Fórum

Mikor kezdted? Hol tartasz?

Fórum profilkép
Gólyaneni
2017-01-12 18:38

Sziasztok!

Nagyon szeretem a kalóriagurut, sokat segít a diétázás kivitelezésében. Kíváncsi lennék, hogy kinek hány kilótól sikerült megszabadulnia amióta használja az oldalt. Én 7 hét alatt 5 kilóval lettem kevesebb.

Üdv: Gólyanéni

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2408
Fórum profilkép
AnnaBella37
2018-06-21 10:25

Szép napot Mindenkinek! :)

Előre elnézést kérek, ha esetleg nem jó helyre írok! :)

Én azt szeretném kérdezni, hogy van-e esetleg itt valaki, aki szedte, illetve szedi a Chilliburner-t?

Tapasztalatokra lennék kíváncsi... :)

Én azért kezdtem el szedni (17. napja szedem ) mert azt olvastam róla, hogy nem hihetetlen mennyiségű kilótól szabadít meg 1-2 hét alatt, és egy ismerősömnek akinek műtét miatt kellett lefogynia orvos ajánlotta, és 2 hónap alatt 8kg adott le úgy hogy nem tornázott futott ugrabugrált, hiszen 65 éves nyugdíjas és ilyeneket már nem bírna csinálni,,,

Én amióta szedem elhagytam az üdítőket, édességet, nem is kívánom, és sokkal kevesebbet eszem délután 5 után már csak max egy joghurtot eszem,, és csak vizet iszom és minden nap tornázom legalább 30-35-40 percet,, és valahogy semmi változást nem veszek észre. :( :(

Lehet hogy türelmetlen vagyok? Hisz csak 17 szem fogyott el a 60db-os kiszerelésből?

Talán annyi mintha lenne hogy ici-picit lazábbak lennének rám a ruháim.. a közérzetem jobb,, jobban érzem magam... egyenlőre ennyi..

Köszönöm ha valaki válaszol,és esetleg leírja a saját tapasztalatát a Chilliburner-ről.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2409
Fórum profilkép
yoyo
(AnnaBella37 részére, #2408)
2018-06-21 10:44

Ha lazábbak lettek a ruháid, akkor biztos volt változás. Van aki gyorsan fogy, de a legtöbben lassan. Az erőspaprika kb a koffein, zöld tea és hasonló kategóriába tartozik. Felpörgetik kicsit az anyagcserét így diétával és mozgással egybekötve picit segítik a dolgot. Nemtudom mikor kell beszedni a tablettát, de abból kiindulva, hogy pörgeti kicsit az anyagcserét, talán érdemes volna torna előtt nemsokkal bevenni, hogy hatékonyabbá tegye a zsírégetést.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2410
Fórum profilkép
AnnaBella37
2018-06-21 10:58

Yoyo! Köszönöm hogy válaszoltál! 

Minden nap reggel szedem napi 1x lehet.

Így mindenképp torna előtt sikeredik.

Azért szomorít el picit a dolog mert a tükörben egyáltalán nem látok változást :(

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2411
Fórum profilkép
yoyo
(AnnaBella37 részére, #2410)
2018-06-21 14:50

A tükörben nehéz észre venni a változást, mert mindennap nézegetjük magunkat és egyszerűen hozzászokunk és a lassú változást nem látjuk. Csinálj fotókat. Én is amikor régen fogyóztam havonta 1x csináltam fotókat, előlről hátulról és oldalról és azokon jól látszik. Összetudod hasonlítani őket. Meg van olyan, hogy onnan fogysz ahol épp nem látod, például a hátadról. Nálam kalóriaszámlálással és heti 4 kondival kb 25 kiló ment le. Havi 1-2 kilóval számolj, annyi az egészséges és reális fogyás. Türelem! Ez a kulcsa. Kitartás!

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2412
Fórum profilkép
bubu46
2018-06-21 17:40

Sziasztok !

Egyszerűen nem hiszek a szememnek -  1(!) hét alatt 2 kg 70 dkg  !! És nem a mérleg romlott el, mert cm-ben is mérni tudom a fogyást !

Nálam alapvetően a vacsival volt gond - rosszkor és kontroll nélkül faltam .Du 4 óráról áttettem 6-1/2 7 -re  a vacsora idejét és ( hála a kalóriagurunak !) tudom, hogy mennyit ehetek ,szigorúan betartom  a limitet amit a dietetikus javasolt . Csak világgá szerettem volna kiáltani az örömömet, mert  ha valahol, úgy ezen a fórumon ezt mindenki megérti.

Smiley

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2413
Fórum profilkép
Fancsek
(bubu46 részére, #2412)
2018-06-21 18:56

Gratulálok!

Azért csak óvatosan, mert az sem jó, ha hirtelen adod le a felesleges kilókat.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2414
Fórum profilkép
Tercsi29
2018-06-21 20:49

2 hete stagnál a súlyom....tippeket kérnék ki hogyan indította be ujra a fogyást.Várom a válaszokat!

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2415
Fórum profilkép
yoyo
(Tercsi29 részére, #2414)
2018-06-22 12:41

Van ilyen, természetes. Nálam is sokszor volt. Érdemes ilyenkor variálni valamit. Edzést, kaját, időpontot bármit tudsz. Az segít, de előbb utóbb megint beindul. Van hogy hirtelen megy le az ami addig fokozatosan. Meg ha edzel is, akkor erősödsz is, így ha a mérleg nem mutat változást, attól még alakulsz. Ezért javaslom mindig a fotót.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2416
Fórum profilkép
Tercsi29
(yoyo részére, #2415)
2018-06-22 18:38

Sokan mondták már hogy majd beindul úgyhogy eldugtam a mérlegem.Szóval diétázom,sportolok tovább aztán egyszer majdcsak lesz valami...köszönöm a válaszod Yoyo Smiley

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2420
Fórum profilkép
bubu46
2018-07-02 12:30

Sziasztok !

 

Segítene valaki ? Hogyan tudom előhívni a statisztikában az induló állapotot  ? Azzal, hogy hetente mérem csak magamat - kitolom az előző adatokat a táblázatból...Esetleg az " üres " napokat nem lehet eltüntetni a stat-ból ? 

Köszönöm a segítséget !

Nagyon sokat segít  ez a kalóriaguru a tervezésben, a figyelésben ! Köszönöm ezt is ! 

Hozzászólás
Sorrend időben növekvő