Fórum

Mikor kezdted? Hol tartasz?

Fórum profilkép
Gólyaneni
2017-01-12 18:38

Sziasztok!

Nagyon szeretem a kalóriagurut, sokat segít a diétázás kivitelezésében. Kíváncsi lennék, hogy kinek hány kilótól sikerült megszabadulnia amióta használja az oldalt. Én 7 hét alatt 5 kilóval lettem kevesebb.

Üdv: Gólyanéni

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2380
Fórum profilkép
edit1973
2018-05-02 10:16

Sziasztok!

Csak biztatásként szeretném írni, hogy én kb. két hónapja használom a kalóriagurut. Szigorúan kezdtem, minden egyes kaját mértem, rengeteg kedvencet beírtam magamnak, hogy a kalóriaszámítás pontos legyen. Érdekes, de nehezen indultak meg a kilók. Szükséges a kitartás! Nem szabad feladni! Volt, hogy jött fel néhány deka, gondolom a szervezetem víz visszatartása miatt. Nem akartam sokat fogyni, csak 4-5 kg-t. De már megvan a heti 300-700 g mínusz. Az első célomat elértem. Nagyon jól esik, hogy bár nem reklámoztam, végre észreveszik rajtam ezt a 4-5 kg-t. Biztosan vannak sortársaim köztetek, akiknek pajzsmirigy gondjai vannak, azért szaladt fel néhány kiló rájuk. Nekünk főleg nehéz fogyni, hiszen alapból nem pörög az anyagcserénk, főleg így 40 év felett. De nekem az jött be, hogy fel kell pörgetni az anyagcserét. Igenis enni kell 4-5-ször egy nap. És mindig keveset, hogy kicsit éhes maradj étkezés után. Nem mondom, az első egy-két héten kapartam a falat már reggel 10 órakor. Akkor szépen ettem 1-2 falatot, vagy 1 grapefruitot. Azzal délig elvoltam. Délben aztán szépen ettem, azzal jól elvoltam 3-ig, majd 6-ig. Este bizony 8-9 körül megint éhes voltam, de nem ettem. Mindenkinek kitartást kívánok, én már nem is írom a tápláléknaplómat, és így is megy. Néha, ha bizonytalan vagyok ki-kitöltök egy étkezést. Megtanultam, ennyi idősen :), hogy mennyit kell ennem és mit ahhoz, hogy jól érezzem magam a bőrömben. Köszönöm a kalóriaguru csapatának!

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2382
Fórum profilkép
Koreka
2018-05-03 21:19

Sziasztok,saját tapasztalatommal szeretnék én is segíteni minden fogynivágyónak.

Tavaly ősszel mentem nyugdíjba - 62 évesen és immár stresszmentesen elhatároztam,hogy emberi formába hozom magam,megpróbálom vmennyire visszanyerni régi formámat.170 cmemhez ekkor 91 kg-t nyomtam.Utálltam magam,10 perc séta vagy esetleg emeletremenés után fél óráig szuszogtam.....

Úgy gondoltam adok egy évet magamnak a fizikumom rendezéséhez,hogy majd az unokáimmal tudjak játszani és ne az orvosi rendelőben töltsem nyugdíjas napjaimat.

 

Napi 3-4 szeri evés,semmi extra ,csak mindenből kevesebb ,ill. csak teljes kiőrlésű kenyér és heti kétszer mozgás ( régen futópadon futottam,most sétával kezdtem és úszás ).

Januárban találtam rá a kalóriagurura,azóta vezetem a naplót és 11 kg mínusznál tartok.

Az evésén nem változtattam sokat,odafigyelek a mennyiségekre,napi 1280-1500 kcal-t állítottam be (aktivitás fvében ), a mozgásba viszont nagyon belejöttem,ma már minden nap min 30 perc az életem részévé vált ,egyre többet bírok,találtam YouTube-on nagyon egyszerű, helybenjárásféle gyakorlatsort,nem kell hozzá felszerelés,sem nagy hely ...a nagyon könnyed variációval kezdtem,ma már megy a tempósabb is .

Néha bűnözők édességgel...sajnos finomakat szoktam készíteni,ilyenkor csak egy almát v.narancsot engedélyezek magamnak vacsorára.

NagOn jónak tartom a kalóriagurut,szuper és egyszerűen kezelhető módon ellenőrizhető vele a napi étkezés és aktivitás.

Még szeretnék 5-6 kg-t elveszíteni,remélem sikerül....szóval tényleg nem késő soha .Smiley

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2386
Fórum profilkép
miragehun
2018-05-13 09:59

Nekem 7 hét alatt -9 kiló

Ami segít, hogy kis idő ráfordítással lehet könyvelni a kalória fogyasztást. Ha nem így lenne, nem sikerülhetne a fogyás. :)

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2392
Fórum profilkép
Tercsi29
2018-05-25 20:28

Mai nappal a tervezett fogyásom 1/3-át teljesítettem  94-ről 84 kg-ra fogytam és észrevette a változást a férjem is jessz!!!Smiley

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2393
Fórum profilkép
juliette18
2018-05-27 00:03

Nos rohanó, rendszertelen élet és étkezések, fáradt hazaerkezések, és rengeteg csoki... röviden ez hízásom története. 2018 februárjában elhatároztam, es talaltam egy kitűnő rendszert: 2018 április 11.-én kezdtem a Clean 9-et, (9 nap), es rögtön utana a FIT 15-öt (15 nap) ... aki segitett: az a Fit Farm (magyar Facebook oldal) volt, elkuldték,  elmagyarázták, velem voltak ... es tornás-gyalogló otthoni gyakorlatokat ( YouTube) is ajánlottak ...A Kalóriaguru hihetetlen jo volt. . Eredmények : megtanultam folyadékot inni, megtanultam enni (sokat) megtanultam naponta 30 percet könnyen,  otthon mozogni . 24 nap alatt 8,5 kg-tol szabadultam meg , ma pedig mar 12 kilónál tartok ...A két programot 4-én kezdtük es fejeztűk be, mindannyian hasonló eredménnyel.  Soha nem éheztem és kitűnő formában vagyok, az ideális súlytól pedig kb 6 kiló választ el és meg mindig eszem csokit

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2394
Fórum profilkép
Tercsi29
(juliette18 részére, #2393)
2018-05-30 09:06

Kicsit gugliztam 30 ezer egy clean 9 csomag...az adatlapon csak a doboz tartalma szerepel az étkezéseknél mást nem is lehet enni,csak ami benne van néhany gyümölcs kivételével?Te terjeszted a terméket?

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2395
Fórum profilkép
Fancsek
(Tercsi29 részére, #2394)
2018-05-30 13:23

Atya világ! És ezt még meg is veszik.

Hiába, a fogyásért tényleg semmi sem drága.

Én biztos, hogy 1 forintot sem adnék érte.

Rendes, egészséges táplálkozással, éhezés nélkül, január 16-tól máig 20 kilót adtam le.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2396
Fórum profilkép
juliette18
(Tercsi29 részére, #2394)
2018-05-30 15:07

Szia Tercsi29, nem kell a fanyalgókkal foglalkozni, olyanok mindig akadnak. Rendszert akartam vinni az életembe, de leginkább életmódot akarok váltani és tartósan lefogyni (nemcsak fél évre). Ezt a két programot pedig kitűnőnek tartom. Jómagam nem forgalmazom, egy teljesen más szakterületen dolgozom. Én kerestem őket és nem fordítva. Igazán hozzáértőkkel dolgoztam "magamon", minden infót, segítséget megkaptam/megkaptunk. Egészen pontos leírást küldenek a fenti kérdéseidre. Írj bátran Katikának: katus0725@icloud.com. Sok sikert és mosolygós napot kívánok.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2397
Fórum profilkép
Tercsi29
(Fancsek részére, #2395)
2018-05-30 15:26

Hú!Gratulálok!Én is saját erővel fogok lefogyni,eddig is ment,ezután is fog.Egyébként egy fórumon mint rák ellenszereként reklámozták a termékeket...

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2398
Fórum profilkép
bubu46
2018-06-14 18:01

Üdvözlet Mindenkinek ! Bubu46 vagyok .

Ma kezdtem - vacsival - a rendszer használatát.Nekem nagy szükségem van a kontrollra, mert hajlamos vagyok be-bekapni , nem sokat, de mégis... szóval így halmozódnak a kalóriák, meg a derékbőség . Alig 20 kilótól szeretnék megszabadulni és ha más is küzd , akkor máris könnyebb ! Jó lesz, ha beszámoltok az eredményekről, mert az nagyon lelkesítő tud lenni. Hajrá és kitartás mindenkinek  !!

Hozzászólás
Sorrend időben növekvő