Fórum

Bejelentkezés

Fórum profilkép
StevenWhip
2019-07-20 18:21

Kedves Admin!

 

Szeretnék érdeklődni, hogy van-e arra lehetőség, hogy bejelentkezés után ne jelentkeztessen ki az oldal pár óra vagy egy nap elteltével. Hiába kattintom be a "Maradjak bejelentkezve" checkbox-ot, az semmilyen funkciót nem lát el. Kipróbáltam már több böngészőben is (Mozilla, Chrome, IE), több számítógépen és még mobilon is, de sehol nem működik ez a funkció. Továbbá egyik böngésző sem kínálja fel a lehetőséget, hogy megjegyezze a bejelentkezést.

 

Ez főként azért okoz problémát mert elég komplex jelszavam van és nem túl kényelmes minden alkalommal beírni, főleg mobilon nem.

Olyan eset is előfordult már, hogy felvettem egy új receptet és mikor a végén rámentem a mentésre, akkor töltötte újra az oldalt de már úgy, hogy nem vagyok bejelentkezve... kezdhettem elölről az egészet.

 

Nem tudom, másnál is előfurdul-e a "hiba".

 

Valászukat előre is köszönöm. :)

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2780
Fórum profilkép
StevenWhip
(admin részére, #2779)
2019-07-21 18:17

Köszönöm a gyors reagálást és a segítséget. Értékelem. Smiley

 

Üdv,

István

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2781
Fórum profilkép
admin
(StevenWhip részére, #2780)
2019-07-22 18:08

Megcsináltuk. Most már feldobja a mentési lehetőséget a Firefox. Ellenőrizd, hogy nálad is működik-e. Hogy ne vesszenek el az adatok mentéskor, ha esetleg megszakadna a kapcsolat menet közben valami miatt, az még legalább egy hét. De ez süti alapu megoldás lesz. Ha egyéb észrevételed van jelezd nyugodtan!

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2786
Fórum profilkép
StevenWhip
(admin részére, #2781)
2019-07-23 20:16

Köszönöm szépen a segítséget, most már nekem is sikerült elmenteni a jelszót. Ezzel így már el leszek. Smiley

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2803
Fórum profilkép
Mitya
2019-08-11 18:55

Tisztelt Adminisztrátor!

 

Sajnos nem érem el a táplálkozási naplót. Mit csinálhatok rossul? Amikor rákkantitok csak a receptírás menü pont jön fel. Köszönöm megtisztelő válaszod és egyben gratulálok az oldalhoz amely nagy segítség szerintem mindenkinek köztük nekem is.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2804
Fórum profilkép
admin
(Mitya részére, #2803)
2019-08-11 20:02

Szia!

 

Kijelentkezett állapotban csak az Étrend és a Receptszerkesztő funkciók érhetőek el korlátozottan. A napló többi pontja és az adatbázist is igénylő funkció, például mentés az adatbázisba csak az oldalra történő regisztrálás és bejelentkezés után érhetőek el. Ha mobilról használod az oldalt, akkor a menüpontok a napló bal felső sarkában megjelenő három vízszintes vonallal jelölt ikonra/gombra kattintva jönnek elő. Ha több eszközről használod az oldalt, akkor minden eszközön be kell jelentkezni.

 

Próbáld ki és ha továbbra sem működne valami, jelezd!

 

Üdv,

 

Admin

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2836
Fórum profilkép
mizor
2019-10-23 11:11

Kedves Admin!

 

korábban írt táplálkozási naplót hogy érem el, ha nem emlékszem a dátumra?

 

köszönöm válaszod

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2837
Fórum profilkép
admin
(mizor részére, #2836)
2019-10-23 13:37

Szia! A statisztika lapon lehet dátum tartományt is beállítani, amivel visszanézhetőek a rögzített napok. De ahogy néztük eddig nem rögzítettél egy napot sem. Vagy az is lehet, hogy annak idején amikor régebben használtad az oldalt talán törölted a rögzített naplót az erre szolgáló funkcióval.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#3015
Fórum profilkép
felina
(admin részére, #2837)
2020-12-15 15:58

Sziasztok,

Azt nem lehetne megoldani, hogyha másik eszközön jelentkezek be(pl. mobil), akkor a másik (pl. pc) gépen ne dobjon ki?

Magyarán nem lehetne egy usernek leglább két aktív accja? Olyan jó lenne...

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#3016
Fórum profilkép
admin
(felina részére, #3015)
2020-12-15 19:37

Szia! Nálunk így működik és elvileg máshol is így kéne. Ellenőrizzük és javítjuk mielőbb. Illetve az lehet, ha sokáig nem használod egy eszközön, ha jól emlékszem talán 2 hét van beállítva, akkor kijelentkeztet azon. Majd írok pár nap múlva, amint kész a módosítás.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#3017
Fórum profilkép
admin
(felina részére, #3015)
2020-12-16 16:33

Módosítottunk pár dolgot, így most már több eszközön is műdödni fog rendesen az automatikus bejelentkezés, ha bejelentkezéskor bejelölöd az adott eszközön a "Maradjak bejelentkezve" opciót.

Hozzászólás
Sorrend időben növekvő