Fórum

Alvás

Fórum profilkép
Mamy
2019-07-14 22:50

Sziasztok!

Van-e itt olyan, aki az alvást beszámítja az aktivitásba, s mennyire biztos, hogy ilyen egyáltalán létezik? Smiley 

Tudom, a Google a barátom... Írja is, több oldal, hogy égeti a szundi a kalóriát... Na de kérem szépen  de komolyan, de... Smiley

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2766
Fórum profilkép
yoyo
2019-07-14 23:30

Nem kell az alvást meg hasonlókat. A tevékenységekhez bőven elég, ha a sportot meg az egyéb jelentősebb kalóriaigényű tevékenységeket (pl.:kertimunka, séta, takarítás, stb) rögzíted. Ezek fogják növelni.

 

Egyébként igen az alvás közben is égeted a kalóriákat. Mindennek van kalóriaigénye még az alvásnak is, hisz a tested még alvás közben is működik, lélegzel, ver a szíved, működnek a szerveid, stb. Ezt hívják alapanyagcserének. Nézd meg az itteni kalória kalkulátort, kíírja. Ennyit egészen biztos elégetsz egy nap, még akkor is ha napi 24 órában csak alszol.

 

Ha este nem vagy csak nagyon kevés szénhidrátot eszel, még alvás közben is fogsz fogyni. Este semmi pékárú, tészta, cukros dolgok, meg hasonlók. Alvás közben a legkönnyebb fogyni. Én is kihasználom és működik! A szénhidrátot a délelőtti vagy kora délutáni időszakába rakd.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2767
Fórum profilkép
Mamy
2019-07-15 01:06

Köszönetem kedves Yoyo minyon :) 

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2768
Fórum profilkép
Mamy
2019-07-15 01:10

Van, aki ennek ellenére jegyzi? Valamiért csak belerakták az aktivitások közé Smiley

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2769
Fórum profilkép
admin
(Mamy részére, #2768)
2019-07-15 20:23

Szia! Eredetileg csak a sportok szerepeltek a listában, de külön kérésre a többit is beleraktunk. De tényleg elegendő a sportokat és az egyéb nagyob  kalóriaigényű tevékenységeket rögzíteni. Azok fogják számottevően modosítani a napi limitet.

Hozzászólás
Sorrend időben növekvő