Kalóriatáblázat - Tejtermékek

TEJTERMÉKEK(Adatok 100 grammra)EnergiakcalFehérjegrammZsírgrammSzénhidrátgrammGI
Aludttej592.93.54.0
Bivalytej973.86.95.2
Brick sajt37123.229.62.70
Brie sajt33420.827.70.50
Camembert sajt30019.824.30.50
Cheddar sajt40422.933.33.10
Cheshire sajt38723.430.64.80
Colby sajt39423.832.12.60
Edámi sajt35725.027.81.40
Ementáli sajt34726.027.00.00
Fagylalt2073.511.022.961
Feta sajt26414.221.34.10
Fontina sajt38925.631.11.60
Főzőtejszín 10%-os1193.210.04.3
Főzőtejszín 20%-os2083.020.04.0
Gomolya sajt31921.025.03.00
Gomolyatúró27618.221.13.00-55
Gorgonzola sajt35721.425.07.10
Gouda sajt35624.927.42.20
Görög joghurt1023.77.54.9
Gruyere sajt41329.832.30.40
Habtejszín 30%-os2902.230.02.9
Halloumi sajt32121.428.53.50
Havarti sajt36821.031.55.20
Író393.40.54.70-55
Jégkrém1972.67.530.061
Joghurt572.93.33.936
Juhsajt35717.831.00.00
Juhtej1086.07.05.4
Juhtúró27015.822.80.00-55
Kávétejszín1203.210.04.2
Kecskesajt36421.629.80.10
Kecsketej693.64.14.5
Kefir553.13.04.00-55
Kéksajt35321.428.72.30
Köményes sajt37625.229.23.10
Körözött18411.014.04.60-55
Krémsajt1607.014.01.60
Krémtúró1718.55.023.0
Limburger sajt32720.127.30.50
Márványsajt35321.428.72.30
Mascarpone sajt4203.044.03.00
Monterey sajt37324.530.30.70
Mozzarella sajt30022.222.42.20
Muenster sajt36823.430.01.10
Neufchatel sajt2539.222.83.60
Óvári sajt28430.417.61.90
Pálpusztai sajt29323.021.01.00
Parenyica sajt28323.021.00.50
Parmezán sajt39235.825.83.20
Provolone sajt35125.626.62.10
Puding1422.14.623.044
Ricotta sajt17411.313.03.00
Rokfort sajt36921.530.62.00
Romano sajt38731.826.93.60
Sűrített tej3217.98.754.4
Tehéntej (0,1%-os)323.10.14.732
Tehéntej (1,5%-os)443.01.54.732
Tehéntej (2,8%-os)563.02.84.632
Tehéntej (3,5%-os)623.03.54.632
Tehéntej (3,6%-os)643.23.64.632
Tehéntúró (félzsíros)13716.07.02.00-55
Tehéntúró (sovány)9514.02.83.50-55
Tejföl (12%-os)1353.012.03.40-55
Tejföl (20%-os)2072.520.03.80-55
Tejpor (sovány)39650.012.020.0
Tejpor (zsíros)41145.717.111.4
Tejszínhab2573.222.212.5
Tilsiti sajt34024.426.01.90
Trappista sajt35223.828.20.60
Túró Rudi3579.618.039.0
Vaj7420.480.00.50
Vajkrém3852.340.04.90
Kalóriatáblázatok
Irodalomjegyzék

kalóriaGuru.hu - Fogyókúra, diéta egészségesen, Online Táplálkozási Napló, Kalkulátorok, Kalóriatáblázatok, minden ami kalória.