Fórum

Narancsbőr

Fórum profilkép
krizsikandi
2017-04-30 15:23

Valakinek valami ötlete, ami tényleg hatásos??

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2168
Fórum profilkép
krizsikandi
2017-04-30 15:24

Próbáltam masszázst, gépi kezeléseket, izmosítottam, cukor elhagyása, de semmi siker!!!

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2169
Fórum profilkép
yoyo
2017-05-01 11:45

A narancsbőrre, de bármilyen egyéb komolyabb szépség és egészségügyi problémára igaz, hogy nem lehet egy gombnyomásra vagy az életvitelben egy apró változtatással eltüntetni. Az ilyeneket számtalan dolog együttes hatása hozza létre és tartja fenn folyamatosan, így hiába hagyod el mondjuk a cukrot, vagy szedsz több vitamint ez nem elég. És az eredmények sem néhány hét alatt lesznek meg. Az életvitelt és az étkezést kell megváltoztatni, ami hoszzú távon tartós és maradandó eredményt ad. Rendszeresen kell sportolni, egészségesen és változatosan kell étkezni, sok zöldség, gyümölcs, tiszta víz, előre gyártott és hulladékkal telerakott élelmiszerek elhagyása stb. Ezek a legfontosabbak ezekre ügyelj! Ha ezek rendben vannak, nem csak ebben de sok másban is javulást fogsz tapasztalni hosszútávon. A gépi kezelések, a krémek stb. segíthetnek, de csak ha az életvitel és étkezés rendben van, addig fölösleges ilyesmire költeni.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2171
Fórum profilkép
Biia02
2017-05-07 19:33

Én nem olyan régen fejeztem be egy programot, amivel elég látványos eredményeket értem el, pedig elsőre nagyon szkeptikus voltam. Nem voltam olyan durván narancsbőrös, de ez még azt a picit is eltüntette. Szeretem magamon tesztelni a dolgokat :) Az étkezések bőségesek voltak és még remek edzés terv is volt hozzá. Most júniusban indul egy új program, azt mindenképp szeretném majd elkezdeni, és tovább fejlődni. :)

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2364
Fórum profilkép
Gombocbuksi
(krizsikandi részére, #2168)
2018-04-05 15:32

Szia!

 

Nekem is állandó problémát okoz a narancsbőr, de most kipróbáltam egy kifejezetten Narancsbőr eltávolítására írt étrendet a lifetilttől , a hozzá való  termékekkel, hát meglátjuk milyen sikerrel járok vele, remélem hatásos lesz!!! 

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2435
Fórum profilkép
BBbogi
2018-07-30 00:04

Krauter márkájú csalánkinvonatos krémet használtam rá, 4-5 alkalom után már látszott az eredmény. De van egy jelentős hátránya.. rettenetesen ég a bőr tőle utána még 15-20 percig. (Nem vagyok allergiás rá, másoké is ugyanúgy ég). Sok sikert a narancsőr elleni "harcban"!  ;)

Hozzászólás
Sorrend időben növekvő