Fórum

Receptek, alapanyagok bővítése

Fórum profilkép
svetecztibor
2021-08-12 17:00

Nagyon szeretem a kalóriaGuru-t. Könnyen kezelhető. Szeretném megkérdezni, hogy a saját alapanyagok és saját recepteknek van- e korlátja? Vagy bátran gyűjtögethetem itt? Köszönöm!!

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#3104
Fórum profilkép
emeszaros
(admin részére, #3102)
2021-08-14 15:47

Szia! Új hozzávaló hozzáadása és hozzávaló keresés sem működik nálam

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#3105
Fórum profilkép
admin
(emeszaros részére, #3104)
2021-08-14 18:43

Mostanság más nem jelzett hasonlót és nálunk is rendesen megy minden böngészőben, valamint a hetekben nem végeztünk módosítást a naplón, így ha eddig ment nálad és most hirtelen nem, akkor valmi nálad történhetet. Az is fura, hogy más böngészőben is ugyanúgy tapasztaltad, szóval rejtélyes és egyenlőre nem tudjuk mi lehet a dolog mögött. Az nem említetted, hogy asztali vagy mobil böngészőben jelenkezik a dolog, de ha asztali gépet használsz, akkor próbáld ki a következőket sorrendben, talán valamelyik segít, ill. némelyik pontot mobilon is meglehet csinálni.

 

1. Gondold át, hogy nem-e telepítettél vamilyen olyan bővítményt a böngészőbe, ami a működése során belepiszkál a weboldalakba, ilyenek pl. a hirdetés blokkolók. Ha igen, akkor kapcsold ki, mert ezek könnyen összetudják kavarni a dolgokat.

 

2. A böngészőben az oldalunk betöltődése után frissítsd az oldalunkat a Ctrl+F5 billentyűkombinációval. Ez törli az oldalunkkal kapcsolatos böngésző cache-t és újra letölt minden szükséges fájlt. Néha a böngészők összekutyulhatják dolgokat, ez a megoldás általában ilyen esetben segít. Mobilon macerásabb a célzott webhely cache törlés, ahhoz tudnonk kell melyik mobil böngészőt használod.

 

3. Jelentkezz ki, majd újra be az oldalunkon.

 

4. A tapasztalataink alapján a Chrome böngészővel nem nagon szokott gond lenni. Az elég stabil. Ha azzal még nem próbáltad, próbáld ki azzal is.

 

5. Ez is csak asztali gépen lehet. Ha még mindig fenn áll a probléma és megint előfordul, akkor nyomd meg a hiba észlelése után a Ctrl+Shift+J billentyűkombinációt.  Ekkor megjelenik egy ablak alul vagy oldalt, ahova a böngésző a weboldal feldolgozásával és megjelenítésével kapcsolatos információkat ír ki. Ha nem üres ez az ablak, akkor valahol ebben az ablakban az egérrel jobb klikk, majd a megjelenő menüben válaszd a "Save as..." avagy "Mentés másként..." menüpontot. Mentsd le a fájlt valamilyen néven és küld el nekünk emailben. Ebben a fálban lehetnek olyan böngésző üzenetek, ami segíthet a hiba felderítésben.

 

Reméljük tudunk neked megoldást találni. Addig is megnézzük mégegyszer, hátha észrevreszünk valamit.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#3107
Fórum profilkép
emeszaros
(admin részére, #3105)
2021-08-17 17:28

Köszönöm a segítséget! Szerintem IP cím alapján volt valami bug, mert semmilyen böngészőben és telefonon sem működött. Új IP címmel tökéletes működik újra :)

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#3118
Fórum profilkép
PIMPIM
2021-10-23 18:00

Kedves admin, segíts nekem légy szíves. A csillagtej receptjét kétszer látom a receptek között, Tudom én törölni? Ha nem, töröld az egyiikat légyszi. Javítani sem tudom, 2,7 %-ot akartam írni, és 2?7 lett belőle. Ezt tudom módosítani? Ha nem, tedd meg légyszi helyettem. Köszönöm szépen. Nagyon örülök ennek az oldalnak, fehérje és szénhidrátdiétát kell taratanunk és nagyon sokat segítenek a recepetek. Köszönöm szépen.

 

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#3119
Fórum profilkép
PIMPIM
2021-10-25 09:09

Sikerült megoldani a problémákat.

Smiley

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#3120
Fórum profilkép
admin
(PIMPIM részére, #3119)
2021-10-25 20:01

Szuper! :)

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#3172
Fórum profilkép
ferke
2022-04-11 18:29

Nagyon örülök,hogy találkoztam ezzel az oldalal, sok mindent ki tudtam bogarászni s remélem hogy hasznomra válik

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#3177
Fórum profilkép
Vizsanna
2022-05-08 16:43

Tudja valaki, hogyan lehet egy alapanyagot betenni a kedvencek közé?

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#3178
Fórum profilkép
admin
(Vizsanna részére, #3177)
2022-05-09 12:26

Szia! A receptszerkesztőben rákattintasz a listában az étel nevére és a megjelenő menüben kiválasztod a másolás menüpontot. További saját étel kategóriákat is létrehozhatsz a Beállítások fülön.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#3179
Fórum profilkép
Vizsanna
2022-05-10 10:33

Köszönöm a segítséget!

Hozzászólás
Sorrend időben növekvő