Fórum

Aktivitás általi kcal levonása

Fórum profilkép
Mamy
2019-07-13 14:59

Sziasztok! 


Talán csak én nem értek hozzá, de az étrendnél, ha megjelenik a napi fogyasztás kcal-ban is, akkor az aktivitás általi mínusz kalóriákat miért nem vonja le? Vagy nem lehet beállítani? Nincs ilyen opció? 


Próbáltam érthető lenni. 


Smiley

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2764
Fórum profilkép
admin
2019-07-13 16:26

Szia!

 

Az aktivitásból származó többlet kalóriát is figyelembeveszi a napló, de nem levonódik, hanem a napi limitet növeli meg. Ha többet mozogsz, többet is ehetsz. Az aktivitásból származó kalória nem csak egyszerűen hozzáadódik, mert az úgy nem lenne elég pontos, ennél bonyolultabb a számítás, így ha például biciklizéssel elégettél 100 kcal-t, akkor nem pont 100 kcal-val fog növekedni.

 

A napló "Beállítások" lapján tudsz jónéhány dolgot beállítani. A "Limit beállítások" résznél tudod ellenőrizi, hogy be van-e kapcsolva a "Limitek automatikus változtatása az aktivitásnak megfelelően" opció.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2765
Fórum profilkép
Mamy
2019-07-13 16:34

Nagyon szépen köszönöm kedves Admin! 

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2867
Fórum profilkép
anagela
2020-01-07 16:16

Sziasztok!

Most jöttem az oldalra, jan.02-án kezdtem a diétát.

A kérdésem:

Meg van a napi bevitt kcal,(amit elfogyasztok), felviszem a napi aktivitást, ami nálam változó, akkor amit tartalékként látok,(megemelkedik a limit) azt még egyem meg?

(volt ez 400kcal is és 1400kcal is.)

előre is köszönöm a segítséget!

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2868
Fórum profilkép
yoyo
(anagela részére, #2867)
2020-01-07 16:43

Ha többet mozogtál, akkor többet is ehetsz. De ha nem vagy éhes nem kell, a lányeg, hogy a limit alatt maradj minden nap és inkább kevesebbet egyél, mint többet. Ha több tartalékod maradt a nap végére, akkor jobban jártál, több mehete le az nap rólad.

Hozzászólás
Sorrend időben növekvő