kilótól sikerült megszabadulnia amióta használja az oldalt. Én 7 hét alatt 5 kilóval lettem kevesebb.

Üdv: Gólyanéni

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2421
Fórum profilkép
MÁgika
(bubu46 részére, #2420)
2018-07-02 15:09

Szia Bubu46!

 

A menüsor ( étkezés, aktivitás egészség, statisztika, stb.) alatti sorban van egy kis naptár ikon és "legutóbbi 15 nap" van utána írva. A kis naptár ikonra kattintva lenyílik egy ablak, amiben választható több időszak, vagy megadhatod a kezdő- és záró- dátumot te magad is.

Remélem tudtam segíteni!

Szép napot!

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2422
Fórum profilkép
bubu46
(MÁgika részére, #2421)
2018-07-02 16:47

Köszönöm a segítséget ! Legyen szép napod !

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2423
Fórum profilkép
AnnaBella37
2018-07-02 17:21

Sziasztok! :)

 

Én azt szeretném megkérdezni ( hátha tudja valaki ) hogy bizonyos torna gyakorlatok ami hasra menne hogy hatásosabb? Behúzott hassal vagy lazán kiengedve?

Valahol olvastam,hogy hatásosabb behúzott hassal végezni azokat a gyakorlatokat ami laposabb hasat eredményezne.

Köszönöm,ha valaki válaszol! :)

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2424
Fórum profilkép
yoyo
(AnnaBella37 részére, #2423)
2018-07-02 19:48

Ha valami kitartós gyakorlatról van szó, un. planking, akkor ott a hasizmok feszesen és kényelmesen behúzva legyenek. Azaz ne lógjón, hanem egyenes legyen! Ez olyan minthogy ne görnyedjünk, hanem egyenes háttal járjunk. Eleinte nehéz, de egy idő után természetessé válik és javul a tartásunk.

 

Ha viszont hasra erősítesz például felüléssel, haspréssel vagy hasonlóval akkor természetesen csináld. Ha befeszited a hasizmokat mondjuk felülés közben, akkor nemtudod közben még ki is nyomni vagy épp behúzni, de ha mégis erőlteted az felborítja a természetes mozgást és nem jó.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2427
Fórum profilkép
Tercsi29
(AnnaBella37 részére, #2423)
2018-07-03 20:17

A hasat hasprésnél,hasizom gyakorlatoknál azért érdemes és kell is behúzni,mert azzal a derekadat is a talajhoz nyomod kevesebb a sérülés esélye és úgy hatásos is. -14 cm hasról

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2428
Fórum profilkép
AnnaBella37
2018-07-04 06:41

Köszönöm a válaszokat! :)

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2439
Fórum profilkép
Fogy Tam
(Tercsi29 részére, #2414)
2018-08-05 20:36

Valahol azt hallottam, hogy emögött az áll, hogy ilyenkor a szervezet elér egy korábban viszonylag hosszabb időn át tartott súlyt - és azt hiszi hogy ennyi volt. 

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2442
Fórum profilkép
telstar
2018-08-08 15:22

14 hónapja kezdtem itt a kalóriagurun. Ez idő alatt 29 kilótól sikerült megszabadulnom.

 

Módszerem lényege a kalóriaszámlálás. Ebben nagy segítségemre volt a kalóriaguru által biztosított lehetőség/szolgáltatás, amit ezúton is szeretnék megköszönni!

 

További tervem: 10 hónap -10 kiló. És ha ezt elérem, akkor a szintentartás.

 

Szivesen megosztom (a jövőben is) másokkal is a tapasztalataimat, a naplómat s minden adatomat illetve a módszerem lényegét és részleteit. Elsősorban a "face to face" híve vagyok, de esetleges nyilvános/közérdekű kérdésre is reagálok.

 

Mindenkinek kívánok nagy kitartást és sok sikert saját céljai elérésében!

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2444
Fórum profilkép
Fancsek
(telstar részére, #2442)
2018-08-08 17:39

Szia telstar!

 

Gratulálok! Sok sikert a továbbiakhoz.

 

Én már elértem a kívánt súlyt. Nekem is nagy segítség még a mai napig is a kalóriaguru.

A többieknek is sikeres fogyást, szintentartást kívánok.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2445
Fórum profilkép
bubu46
2018-08-08 20:13

Üdvözlet a Fórumozóknak !

 

Nekem is nagyon nagy segítség a kalóriaguru - a recept-összeállító remek fejlesztés, rugalmas, praktikus.Persze a többi modult  is használom lelkesen. Sikerült 2 hónap alatt 10 kilótól megszabadulnom. Nagyon remélem és igyekszem mindent megtenni, hogy az új életmódom kiszorítsa a hosszú évek berögzött szokásait. Kitartás mindenkinek !

Üdvözlettel:  Bubu46

Hozzászólás
Sorrend időben növekvő