Fórum

Akinek nem megy egyedül, ide!

Fórum profilkép
Noncsi09
2015-06-17 22:16

Helló mindenkinek! 

Nem jutott eszembe jobb cím, magamból kiindulva. Hónapok óta küszködök 5-6 kg leadásával. No kitartás, no önbizalom, no ösztönzès. Több alkalommal belekezdtem már ilyen-olyan fogyókúrás módszerekbe. De sajna mindig visszaesek. :(  

Szeretnèm , ha hozzám hasonló gondokkal küszködők csatlakoznának, ès segítenènk egymást . Ötletekkel, receptekkel, egymás ösztönzèsèvel.

Szèp estèt mindenkinek! 

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1351
Fórum profilkép
mujamerin
(mimy részére, #1341)
2015-10-15 16:12

Kedves Mimy!

 

A hasi párnák kérdése kapcsán én is hasonló cipőben jártam. Nekem a hasgyakorlatok segítettek, külön alhasra és külön a felső hasi részek erősítésére. El volt választva melyik nap melyik területet erősítem, az eleje kegyetlen az izomláz miatt, de aztán fokozatosan tüntek el a hurkáim. Illetve volt oldalsó irányban lévő gyakorlat is.

A klasszikus felülés az alsó hasizomra remek, a hasprés pedig a felső hasizmokat tudja megedzeni. Én annó fokozatosan emeltem az adagot a mozgásból. Az elején az említett gyakorlatból 3x10 db csináltam, 1 perc szünetekkel a sorozatok között. Mostmár 4x20 db- nál tartok 1 hónap alatt és látszik az eredmény, hogy valami elindult.

Remélem hasznos volt a tanács.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1353
Fórum profilkép
eri32
2015-10-16 06:33

halihó mindenkinek!

szurkolok hogy mindenki elérje az álomsúlyt !én jól haladok jelenleg még kereken 70 kiló vagyok de a 93 kilóhoz képest istenes!már csinosan tudok öltözködni és van egy hírem úgy néz ki útban van hármaska :)izgulok nagyon hétfőn tesztelek a kajára továbbra is odafigyelek és megy az edzés is csak óvatosabban amíg nem tudok biztosat !

Kitartás feszegessétek a határaitokat mert megtérül pusszantás

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1359
Fórum profilkép
Feddygirl
2015-10-16 10:21

Gratulálok Eri :) Te mit szoktál edzeni? kardio vagy inkább erősítő edzések? Én is a második baba előtt szeretnék egy kicsit lefogyni. 93-ról a 70 az szuper :) 

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1362
Fórum profilkép
Galadriel85
(eri32 részére, #1353)
2015-10-16 19:44

Szia Eri!

Nagyon ügyes vagy! Drukkolok Neked hétfőig! Smiley

Nekem most az edzés szóba se jön Smiley, kislányom és én is náthásak vagyunk, de nem kicsit, azért a kajára nagyon odafigyelek! Talán egy hét múlva már nekem is fog menni fuldoklás nélkül a felülés meg a fekvőtámasz... Smiley

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1364
Fórum profilkép
eri32
2015-10-18 08:35

Feddygirl!szia én futógépen futok lassú intervall tempóban és lépcsőgépezek is szintén intervaéé programot használva .a legjobb edzésforma hogy szépen fejlődj és viszonylag gyorsan .Ajánlom neked keress rá TATEREK REZSŐ ironbox edzésvideóira én nagyon rákaptam nagyon jók ,de nem halsz meg tőleSmileyés persze Rubint Ráka heti 3 szor .Holnap tesztelek mensinek semmi jele hála istennek ,de ha beigazolódik akkor is edzek de csak ami megengedett .gondolok itt séta a futópadon és Runit Ráka terhestornáira.Kajára is odafigyelek továbbra is viszont L-carnitin meg semmit nem szedek mióta vebillant egy edzéskor hogy nem vagyok egyedül SmileyFehérjét iszok de csak edzés után rákérdeztem szabad ,de természetesen ezt is elhagyom .Vitamint multivitamint Scitectől nagyon jó  szedek meg omega 3 at és c-vitamint .Vasat folsavat eddig is szedtem gondoltam előkészítem a terepet Smileyne is tudom elhinni hogy máris összejött .Izgulok nagyon .....Amúgy jól teszed hogy betegen nem edzel nem is ajánlják és én olyankor nem is vagyok klpes rá ..Kitartás szurkolok neked is !!!!!!!!!!!!!!!!

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1365
Fórum profilkép
eri32
2015-10-18 08:37

Galadriel 85!

Mielőbbi gyógyulást kívánok nektek!Remélem mire ezt lvasod jobban vagytok!

Jól teszed ha betegen nem edzel többet árát betartod t mint használ.De ha már a kajfél siker .Szurkolok hogy elérd amit szeretnél !Ügeskedj!Smiley

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1366
Fórum profilkép
mimy
(eri32 részére, #1345)
2015-10-18 15:17

Köszi a tippet Eri! Smiley Ki fogom próbálni :)

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1367
Fórum profilkép
mimy
(mujamerin részére, #1351)
2015-10-18 15:22

Köszönöm szépen Neked is a tippet! :)

Ha törik,ha szakad holnaptól úgyis új fejezet indul el az életemben,és rákényszerítem magam a  rendszeres torna(hasizom,súlyzús guggolás,otthoni jóga) újra napi tevékenységként való bevezetésére,meret már nem bírom elviselni az úszógumikat....Smiley Smiley

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1368
Fórum profilkép
mimy
(eri32 részére, #1353)
2015-10-18 15:25

Gratulálok! Smiley Izgatottan várom a hétfői híreket! :)

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1369
Fórum profilkép
Galadriel85
(eri32 részére, #1365)
2015-10-18 15:57

Szia Eri!

 

Nagyon szépen köszönöm! Smiley (Már tényleg egész jól vagyok.)

Hozzászólás
Sorrend időben növekvő