Kalóriatáblázat - Gabonatermékek

GABONATERMÉKEK(Adatok 100 grammra)EnergiakcalFehérjegrammZsírgrammSzénhidrátgrammGI
Amaránt (főtt)1023.81.516.10
Amaránt (száraz)37113.67.058.697
Amaránt levél (friss)232.40.34.00
Amarántpehely35315.57.071.297
Arborio rizs (főtt)1332.70.033.069
Arborio rizs (száraz)3266.50.080.4
Árpa35412.52.356.243
Árpa (főtt)1232.20.424.40
Árpagyöngy3509.01.475.043
Árpaliszt34510.51.664.443
Árpapehely36812.02.075.043
Barna rizs (főtt)1122.30.821.755
Barna rizs (száraz)3627.52.772.8
Basmati rizs (főtt)1474.11.232.858
Basmati rizs (száraz)36010.03.080.0
Bulgur (főtt)833.10.214.148
Bulgur (száraz)34212.31.363.448
Burgonyakeményítő3440.00.084.495
Burgonyaliszt3576.90.377.20
Búza finomliszt3379.81.071.071
Búza rétesliszt3379.81.071.071
Búzacsíra36023.29.738.615
Búzadara36012.71.168.971
Búzakeményítő3340.40.182.595
Búzakorpa21615.64.321.741
Búzapehely32112.51.564.074
Cirok33911.33.374.648
Cirokliszt3617.93.377.548
Csicseriborsó liszt38722.36.647.00
Durumliszt3649.10.075.854
Fehér rizs (főtt)1302.40.328.364
Fehér rizs (száraz)3606.60.677.9
Grahamliszt33711.72.760.051
Gyapotmagliszt36749.14.738.40
Hajdina (főtt)923.30.819.954
Hajdina (száraz)34313.33.461.554
Jázmin rizs (főtt)1032.10.022.396
Jázmin rizs (száraz)3206.00.272.0
Kókuszliszt42917.114.360.045
Köles (főtt)1193.51.022.30
Köles (puffasztott)35413.03.477.30
Köles (száraz)37811.04.264.484
Köles liszt38210.84.371.684
Kukoricadara3718.81.278.075
Kukoricakeményítő3810.30.190.495
Kukoricaliszt3707.11.875.675
Kukoricapehely3577.50.480.881
Mandulaliszt60721.453.617.90
Mogyoróliszt32752.20.518.90
Müzli35211.23.366.666
Puffasztott búza36616.32.267.074
Puffasztott köles35413.03.477.394
Puffasztott rizs3837.00.986.469
Rizskeményítő3531.00.085.095
Rizsliszt3666.01.477.795
Rozsliszt34910.91.563.634
Rozspehely36314.42.664.064
Sárgaborsóliszt32121.71.553.132
Szentjánoskenyér liszt2224.60.649.00
Szezámliszt52630.737.126.60
Tápiókagyöngy3580.20.087.870
Tápiókaliszt3490.60.285.070
Teljes kiőrlésű liszt33711.72.750.051
Vadrizs (főtt)1014.00.319.557
Vadrizs (száraz)35714.71.168.7
Zab38916.86.955.60
Zabkorpa24617.37.050.855
Zabkorpa (főtt)403.20.88.80
Zabliszt40414.79.159.255
Zabpehely38916.86.955.60
Zsemlemorzsa39513.45.367.570
Kalóriatáblázatok
Irodalomjegyzék

kalóriaGuru.hu - Fogyókúra, diéta egészségesen, Online Táplálkozási Napló, Kalkulátorok, Kalóriatáblázatok, minden ami kalória.