Fórum

étrend

Fórum profilkép
MagdiStefa
2019-07-03 21:02

Sziasztok!Ma érkeztem,és nem tudom,hogy kell használni az étrend beírását.Próbáltam a mait beírni,de nem megy.Köszönöm,ha segítesz.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2752
Fórum profilkép
yoyo
2019-07-03 21:12

Szia! Üdv az oldalon! :)Egyszerűen a napló Étrend lapján keresd ki a listából miket ettél. Minden amit kiválasztasz, bekerül az alatta lévő étrend táblázatba, ahol aztán a mennyiségeket is betudod állítani. Kb ennyi! 

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2753
Fórum profilkép
MagdiStefa
2019-07-04 21:20

Köszönöm szépen.Smiley

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2760
Fórum profilkép
Mamy
2019-07-11 23:55

Én is köszönöm! Szép estét! 

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2811
Fórum profilkép
Kriszta 1982
2019-09-01 13:29

Sziasztok, nem tudom meírni sehogy az étrendet akárhogy kiválasztom nekem nem jelenik meg semmi ahová berakná,

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2813
Fórum profilkép
admin
(Kriszta 1982 részére, #2811)
2019-09-02 14:47

Szia! Ellenőriztük és eddig két napot rögzítettél. Számos ételt beraktál az étrendbe megfelelően. Úgy tűnik minden rendben. Pontosan mi a gond?

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#3078
Fórum profilkép
szaszandi98
2021-04-08 13:07

Sziasztok!

Admin remélem megengeded és maradhat ez a poszt!

Alexandra vagyok és a  Budapesti Gazdasági Egyetemen tanulok, Egy projekt feladathoz kérném a véleményeteket. Egy kitalált vállalkozás céljából foodboxokat árulnék, különböző nehézségi szinteken. Mindenki megtalálhatja a szintjének és kedvének megfelelő csomagot. Cél, hogy egy óra, max 2 óra alatt a rendelt termék kiszállításra kerüljön. Csomag tartalmaz egy receptleírást, és a recepthez szükséges alapanyagokat, és hasznos tippeket, amik hasznosak lehetnek a főzés során. Vállalkozás célja, hogy mindenki aki szeret főzni, vagy aki nem tud, megtapasztalja a főzés örömét, és olyan egészséges receptek is a köztudatba kerüljenek, amiket nem mindennap főzünk meg, illetve bizonytalanok vagyunk az elkészítésében. 

Mi a véleményetek erről?

Kérlek írjátok le ezzel kapcsolatban a véleményeteket! Illetve ha van valami meglátásotok szívesen fogadom a kritikát.

Válaszokat előre is köszönöm! 

Alexa 

Hozzászólás
Sorrend időben növekvő