Fórum

Statisztika észrevételek

Fórum profilkép
Ameri
2017-03-30 11:11

Kedves admin, az utóbbi pár hétben nem működik nálam a diagram (a súlyommal kapcsolatos). Egyszer (egy alkalommal) megadtam a kar, csípő stb. paramétereket is és azóta képtelenség megnyitnom a diagramot. Rákkantintok a színes kockákra is alatta, hogy mire vagyok kíváncsi, de az sem működik, a kattintásra nem reagálnak a gombok. A diagram állandóan nullát mutat, hogy nincs változás, pedig a súlyváltozásaimat rendszeresen megadom. Azok a kis színes kockák (test cm paraméterek) miért nem reagálnak a kattingatásokra? Már agyon nyomkodtam az egeremet :( Régen ilyen nem volt!

Kérem írd meg mi lehet a probléma, köszönöm.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2139
Fórum profilkép
admin
2017-03-30 11:22

Szia! Köszi, hogy jelezted! Az adataid rögzítve vannak, ez a zavar csak a diagram megjelenítését érinti. Nyugodtan rögzíts továbbra is mindent, utána nézünk és javítjuk a diagramot.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2140
Fórum profilkép
admin
2017-03-30 12:30

Diagram javítva!

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2143
Fórum profilkép
Ameri
2017-03-30 15:19

Nagyon köszönöm a gyors reakciót! Szuper az admin! Smiley

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2355
Fórum profilkép
Jutkajutka
2018-03-18 13:01

Kedves admin,

 

a statisztikában az aktivitás számításakor a napi mozgás mennyiségét nem jól számolja a program. A beállított idő intervallum összes napjainak a számával kellene osztani az aktivitás összes percét, akkor kapjuk meg az egy napra eső aktivitás mennyiségét. Jelenleg sztem csak azokkal a napokkal oszt a képlet, amikor volt aktivitás.

 

köszi

J.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2356
Fórum profilkép
admin
(Jutkajutka részére, #2355)
2018-03-18 18:01

Szia!

 

Köszi az észrevételt, de ez direkt van így. Azt mutatja, hogy a beállított időszakban, általában amikor aktívak voltunk/edzettünk, akkor mennyi időt fordítottunk rá és mennyi energiát használtunk fel. Így csak az aktív napjainkat jellemzi és akkor is reális képet mutat, ha például valami miatt nem tudtuk a naplót vezetni egy ideig. Valóban a felirat talán nem egyértelmű, de hamarosan módosítjuk.

 

Régen az általad említett módon volt számolva, de többen jelezték, hogy hasznosabb lenne a mostani adat. Mostanában majd lesznek megint fejlesztések, talán ezen a téren is csinálunk beállítási lehetőségeket, hogy mit mutasson.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2358
Fórum profilkép
Jutkajutka
2018-03-19 06:01

Szia,

értem . Akkor jó lenne ha mind a kettő latszana. Nekem sokat segitene, ha ott lenne a tényleges napi átlag is. És még ott lehetne az aktív napok száma is az adott időszakban. 

 

Köszi

Jutka

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2360
Fórum profilkép
pinball
(admin részére, #2356)
2018-03-30 08:28

Sziasztok,

Támogatom Jutka észrevételét én is: hosszabb távon hasznos lenne látni, hogy mennyi volt az összes energiaszükséglet (aktivitással együtt) így be lehet álítani egy átlagos  napi energia igényt az étkezésekhez, feltételezve, hogy a mozgás mennyisége relatíve állandó. Ezzel a diéta is kiegyensúlyozottabbá válhat. Köszönöm, ha sikerül ilyen irányba is fejleszteni majd. Szuper oldal és applikáció, nagyon jól működik és megbízható!!!! Üdv, Robi

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2361
Fórum profilkép
admin
(pinball részére, #2360)
2018-03-31 14:54

1-2 héten belül megcsináljuk. Valószínűeg lesz valahol a táblázat körül egy kapcsoló és be lehet majd állítani melyiket mutassa.

Hozzászólás
Sorrend időben növekvő