Kalóriatáblázat - Táplálékkiegészítők (Étrendkiegészítők)

TÁPLÁLÉKKIEGÉSZÍTŐK (ÉTRENDKIEGÉSZÍTŐK)(Adatok 100 grammra)EnergiakcalFehérjegrammZsírgrammSzénhidrátgrammGI
Absolute Live L-Carnitine Drink00.00.00.1
ActivLab Active Protein35360.00.024.0
Activlab Best Mass Xtreme36140.66.235.8
Activlab Carbo Energy Power Dynamic3590.20.093.7
ActivLab Heavy Weight38120.00.073.0
Activlab Hot Sport Drink3600.00.090.7
Activlab Massive Gainer37215.83.270.0
Activlab Musli Gainer36715.71.872.0
Activlab Recovery Drink1220.00.030.4
Activlab Whey Gainbody Dibencozide Positive38320.01.772.0
Activlab Whey Protein 80 Plus Authentic36080.02.54.3
Activlab Whey Protein Isolate 90 Plus37590.01.70.0
All Stars Hy-Pro Bar Haselnuss39230.010.046.0
All Stars Hy-Pro Deluxe Bar Chocolate Nut Crunch42128.015.043.0
Aminostar Muesli Galaxy Bar4177.017.758.7
AminoStar Ultra Diet Shake30420.01.848.0
AminoStar Whey Gainer Actions35614.01.571.6
AminoStar World No.1 Protein38094.00.20.0
Amix Anabolic Masster36645.03.339.0
Amix CarboJet Gain37015.03.668.0
ANS Casein37091.02.00.0
ANS Egg Pro36295.00.00.0
ANS Fifty-Fifty39050.00.050.0
ANS Gain Pro39010.00.090.0
ANS Mass Pro38035.00.864.0
ANS Soy Pro Isolate38490.00.00.0
ANS Whegg Pro37290.01.50.0
ANS Whey Pro38082.01.00.0
API Whey Protein39471.96.312.5
Arnold Schwarzenegger - Iron Whey™37568.83.118.8
Arnold Schwarzenegger Iron Mass™51142.122.135.8
ATP 80% Whey Protein37078.01.77.0
ATP Nutrition Be Slim31826.03.246.2
ATP Nutrition Maxi Mega Mass36030.42.054.7
ATP Nutrition Refuel3110.00.071.3
Axis Labs Muscle Delight42744.018.721.3
Best Body Competition Egg Protein34479.60.81.6
Best Body Competition Whey Isolat37485.61.05.0
Best Body Figure Shake39075.54.97.7
Best Body Maize Gain3930.31.094.0
Best Body Mass 700037820.90.669.7
Best Body Night Casein38090.30.70.3
Best Body Protein Block37250.012.222.2
Best Body Protein X-Core40374.28.15.3
Best Body Water Whey39675.05.49.4
Bio Paleo-Szőlő (szőlőmag préselési maradékának örleménye)14012.04.53.0
BioTech Hyper Mass 500037724.61.567.7
BioTech L-carnitine Drink10.00.00.2
BioTech Thermo Burn Drink10.20.00.0
Biotech USA CarboX4100.00.0100.0
BioTech USA Casein Fusion39778.04.58.0
Biotech USA Fit Wellness Bar4765.419.567.0
Biotech USA GO Protein Bar Chocolate-Marzipan42525.616.840.3
Biotech USA Isorade3480.00.084.5
BioTech USA Max Gain Plus4189.12.784.6
BioTech USA Morning Protein Cappuccino36770.96.95.3
BioTech USA Nitro Gain40420.34.166.9
BioTech USA Nitro Gold PRO39073.35.89.3
Biotech USA Nitro Pure Whey Gold38973.96.86.1
Biotech USA Oats & Fruits4495.920.159.3
Biotech USA Oats & Nuts4716.323.956.0
BioTech USA Pro Protein38829.812.345.8
Biotech USA Protein Express39771.95.912.2
Biotech USA Protein Fuel24460.00.00.0
Biotech USA Protein Power - Vanilla41778.34.715.3
BioTech USA Ultra Loss37150.21.539.3
Biotech USA Yogurt & Muesli4534.716.771.0
Bleib Gesund Molke-Riegel Tejsavó Szelet Tejeskávés-mandulás ízű40114.012.058.0
Bleib Gesund Molke-Riegel Tejsavó Szelet Vanília ízű39816.012.056.0
Body Attack 100% Casein37387.01.01.7
Body Attack Carb Control Bar Flavour Peanut Butter37345.015.022.0
Body Attack Milk Bar Strawberry-Yoghurt40625.112.945.7
Body Attack Protein Drink8911.00.310.6
Body Attack Protein Pancake35734.93.443.3
BPI Whey-HD36169.45.68.3
Brutal Muscle On38373.06.38.0
Brutal Nutrition Brutal Gainer39333.32.059.0
Brutal Nutrition Muscle On40077.06.83.0
BSN Lean Dessert Protein38657.18.620.0
BSN Syntha-645550.013.634.1
BSN Syntha-6 Decadence Bar Cookies and Creme38931.611.645.3
BSN Syntha-6 Isolate36865.83.918.4
BSN True Mass43431.711.052.4
BSN Volumaize3140.00.078.4
California Fitness Whey Protein 100%36673.36.710.0
Cellucor COR-Performance Whey38273.54.48.8
CyberTech Nutrition 100% Whey Protein38773.34.78.0
CyberTech Nutrition Giga Mass 2038421.01.671.0
Cytogen Whey Pro38066.76.713.3
Cytosport Complete Casein34478.13.13.1
Cytosport Complete Whey39371.47.110.7
CytoSport Cyto Gainer37336.03.350.7
Cytosport Cytocarb II3750.00.094.6
Cytosport Evopro38276.55.98.8
Cytosport Monster Mass40033.38.049.3
Cytosport Monster Milk39764.17.716.7
Cytosport Muscle Milk42945.717.125.7
Cytosport Muscle Milk Gainer40119.85.667.3
Cytosport Muscle Milk Light40048.012.024.0
Cytosport Muscle Milk Naturals46742.724.016.0
Cytosport Whey Isolate38576.93.87.7
DAS Gesunde Plus energia szelet citrom-író ízű39912.012.060.0
Das Gesunde Plus Fehérje szelet, banán-kakaó ízű38932.010.243.0
Das Gesunde Plus Fehérje szelet, kekszes-krémes ízű39932.010.446.0
Das Gesunde Plus Fehérje szelet, áfonyás ízű40316.514.049.0
Das Gesunde Plus Fehérje szelet, szilva-fahéj ízű42316.516.052.0
Das Gesunde Plus L-Carnitin szelet, ananász-joghurt ízű38220.58.554.3
Das Gesunde Plus Tejszelet, Bourbon vanília ízű40416.014.049.0
Das Gesunde Plus Tejszelet, tejkaramella ízű40716.014.050.0
Dorian Yates Formass™45333.39.357.0
Dorian Yates Tempro™40080.06.78.9
Dymatize Dyma Lean - Rich Chocolate37273.74.48.8
Dymatize Elite 12 Hours39163.66.118.2
Dymatize Elite Casein35270.42.914.7
Dymatize Elite Complex Protein37180.02.95.7
Dymatize Elite Fusion 743252.313.625.0
Dymatize Elite Gourmet Protein - Chocolate Peanut Butter38664.84.618.5
Dymatize Elite Mass Cookies and Cream40036.74.051.3
Dymatize Elite Primal30372.70.03.0
Dymatize Elite Whey Protein Chocolate38178.25.18.5
Dymatize Iso-100 Vanilla&Other37989.30.00.0
Dymatize Mega Gainer43224.05.670.0
Dymatize Mega Shake46442.724.016.0
Fitness Vital Food Protein Fusion Complex41678.04.016.0
FortiFX Baked Bar Caramel Peanut40631.316.742.7
FortiFX FIT Crunch Bars43234.118.230.7
Full Force Forced Mixed Protein Matrix41387.04.34.3
Full Force Milk Protein Force36062.94.017.1
Full Force Protein Meal37851.12.233.3
Full Force Simple Whey37160.04.322.9
Full Force SuperCarb Fast4000.00.0100.0
Full Force SuperCarb Slow3980.80.497.8
Full Force Whey Protein38066.76.713.3
Gaspari Myofusion Probiotic - Milk Chocolate38561.55.123.1
Gaspari Nutrition IntraPro™40358.39.716.7
Gaspari Nutrition IsoFusion36475.81.56.1
Gaspari Nutrition MyoFusion Hydro40869.48.313.9
Gaspari Nutrition Real Mass41333.38.052.0
Grenade Reload Bar38022.013.644.4
Infinite Labs Infinite Mass35122.43.059.0
Infinite Labs Infinite Pro 100% Whey37569.46.98.3
Infinite Labs Infinite Pro Whey Isolate38273.55.97.4
Infinite Labs Whey Delite35561.32.124.4
Inner Armor Instantized Whey36675.03.19.4
IronMaxx 100% Casein Protein36081.01.25.8
IronMaxx 100% Whey Isolate37991.01.70.0
IronMaxx 100% Whey Protein39577.36.26.3
IronMaxx Alpha Whey v.2.039174.06.66.8
IronMaxx Body &n Diet34163.24.87.6
IronMaxx Carnitin Bar38922.39.449.7
IronMaxx Firestarter440.00.010.7
IronMaxx Musclin V.2.037384.80.01.9
IronMaxx Numero Uno®36230.012.030.0
IronMaxx Powerblock40913.916.649.5
IronMaxx Propak37258.84.820.6
IronMaxx Protein 9037786.00.83.0
IronMaxx Protein Bar42632.012.342.9
IronMaxx Proteindrink6611.00.24.7
IronMaxx Titan v2.038824.32.063.0
IronMaxx Zenith40654.110.821.2
Iso Whey ZERO39284.04.06.0
Isostar3710.00.087.0
ISS Advantage Matrix36855.35.326.3
ISS Complete Pro42 Bar® Peanut Butter Collision41040.011.434.3
ISS Gainer Matrix™38733.92.357.6
ISS OhYeah! Protein Bar44730.622.436.5
ISS OhYeah!® Natural Honey & Oats40028.911.151.1
ISS OhYeah!® Protein Wafer Chocolate47439.531.67.9
ISS Whey Matrix40668.86.318.8
Labrada Cookie Roll37531.310.043.8
Labrada Lean Body Bar Gold Almond Fudge40236.611.039.0
Labrada Lean Body Bar Peanut Butter Cup45035.720.031.4
Labrada Lean Body CarbWatchers38561.56.918.5
Labrada Lean Body RTD528.01.81.6
Labrada Lean Body®41850.610.130.4
Labrada Lean Body® Cookie Bar39633.014.333.0
Labrada Power Carb3640.00.090.9
Labrada ProV 6039475.03.815.0
LG Sciences Lipotropic Protein34377.63.03.0
MHN Sport 100% Whey Pro40074.08.08.0
MHN Whey Gainer 3534135.02.445.0
MHP Macrobolic MRP38935.67.843.3
MHP Probolic-SR39460.612.19.1
MHP Simply Whey40668.86.320.3
MHP Up Your Mass Bar36030.010.045.0
MHP Up Your MASS®38634.88.343.9
Muclepharm Core Casein36783.31.76.7
Muclepharm Muscle Gel20947.80.04.3
Multipower D-Fine36383.31.06.7
Multipower ISO Drink3690.60.588.6
Multipower Muscle Volume Whey Protein Shake36786.71.04.3
Multipower Professional 100% Whey Protein39275.05.610.0
Multipower Professional All-In-One Xplode Muscle Growth38055.02.534.0
Multipower Professional Hyper Mass 300037819.01.970.0
MusclegenX Guarana Drink230.00.05.5
MusclegenX L-Carnitine Drink160.00.04.0
Musclemeds Carnivor35269.70.018.2
MuscleMeds Carnivor Liquid Shots16942.40.00.0
Musclemeds Carnivor Mass38927.01.467.6
Musclepharm Assault1740.00.039.1
Musclepharm Combat38774.44.511.9
Muscletech 100% Premium Mass Gainer38416.01.179.2
MuscleTech 100% Premium Whey Protein Plus36460.63.027.3
MuscleTech Anator P7033721.11.160.0
Muscletech Mass Tech Pro Series37923.31.368.3
MuscleTech Mass Tech™39224.73.565.9
MuscleTech MesoTech Complete Bar36826.311.642.1
MuscleTech Nitro Isolate 65 Pro Series38380.21.211.1
MuscleTech Nitro-Tech NOP-47 Hardcore Pro Series37054.30.039.1
MuscleTech Nitro-Tech Performance Series38983.34.22.8
MuscleTech Phase 836663.43.717.1
Muscletech Smart Protein Bar42432.615.241.3
Mutant Pro39469.77.615.2
Mutant Pro Bar37135.710.040.0
Myprotein Bedtime Extreme33572.23.54.3
Myprotein Dextrose3650.00.091.0
Myprotein High Pro Bar28834.48.125.5
Myprotein Hurricane XS31242.23.529.0
Myprotein Impact Whey39378.46.86.0
Myprotein Impact Whey Isolate37092.01.00.7
Myprotein Milk Protein Smooth (neutral)37080.71.36.3
Myprotein Oats&Whey Bar35924.59.549.8
Myprotein Protein Cookie White Chocolate Almond42950.013.326.8
Myprotein Soy Protein Isolate (neutral)37988.03.01.0
Myprotein Total Protein34777.53.54.0
MySupps 100% Casein37789.01.30.3
MySupps 100% Whey Isolate38088.31.02.0
MySupps 100% Whey Protein39378.34.77.0
Natura Édes tejsavópor35012.41.273.0
Natura Tejsavó fehérje koncentrátum38578.57.07.2
Nature&s Best Active Burn Drink80.20.01.8
Nature&s Best Perfect RX36151.40.036.1
Nature&s Best QNT Delicious Whey Protein40074.58.07.0
Nature&s Best Zero Carb Isopure - Vanilla37189.31.23.3
Nitro Tech Hardcore Pro Series - Chocolate40678.14.79.4
NutraBio Extreme Mass 60037332.90.653.4
NutraBio Whey Protein Concentrate40080.85.87.7
NutraBio Whey Protein Isolate37088.00.03.5
Nutrabolics Anabolic Window32632.60.046.7
Nutrabolics Iso MRP41345.012.531.3
Nutrabolics Isobolic40081.84.57.3
Nutrabolics Isogainer38633.56.149.2
Nutrabolics Mass Fusion Vanilla40420.03.872.3
Nutrend B4 Activity38813.57.067.8
Nutrend CarboNex40020.00.074.3
Nutrend Carbosnack1771.30.048.4
Nutrend Carnitin10.20.00.0
Nutrend Compress B.I.G.38325.92.763.7
Nutrend Compress CFM 34 Bar40533.815.832.0
Nutrend Compress Colostrum 100% Whey Isolate38090.01.02.7
Nutrend Compress ISO Whey 9038090.01.02.0
Nutrend De-nuts54319.440.020.0
Nutrend EnduroSnack1651.70.039.1
Nutrend Excelent Protein Bar47124.322.343.5
Nutrend Excelent Protein Bar Extra47124.222.243.4
Nutrend Long Core 8036579.03.34.5
Nutrend Low Carb 30 Protein Bar38829.816.626.5
Nutrend Mass Gain 1438314.33.872.8
Nutrend Muscle Protein Bar 22%43521.818.246.0
Nutrend Power Bike Bar37610.98.064.9
Nutrend Regener3847.30.085.6
Nutrend T-Meal Protein39023.514.029.0
Nutrend Voltage Energy Cake4157.416.060.2
Nutrend Wellness Cake4157.818.554.5
Nutrend Whey Core 10037076.74.75.0
NVE 100% Whey40080.03.310.0
NVE Stacker 2 Go Pro Protein Bars43630.017.540.0
Olimp Sport Perfect Body MRP40050.08.031.0
Olimp Sport Profi Whey Mass40545.05.045.0
Olimp Sport Pump Express35629.90.058.7
Olimp Sport System Protein 8036677.13.75.7
Olimp Sport Twister Protein Bar38830.010.344.0
Olimp Sport Whey Pro Isolate35585.01.21.1
Olimp Sport Whey Pro Matrix38080.02.98.6
Olimp Sport Whey Protein Complex 10038675.16.07.7
Optimum Nutrition 100% Casein Protein38774.23.212.9
Optimum Nutrition 100% Egg Protein36178.71.69.8
Optimum Nutrition 100% Whey Protein - Vanilla Ice Cream37881.63.45.4
Optimum Nutrition 2:1:1 Recovery37834.00.661.4
Optimum Nutrition After Max37942.14.242.1
Optimum Nutrition Nitro Core 2437550.010.819.2
Optimum Nutrition Platinum Hydro Builder34657.74.815.4
Optimum Nutrition Platinum Hydro Whey35976.92.65.1
Optimum Nutrition Pro Complex Gainer39034.64.453.5
Optimum Nutrition Pro Complex Protein38882.13.06.0
Optimum Nutrition Serious Mass37415.01.575.1
Peak Anabolic Protein Fusion - Chocolate36083.71.72.3
Peak Anabolic Protein Professional - Chocolate36087.01.01.0
Peak Performance Buildup37545.11.545.1
Peak Performance Cellforce3444.51.081.8
Peak Performance Createston Massiv34843.51.140.9
Peak Performance Createston Professional 201129537.51.332.6
Peak Performance Glucofast3841.01.096.0
Peak Performance Multi Protein Complex36783.02.33.3
Peak Performance Protein 8537784.32.73.7
Peak Performance Soja Protein Isolat36090.01.21.2
Peak Performance Supreme Mass Builder Vanille37725.11.765.2
Peak Performance Whey Fusion Upgrade 201036083.71.43.0
Peak Performance Whey Isolat36087.30.71.3
Peak Performance Whey2O35688.40.20.6
Pharma First Whey Extra40070.06.713.3
Pharma First Whey Great38370.06.713.3
Pharma First Whey Isolate36073.33.37.3
Power Gym Advanced Protein Shake Low in Carbs39270.78.010.7
Power Gym Weight Gainer Bar39816.310.858.3
PowerTrack Power Mass39635.01.060.0
PowerTrack Power Protein38080.05.02.0
PowerTrack Power Soy38690.01.00.0
PowerTrack Power Whey38773.05.02.0
Pro Nutrition 100% Beef Protein36285.02.10.3
Pro Nutrition Anabolic Protein41279.26.110.0
Pro Nutrition Beef Up35852.01.533.7
Pro Nutrition Fit Meal44162.617.97.7
Pro Nutrition Fit Up32160.03.310.7
Pro Nutrition GFX-839445.64.043.8
Pro Nutrition Iso Soy36188.00.00.0
Pro Nutrition Iso Whey39682.04.37.5
Pro Nutrition Milk&Egg Protein37070.02.519.0
Pro Nutrition MRP-Xtreme37851.45.031.9
Pro Nutrition Pro Form Meal34152.33.819.3
Pro Nutrition Pro Whey40062.48.418.6
Pro Nutrition Pro Whey Hardcore42060.07.719.0
Pro Nutrition Whey Protein43176.48.412.5
Pro Nutrition WPI37485.91.82.9
Prolab Essential Whey40070.06.710.0
Prolab Whey Protein Isolate38884.71.83.5
PVL Mutant Mass Vanilla Ice Cream40820.06.267.7
PVL Mutant Whey - Vanilla Bean Infusion38961.18.313.9
PVL Nutrients Iso Sport Whey41288.24.45.9
PVL Nutrients Iso-Gold37587.52.55.0
PVL Nutrients Whey Gourmet Protein40070.06.713.3
PVL Sport Whey41270.68.814.7
QNT Metapure Zero Carb37384.31.21.7
SAN 100% Pure Platinum Whey36876.95.47.4
SAN Infusion39057.314.614.6
Scitec Nutrition 100% Casein Complex38776.75.38.3
Scitec Nutrition 100% Milk Complex38375.05.010.0
Scitec Nutrition 100% Milk Delite35270.45.65.6
Scitec Nutrition 100% Whey Isolate39680.04.08.0
Scitec Nutrition 100% Whey Protein39773.35.712.7
Scitec Nutrition 100% Whey Protein Professional39073.35.012.7
Scitec Nutrition 100% Whey Protein Professional Lightly Sweetened36073.33.38.3
Scitec Nutrition Anabolic Whey38771.75.012.7
Scitec Nutrition Choco Pro Bar38532.710.540.0
Scitec Nutrition Easy Protein Bar43326.716.745.3
Scitec Nutrition Egg Pro32373.30.06.7
Scitec Nutrition Fourstar Protein39380.05.06.0
Scitec Nutrition IsoGreat Zero Sugar Zero Fat38690.90.00.0
Scitec Nutrition Isotec3640.00.090.9
Scitec Nutrition Isotec Endurance3640.00.090.9
Scitec Nutrition Jumbo Professional41532.13.752.5
Scitec Nutrition Mass3748.01.682.0
Scitec Nutrition Mass 2037020.01.470.0
Scitec Nutrition Muscle Army - Warrior Juice34766.74.310.0
Scitec Nutrition Muscle Army Tank38525.02.166.7
Scitec Nutrition Muscle Kick Start31160.45.77.5
Scitec Nutrition Myomax Hardcore33930.02.140.0
Scitec Nutrition Myomax Pro Carb 3:137261.55.119.2
Scitec Nutrition MyoMax Professional39430.33.843.9
Scitec Nutrition MyoMax™39530.32.743.9
Scitec Nutrition New Style32050.03.318.3
Scitec Nutrition NightPro36080.04.08.0
Scitec Nutrition Oat &N& Whey Manna38538.06.543.5
Scitec Nutrition ProMix36870.23.514.0
Scitec Nutrition Protein Boost Bar39728.68.651.4
Scitec Nutrition Protein Coffee36067.56.06.3
Scitec Nutrition Protein Delite37365.02.516.7
Scitec Nutrition ProVaria36871.45.410.7
Scitec Nutrition Restyle Shake30050.03.318.3
Scitec Nutrition SoyPro42170.23.517.5
Scitec Nutrition Spuer 739368.36.011.7
Scitec Nutrition Über Milk34190.92.30.0
Scitec Nutrition VitarGO!4000.00.0100.0
Scitec Nutrition Volumass 3537635.03.045.0
Scivation Whey Protein36677.53.53.5
SixStar Muscle Building Milk Shake43851.614.125.0
SixStar Professional Strength Mass Gainer37813.51.178.4
Slimmi L-carnitine Drink 150010.00.00.0
Slimmi® L-Carnitine Drink20.00.00.0
Superior 14 Platinum Mass33414.22.065.3
Superior 14 Pro 646152.613.228.9
Superior 14 Superior Whey Core40073.44.715.6
Superwell Adiponix Diet35350.03.733.3
Syntrax Essence™35782.10.03.6
Syntrax Matrix 5.037165.75.714.3
Syntrax Nectar - Fuzzy Navel33385.20.00.0
Syntrax Nectar Naturals33385.20.00.0
Syntrax Nectar Sweets35782.10.03.6
Syntrax Trophix34569.01.713.8
Syntrax Whey Shake37571.94.79.4
Tight Curves Protein35358.87.811.8
Trec Nutrition Adrenaline Gel620.10.014.8
Trec Nutrition Carbo Full Gel1490.00.037.0
Trec Nutrition Dextrose4000.00.0100.0
Trec Nutrition Dextrose Pro4550.00.091.0
Trec Nutrition Isofaster3750.10.393.2
Trec Nutrition Long Energy Gel1070.00.026.6
Trec Nutrition Mass XXL38719.00.074.3
Trec Nutrition Max Carb3820.00.095.7
Trec Nutrition Night Protein Blend35075.61.79.5
Trec Nutrition Perfect Whey Protein39280.05.45.8
Trec Nutrition Pro Genic34172.64.44.8
Trec Nutrition Regenerate Gel932.10.021.2
Trec Nutrition Whey 10031672.00.85.7
Trec Nutrition Whey Creamy Cocktail35368.04.99.0
Trec Nutrition Whey Pump X-treme - Biscuit34080.00.15.0
Túlélő "Tejmix", őrlemény2614.013.020.0
Twinlab 100% Whey Protein Fuel40071.45.714.3
Twinlab Endurance Fuel35516.10.064.5
Twinlab Mass Fuel Pro35529.12.958.1
Twinlab Vege Fuel36186.12.80.0
Ultimate IsoCool35488.50.00.0
Ultimate IsoMass Xtreme Gainer42542.54.652.3
Ultimate Isopreme Whey Isolate37485.71.74.0
Ultimate Massive Whey Gainer38133.32.456.4
Ultimate Nutrition AdreNOline36716.73.366.7
Ultimate Nutrition Carbo Booster3730.00.093.3
Ultimate Prostar Whey Protein40181.05.37.0
Ultimate Protein Sensation 8140681.25.110.2
Ultimate Pure Muscle Carbs3780.00.094.5
Ultimate Whey Supreme36965.64.715.6
Universal Advanced Soy Pro37081.84.83.6
Universal Animal Max34173.23.04.9
Universal Carbo Plus3880.00.097.0
Universal Gain Fast36815.31.374.7
Universal Hard Fast27725.01.640.6
Universal Tone And Tighten Shake - Chocolate26828.20.038.8
Universal Torrent30520.21.552.5
Universal Ultra Iso Whey33680.00.00.0
VPX Life Lift Bar33333.315.041.7
VPX Syngex - Cookies and Cream41278.45.97.8
VPX Zero Carb® Proteins32080.00.00.0
VPX Zero Impact Protein44766.713.313.3
VPX Zero Impact Protein Bar39026.118.336.5
Wedier Just Fight Final Whey39674.05.311.1
Weider Crash Weight Gain35719.01.566.0
Weider Mega Mass 400037119.21.670.6
Weider Super Mega Mass 200037617.71.473.0
WellMix Sport Fitnesz Szelet Citrus-túró ízű39512.011.062.0
WellMix Sport Protein Szelet Vanília ízű39732.011.044.0
Worldwide Sport Nutrition Pure 100% Whey protein35167.68.15.4
Kalóriatáblázatok
Irodalomjegyzék

kalóriaGuru.hu - Fogyókúra, diéta egészségesen, Online Táplálkozási Napló, Kalkulátorok, Kalóriatáblázatok, minden ami kalória.