Fórum

Receptszerkesztés

Fórum profilkép
zsandika
2017-06-23 11:22

Kedves Admin!

 

Sokunk nevében köszönöm én is ezt a szuper oldalt!

 

A receptekkel kapcsolatban javasolnék egy fejlseztést: Nézegetem mások receptjeit, nagyon klassz, hogy elmenthetem őkat a kedvencek közé. Viszont jó lenne, ha tudnék apró változtatásokat is bevinni a recpetbe. Pl. ha rizst írt be, most azt kivehetem, de nem tehetek be mást, pl. hajdinát helyette.

 

Előre is köszönöm,

Zsandi

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2201
Fórum profilkép
admin
2017-06-23 11:56

Szia!

 

Ha elmented valaki más megosztott receptjét, azt is tudod módosítani. Egyszerűen keresd meg abban a saját kategóriádban ahová beraktad és nyisd meg. Utána ugyanúgy tudod szerkeszteni, mintha egy újat állítanál össze. Az új hozzávalók mindig a meglévő hozzávalók végére kerülnek, de tudod a sorrendet módosítani. A tápértékadatokon az egér balgombját nyomvatartva lehet a hozzávalókat mozgatni.

 

Próbáld meg mégegyszer, és ha nem sikerül jelezd pontosan hol akad el a folyamat nálad.

 

Üdv,

 

Admin

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2202
Fórum profilkép
zsandika
2017-06-23 12:01

Köszi szépen, közben magam is megtaláltam... :)

Szép napot!

Zsandi

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2522
Fórum profilkép
chouette
2018-10-28 10:11

kedves Admin

en nagyon orultem ennek az oldalnak ami sokat segitett abban hogy megszabaduljak sok kilotol (10-12) amik vegkepp elhagytak

most egy kis rappel re jottem vissza 

elkepzelheto lenne hogy egy uj oszlopot beiktatunk az elelmiszerek leirasahoz nevezetesen a macrokon tul az illeto ara? amit mi adhatunk meg

koszonom szepen a segitseget

udvozlettel

chouette

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2523
Fórum profilkép
admin
(chouette részére, #2522)
2018-10-28 10:37

Igen, megoldható. Tervbe van véve és már el is kezdtük megcsinálni, de még bele fog telni kis időbe míg elkészülünk vele, kb 1-2 hónap. Sok mindent kell átalakítani hozzá.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2524
Fórum profilkép
chouette
2018-10-28 20:25

koszonom szepen

chouette

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2525
Fórum profilkép
bubu46
2018-10-29 18:58

Kedves Admin !

Nem tudom, hogy mit csinálok rosszul !? Sokszor belefutok abba amikor a napi menűt állítom össze , hogy amikor kiválasztom az élelmiszert és feljön az ablak, hogy melyik étkezéshez akarom csatolni - no akkor a " tízórai " lehetőség és az azt követőek jönnek  csak fel. Nem tudom a reggelihez csatolni...Köszönöm a segítséget előre is.

Üdvözlettel .

Ibolya  

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2526
Fórum profilkép
admin
(bubu46 részére, #2525)
2018-10-30 11:38

Utánanézünk.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2527
Fórum profilkép
bubu46
2018-11-01 06:25

Köszönöm a gyors reagálást és javítást ! Hatalmas segítség a kalóriaguru !

 

Üdvözlettel.

Ibolya

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2669
Fórum profilkép
bubu46
2019-03-26 07:36

Elnézést , de valamit nem értek.

Keresek egy élelmiszert - jelenleg " fejtett bab ".Csak erre a kifejezésre nincs találat, de felkínál 2 receptet amiben viszont megtalálható ez az alapanyag,az általam keresett  szintaktikával ?! Többször belefutottam már ebbe a jelenségbe , de nem tudok rájönni az okára ? Köszönöm !

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2670
Fórum profilkép
admin
(bubu46 részére, #2669)
2019-03-27 10:22

A keresésénél mindig az élelmiszer vagy a recept elnevezésében keres a program. A felajánlott két recept nevében is szerepelt a fejtett bab kifejezés ezért adta ki. Egy recept összetevői között természetesen lehetnek olyan hozzávaók is, amiket az adott receptet megosztó felhasználó vitt fel, vagy módosította az elnevezését, de a mi adatbázisunkban nem vagy más néven szerepel. A mi adatbázisunkban konkrétan a fejtett bab elnevezés nem, de a bab, vesebab, tarkabab, stb elnevezések megtalálhatóak. A fejtett bab értékei gyakorlatilag az adott bab fajta főtt értékeivel lesznek közel azonosak.

Hozzászólás
Sorrend időben növekvő